10 različnih orgazmov

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Maj. 2010 10:23

White_Widow napisal/-a:orgazem v spanju - je orgazem v glavi.
če doživiš to, brez da se dotakneš česarkoli na sebi, veš, da je v glavi.
Ampak čuti se pa "tam dol". :D Razen če teb v glavi kej zaščemi..? Ne vem, vprašam, ker kot je razvidno, smo si zelo različne. :D
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 10. Maj. 2010 10:34

ja, občutki so tm dol, dogaja se pa v možganih. kakšen je to orgazem? vaginalni? klitoralni? se mi zdi, da nic od tega, ker nobena točka ni bila vzdražena od teh.
tko kot "vidiš" z možgani, oz. z očmi.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 21. Mar. 2013 0:27

mene pa zanima če je slučajno katera doživela orgazem z zadrževanjem urina?
:)
When the bladder swells up, it sometimes presses on the uterus and vagina. This pressure can cause pleasure in some people. Also, your urethra is a little below where your clitoris is, and the muscles that contract to close the urethra can also contract against the clitoris...causing the feeling of pleasure. It might feel nice, but you have to stop holding your urine. It can cause problems like urinary tract infections and sometimes it can cause minor tears in your bladder from all the pressure. It might be hard sacrificing the feeling you get, but it can...and most likely will...cause problems later on.
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 21. Mar. 2013 12:47

Po moje je možno, ker dlje časa stiskaš tiste mišice spodaj. Kaj potem, ko ti pride, se zraven polulaš? :)

Na te načine pa jaz doživljam veliki O:
-Klitoralni orgazem
-Vaginalni orgazem
-O med spanjem

S tem, da se klitoralnega načina ne poslužujem več, ker mi je vaginalni boljši - in pri tem so pomembne ravno tiste mišice, s katerimi se lula, ki jih je treba stiskati:)

barbie_girl_85 napisal/-a:A
1. orgazem ščegetavčka
2. nožnični in cervikalni orgazem
3. orgazem točke G
4. orgazem točke U
5. orgazem dojk
6. orgazem ust
7. analni orgazem
8. mešani orgazem
9. conski orgazem (pojavlja se na različnih delih človekovega telesa, ki jih le redko povezujemo z orgazmi - vrat, stegna...)
10. fantazijski orgazem


Kakšna pa je razlika med nožničnim orgazmom in orgazmom točke G ? Kaj ni to ena in ista stvar :?:
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 21. Mar. 2013 20:17

Orgazma z zadrľevanjem urina si pa ne predstavljam. Enkrat se spomnim, ko sem bila na poti in nisem mogla priti do wc-ja kakąni 2 uri potem, ko me je ľe zelo zelo tiąčalo. Meni je ąlo na jok, ker me je tako bolel mehur, vso koncentracijo sem porabila za to, da mi ni uąlo v hlače. Niti enega majcenega, mikrobnega uľitka ni bilo. Ko sem se polulala me je ąe nekaj časa bolel mehur.


Drugače, kakor vem, je vaginalni orgazem vsak orgazem ob vaginalnem seksu, vibratorju... v noľnici (brez ostalih stimulacij), orgazem točke G pa je samo, ko se stimulira točko G (s penisom, vibratorjem...). Glede na to, da naj bi malokatera sploh vedela, kje je točka G, večina doľivlja vaginalne orgazme.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 21. Mar. 2013 20:26

Madona vas je ženske narava zakomplicirala.. hjej :D
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 22. Mar. 2013 0:05

Meni pa ni čisto jasno tole... v večini položajev se še vsaj malo dotikaš ... a to pomeni, da ženska doživi vaginalni orgazem samo, kadar se njen klitoris nikakor ne dotika ničesar? Meni je to malo mimo ... ali potem doživi vaginalnega skupaj s klitoralnim? :gruebel:
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 22. Mar. 2013 0:05

Meni pa ni čisto jasno tole... v večini položajev se še vsaj malo dotikaš ... a to pomeni, da ženska doživi vaginalni orgazem samo, kadar se njen klitoris nikakor ne dotika ničesar? Meni je to malo mimo ... ali potem doživi vaginalnega skupaj s klitoralnim? :gruebel:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Mar. 2013 7:48

Saj je velika razlika v občutkih no, dobro se ve ali je vaginalni ali klitoralni.. nima veze kok se še česa drugega dotikaš..potem bi lahko tud klitoralnemu rekla "orgazem dojk"(wtf ej..), če se te še sam obenem dotika..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 22. Mar. 2013 12:50

Jaz bi dodala tistega pri športu, tam se ti ni treba ničesar "tam spodaj" dotikati - meni se recimo dogaja, ko delam določene pilates vaje, včasih pri sklecah ali trebušnjakih... :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Mar. 2013 14:20

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9jSwmFQ5jko[/youtube]
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 22. Mar. 2013 19:26

rokerca napisal/-a:Jaz bi dodala tistega pri športu, tam se ti ni treba ničesar "tam spodaj" dotikati - meni se recimo dogaja, ko delam določene pilates vaje, včasih pri sklecah ali trebušnjakih... :D


Ce bi meni prislo med trebusnjaki/sklecami ...

Awesome.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Mar. 2013 20:19

Meni pa se po prebranem zdi, da če bi kot 11. dodali "orgazem od pogleda s strani hudega tipa", da bi vsaka druga napisala, da ga je doľivela. Podobno kot v temi "kako velikega ima vaą".
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 22. Mar. 2013 20:32

carrie_ napisal/-a:Po moje je možno, ker dlje časa stiskaš tiste mišice spodaj. Kaj potem, ko ti pride, se zraven polulaš? :)


haha, pomoje da ne. je pa fajn, če greš pol lulat ja, da sprostiš mehur in da se ti kakšne bakterije ne začnejo gojit :)
Zadnjič spremenil Mishela, dne 11. Feb. 2016 18:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Mar. 2013 13:02

---
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov