Vsakodnevno čiščenje kože

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Avg. 2010 21:50

Voda + TBS čistilni gel z oljem čajevca zjutri in/ali zvečer (odvisno od volje..sem bolj lene sorte), na teden ali 2 pa peeling iz iste^^ linije.
Včasih sem čez dan/po potrebi uporabljala še Akamutijev tonik (?), ampak - kolk je res deloval sem ugotovila šele, ko sem brez ostala..mi je flaška padla in se razbila :nein: - je pa kopalnica res bla čista in fuuul lepo dišala. :D
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 09. Avg. 2010 23:50

Kje si pa dobila ta čistilni gel?
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Avg. 2010 8:46

V The Body Shop. V Sloveniji še ni te znamke, zato si naredimo zalogo v tujini. Nam najbližji so v Celovcu, Gradcu, Udinah
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 10. Avg. 2010 9:56

Zgleda ful luštno :) a to kej skupej kdaj naročate?

Pa da ne bom samo OT. Ko vstanem si obraz splaknem z vodo, nanesem tonik - dvorec trebnik čajevec, puder od Alverde..
Makeup ne vem s čim odstranjujem, ker mi je prinesla mamica.. tja pa sem si naredim piling - Alverde marelica (sm vidla da je precej popularen :D ), maske ponavadi uporabljam od Balea, najraje mam tisto glinasto, alpa s čajevcem, vsake tolko dam nase od Garnier tisto "savno" :P to je pa to..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Avg. 2010 10:21

Roberta R. napisal/-a:Zgleda ful luštno :) a to kej skupej kdaj naročate?


Žal se ne da preko spleta naročat, razen kak eBay.

Ok, dost OT :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Tejcuu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejcuu » 04. Sep. 2010 14:19

Jst uporabljam Clinique 3 step set :wink: In moram reči da sm zelooo zadovoljna
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 11. Jan. 2011 10:20

Trenutno uporabljam cvetlični gel za čiščenje Ikove. Res dobro spuca make up, peni se praktično nič, zelo ok sestavine, nežen, dokaj majhna poraba. Priporočam.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 11. Jan. 2011 12:53

^^Komaj čakam, da še jaz sprobam. :wink:

Jaz imam pa trenutno od Sanctum čistilno kremo in tonik za obraz pa se mi oboje zdi zelo v redu.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 11. Jan. 2011 13:01

U, ja tonik je fajni!
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 11. Jan. 2011 14:47

Trenutno:
Čistilni robčki Alverde, potem pa si še mleko Alverde vrtnica nanesem, da gre 100% vsa puder dol. Obraz si nato sperem še s Purely skincar grenivka čistilnim gelom. Na koncu nanesem še tonik Akamuti-virginijski nepozebnik (al nekaj takega). Zaenkrat mi ta nega ustreza. Ko pa porabim Purely skincare, imam tudi jaz naročen Ikove čistilni gel.

Zjutraj pa si na obraz nanesem samo tonik, kremo in nato puder
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 15. Jan. 2011 0:49

* zjutraj se umijem al z Afroditinim pilingom, al s čistilnim gelom od Nivee
* pozimi mam suho kožo tko da uporabljam Vichy thermal fix al kaj je že
* čez dan si večkrat očistim faco s ta roza tonikom od Nivee, ker mam ful mastno kožo
* včasih si dam kako kupljeno masko na faco
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 15. Jan. 2011 0:52

Dnevno uporabljam:
-Bubchen peno Rosalea,
-tonik -zelen od Garnierja,
-jojoba olje Mioba;

Trenutno sem pa v iskanju nekomedogene kreme, ob kateri bo jojoba samo dodatek...
The world is as you are.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 15. Jan. 2011 15:04

jaz bi rabila piling za tanko in dokaj izsušeno kožo (že če umijem samo z vodo in ne dam gor takoj krme me že čist zateguje), hkrati pa se mi delajo mozoljčki. večinoma podkožni in potem traja večnost da zginejo.

trenutno uporabljam čistilni gel za nečisto kožo od eucerina (to ali piling te znamke mi je svetoval dermatolog, vendar se mi je zdel piling malo grob za mojo kožo-sploh za vsakodnevno uporabo!) in pa kremo za obraz 100%pure s paradižnikom, ki naj bi bila namenjena za suho kožo (vsaj tako mi je tista punca v trgovini rekla).

kak nasvet? naj uporabljam izdelke za suho ali mastno kožo? zmedena absolutno..
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Jan. 2011 15:19

^^ Zakaj pa si delaš piling vsak dan? To ni dobro za kožo. Bi rekla, da je 1× na teden več kot dovolj. Raje kvalitetni čistilni gel in tonik.

Js bi rekla, da za suho, ali pa mešano kožo.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 15. Jan. 2011 15:26

saj si ga ne. ni šans. ampak dermatolog mi je tako reku. sem si ga 1x na tedn, zdaj pa še to ne, ker sem nekje prebrala, da za moj tip kože sploh piling ni priporočljiv, sploh ne tako grob. potem pa spet drugi članek ki pravi, da se pri zelo zuhi koži, delčki odmrle kože nabirajo v lojnicah in še dodatno povzročajo mozolje ter da je priporočljiva redna uporaba pilinga. zdaj pa res nevem več kako naj si pomagam.
zato iščem kak nasvet, za izjemno blag piling, da bi ga lahko uporabljala ali pa tudi čistilni gel, ki ne izsušuje pa ima isto funkcijo čiščenja por. ker čistilnih gelov za suho kožo z nečistočami nisem zasledila :S
Vsak raj ima svojo kačo.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron