ali pogoltnete?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Chaski
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 9. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaski » 12. Avg. 2015 1:27

:)
Zadnjič spremenil Chaski, dne 02. Apr. 2021 22:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 12. Avg. 2015 9:15

Capo di banda, tebi pa so se morale ženske enkrat v preteklosti močno zameriti ne? :D

Komentar na videoposnetek (ker kot si napisal, se s tipom strinjaš):

Zakaj moški nimamo problemov s tem, da nam pride, ne glede na to, kako grda si?

Am ... says who? :gruebel: Moški ne ravno najbolj posrečenega videza, ki je verjetno ves presrečen, če ga sploh lahko kam vtakne. Najdi mi posnetek, ko bo kaj takega izjavil tip, ki bi vsaki povprečni ženski izgledal vsaj ok, torej lahko predpostavljamo, da je že lahko malo izbirčen. No, takšnemu se verjemi ne bi dvignilo ob vsaki naprčeni riti, kaj šele da bi mu prišlo. Tako da to je v bistvu še največja bedarija, ki jo ta tip želi prodat.

In ne, niti najmanj ne vžge ista tehnika blowjoba pri vsakem. So določeni ''prijemi'', ki mogoče res prijajo 99 % vsem, ampak niso še nikakršno zagotovilo, da mu bo kar prišlo, tako kot opisuje ta komedijant. Pri vsakem novem partnerju se moraš na novo kaj naučit in prav je tako.

Ampak ja ... gre se le za stand-up komika, dvomim, da je on v domači spalnici tako sveto prepričan v te neumnosti/stereotipe, ki jih tu prodaja. Tako da ja, ''take it with a pinch of salt'', navsezadnje je le želel nasmejati ljudi in seveda pretiravanja tu nikoli ne škodijo. :D Saj so nekatere stvari resnične, ampak večina je v nejgovem scenariju zgolj zato, da te nasmeji.
In pritoževati se nad tem, da smo ženske zakomplicirane ... prosim vas no, čim si dlje časa z neko žensko, slej ko prej boš ugotovil kaj ji prija, razen če si egoist in ti je vseeno za njene užitke. :wink:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Chaski
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 9. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaski » 12. Avg. 2015 11:06

:)
Zadnjič spremenil Chaski, dne 02. Apr. 2021 22:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 12. Avg. 2015 11:57

Word. :gut:

Tisti video vsebuje elemente, ki bi mene kot moškega kar malo užalili. Ampak okej, saj je hotel samo nasmejat ljudi, to je njegov job.

In ja, hvala bogu se ne držijo vsi načela ''samo da je luknja''.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 12. Avg. 2015 13:07

haha, sploh nisem vsega prebrala, vidim pa da ste razvile celo dizertacijo glede padanja ven, če je ženska zelo mokra in to povezali s cm :D
Ne pač zdrsne, verjemite mi tudi pri XXL penisu, tudi pri tistem z nadpovrečnim obsegom in nadpovrečno dolžino.

Jz sm pogosto ful mokra in kr teče dol (tudi po postelji) in ja, ni nujno bit štorast da ven zdrsne, tut če je ženska zgoraj.

Glede goltanja smo pa že ugotovili, kot MarijaNana piše, da valda bomo pogoltnile, v nasprotnem se sprejemamo lubija in ga nimamo rade. Sperma ima okus po Nuteli, če pa jo slučajno nima, pa pogoltnit in potrpet, who cares, sam da bo tip zadovoljen :lol: :rolleyes: ironija seveda!
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 12. Avg. 2015 17:45

Cryselle napisal/-a:Capo di banda, tebi pa so se morale ženske enkrat v preteklosti močno zameriti ne? :D

Se mi definitivno niso ker če ne bi že na celjanovega flesha prešaltal, samo pač na humoren način je povedal bistvo kar definitivno drži sedaj spotikat na vsako besedo je pa neumnost, čeprav saj tudi če se bo kar držalo.

Cryselle napisal/-a:Najdi mi posnetek, ko bo kaj takega izjavil tip, ki bi vsaki povprečni ženski izgledal vsaj ok, torej lahko predpostavljamo, da je že lahko malo izbirčen. No, takšnemu se verjemi ne bi dvignilo ob vsaki naprčeni riti, kaj šele da bi mu prišlo

Lahko sebe uporabim za to, res da majo vsake oči svojega malarja samo bom kar samozavesten. In sem že imel take in onake in ja če nisi ravno pod hudo dozo alkohola da ti zjebe erekcijo, se da tud ne prav privlačno žensko obdelat se potrudiš in je, ker kot je že ta v video povedal mi ko sexamo smo osredotočeni na to ne na to a ima en zob večji od drugega.


Tud v tem video lepo pove kurent od 2:32 naprej kako je s tem in že na splošno ta stari kurent je konkretno v zrelih letih in ima pravi pogled na svet in vsi njegovi komentarji so na mestu... živi se samo enkrat igrajte se zaradi mene prinsece ko boste pa pri 50 cele revmaste bo vlak že zamujen ali da se že prej kakšna nesreča zgodi živite življenje na polno, ko boste stare boste lahko samo še zbirale kakšen nagrobnik boste imele ...

In ne vem zakaj tako naslanjanje da saj je samo komik, povedal je resnično pa tudi kako že pravijo v vsaki šali je pol resnice ali kako... čeprav tukaj bo kar več. Glede blowjoba pa škoda komentirat, če znaš vsaj približno pa da ti ne "ujide" kakšen zob mu bo prišlo vsaj na novo, sedaj če sta že neki časa skupi je drugo ker je že razvada.
Nwm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 1. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Nwm » 01. Avg. 2016 10:55

Hej , mene pa zanima ce se lahko kej zgodi s spermo v teb k jo pogoutnes...

Pa pac ce lahko pride cez kondom? :oops:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 01. Avg. 2016 11:36

^^Kaj pa ti misliš, da se zgodi s spermo ko jo pogoltneš? :D
cooldown
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 25. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a cooldown » 01. Avg. 2016 20:22

Izbrisano.
Zadnjič spremenil cooldown, dne 30. Sep. 2016 20:18, skupaj popravljeno 1 krat.
cooldown
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 25. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a cooldown » 01. Avg. 2016 20:27

Izbrisano.
Zadnjič spremenil cooldown, dne 30. Sep. 2016 20:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Avg. 2016 21:30

En dobronameren nasvet - preden karkoli "goutaš", bi bilo fino vzet v roke kakšno knjigo o spolnosti in se malo izobrazit.
cooldown
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 25. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a cooldown » 01. Avg. 2016 21:58

Izbrisano.
Zadnjič spremenil cooldown, dne 30. Sep. 2016 20:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Avg. 2016 22:57

Spermiji lahko pregriznejo kondom
cooldown
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 25. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a cooldown » 04. Avg. 2016 10:34

Izbrisano.
Zadnjič spremenil cooldown, dne 30. Sep. 2016 20:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 15. Avg. 2016 17:07

katy. napisal/-a:Jaz sem mela že pri dveh to 'težavo', da sem bla kao preveč mokra in mam zdaj čisti kompleks zaradi tega. :rolleyes:
Medtem, ko meni ni bil nikoli problem pogoltnit (ne vem meni osebno je melo čisto kul okus)... mogoče sem preveč prijazna haha


:eek: resno??? Tadva sta bila očitno še premlada da bi muco sploh od blizu gledala, ne pa da sta še kaj počela z njo...

Vsak odrasel moški bo vedno navdušen, če potipa in je spodaj mokro. Ne glede na to kje se nahajata, ker to pomeni da te je dovolj nakuril da si lahko obeta akcijo.

Da ne bom OT - goltam če je dobra.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]