Zobni aparat

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 08. Jan. 2012 22:59

T00Mika napisal/-a:Minerva-dejansko stanje in ali je všeč (kar ne dvomim) boš videla šele, ko bodo tvoji zobje-brez vsakega "okrasnega" železja. K daš vse skupaj dol, šele potem k se pogledaš vidiš tisto "pravo".


Točno tole. Prej vse skupaj še vedno zgleda nekako nametano, čeprav ni. :D
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 09. Jan. 2012 14:38

No ja, sej najbrž bo res kej tazga :D težko se pa je čist objektivno pogledat v ogledalo pa si zamislt kako bo brez zvezdic gor... Še najboljš bo, da naslednjič bolj podrobno povprašam, kaj je sploh pomenil "kmalu dol"... Loh da tud ne bo še takoj... Pa točno kaj še namerava nardit...

Sicr pa res HVALA za spodbudo :wink:
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 09. Jan. 2012 21:51

To pa res dej, ja. Meni je po teh besedah dal šele čez nekaj mesecev dol. :D Itak pa lahko še vprašaš, če se da še kaj nardit, če ti še ne bo kul za dol dat. :D Če ne druzga, samo sebe malo potolažiš. ;)
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 06. Feb. 2012 14:51

moji zobki, ko sem nehala nosit aparat. Čeprav bi ga še vedno mogla. Ampak pri 17 nosit aparat... ni se me dalo prepričat :?
Slika

pa naslednji dan sem si takoj dvojkico zbila :mad:
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 15. Feb. 2012 16:20

Waaaw Summer to so pa res lepi zobki!!! Jst bi tud take, sam baje ne morjo bit ker niso vsi enako veliki smrk smrk :( Kaj pa se je pol zgodil? Kako zbila? Odkrušla samo al izbila vn? :(
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 18. Feb. 2012 22:35

Summer055 napisal/-a:moji zobki, ko sem nehala nosit aparat. Čeprav bi ga še vedno mogla. Ampak pri 17 nosit aparat... ni se me dalo prepričat :?
Slika

pa naslednji dan sem si takoj dvojkico zbila :mad:




wiiiii kaj so lepi! :)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 21. Feb. 2012 10:43

Uuu zelo lep nasmeh :) , čudovit.
Tukaj so slike pred in po nošenju aparata (samo zobi)
A goal without a plan is just a wish.
Edinstvena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 21. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Edinstvena » 27. Feb. 2012 23:19

Eno vprašanje mam :)

Bele zvezdice mi ne potegnejo najbolj, mi ne izgleda nič kaj lepše kot kovinske... Ampak opažam (ljudi z aparatom malce v zobe gledam) da imajo različne velikosti zvezdic, je to možno al se samo meni zdi? kolegica ima neprimerno manj kovine v ustih kot pa kak 15 letni najstnik... pa ne verjamem da je taka razlika zaradi velikosti zob... je možno da pač samoplačniško dobiš manjše zvezdice?
Izziv je v tem da ostaneš to kar si,v svetu ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi!
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 28. Feb. 2012 8:29

Jaz ne vem kako je to, ampak s kolegico sva bili npr. pri isti ortodontki pa je na njej toooooooolk bolje zgledalo kot pr men. Ne vem... mogoč ker ima večje zobe :D :D Kot da ne bi imela nič žice jaz pa tako da je skor ven skočlo vse :/ :D Pa dobro... Kolega je bil samoplačniško pa ni mel nič kaj manjših zvezdic... po moje to sam zgleda tak.
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 28. Feb. 2012 11:11

Edinstvena - bele zvezdice mogoče res ne zgledajo prou dost lepše kot kovinske, zato ker se zadeva obarva rumeno in zgleda pol kt da maš obloge na zobeh :roll: 100% pa priporočam prozorne, jst bi jih zbrala še enkrat, ker se ti boljalmanj vid samo žička... no če usaj mal pazš kaj ješ in piješ pa usaj z vodo poplakneš po jedi...

Kar se pa tiče velikosti, pomoje da je res razlika samo v velikosti zob. Če maš male "koruzice" ( :D ) so čist polni železja, če maš pa velike se pa pomoje mal porazgubijo :P dvomm da ma kej s samoplačniško varianto... Razn iz žičko je pa res loh fora, ker je na začetku čist tanka pol pa vedn bolj debela... pa te razni "hakeljčki" k sm že pisala o njih, ti čist zafilajo usta :lol:
Edinstvena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 21. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Edinstvena » 28. Feb. 2012 20:10

Se mi je zdelo da bo nekaj takega :) sam te bele izgledajo reeees grozno... mi dost bolj padejo v oči kot pa kovinske zvezdice, ker res dobijo pol tisto rumeno barvo in se še bolj opazi...
Izziv je v tem da ostaneš to kar si,v svetu ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi!
Uporabniški avatar
Pearl*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 1. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl* » 03. Mar. 2012 15:57

Js mam tut prozorne zvezdice. Če bi se odločala še enkrat, bi se definitivno odločila isto... :) Sicer se tiste male gumice, s katerimi je žička pritrjena na zvezdico, rade mal obarvajo, ampak minimalno (tako da v bistvu opaziš le, če se res trudiš opazit :D), če si res dostkrat umiješ zobe oz. vsaj poplakneš z vodo, kot je že rekla Minerva. Sem ter tja se je pa treba odpovedat tut kakšni hrani, pjači... ampak je vredno.
I never fall apart because I never fall together.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 03. Mar. 2012 19:49

Nisem si mislila, da bom še kdaj pogledala v to temo, but here we go again. :? Situacija je taka; pred leti sem (pred dopolnjenim 18. letom) nosila dve leti fiksni zobni aparat, na zgornjih in spodnjih zobeh. Zobje so se mi poravnali v nulo, nekaj let kasneje pa se mi je zgornja enkica začela pomikati navzven oz. navzgor (saj ne vem kako naj opišem). Malce se je začel ta zob pomikati preko dvojkice. Ni sicer opaznega odstopanja od takrat, ko sem snela aparat, a je vseeno vidno. Seveda me to moti, saj nisem za brezveze nosila dve leti tistega aparata. Zdaj seveda več nimam zastonj ortodontskih storitev kot sem imela takrat pred 18. letom, zato me zanima, koliko bi me stalo ponovno ravnanje tega zoba. Verjetno bi mi ortodontka dala snemljiv (nočni) aparat, ki se ga pritrdi na nebo ali kaj podobnega, fiksnega verjetno ne bi spet dala, sploh ker gre samo za en zob, ali pač? Koliko bi me to stalo? Prihodnji teden jo imam namen poklicati, me pa zanima, če se je kateri naredilo kaj podobnega.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 03. Mar. 2012 21:51

a si potem, ko so ti odstranili zvezdice, nosila še ene žičke, ki ti jih pripnejo uzadi...lahko fiksne, lahko snemljive in s tem naj bi se še dodatno ohranila lega zob....baje zdaj skoraj vsak dobi to.
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 04. Mar. 2012 10:01

Ja, sem jih nosila še en čas, tako da mi ni jasno, kako se lahko zobje ponovno kdaj premaknejo. Mela sem pa take fiksne, ki mi jih je samo ortodontka lahko snela.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov