Vraščanje dlak

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

CocoChristine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 15. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CocoChristine » 05. Maj. 2011 18:32

jst mam obcasno kaksno vrasceno dlako.pa jo s pinceto spravm vn druzga mi ne preostane.
drgac pa ma skor cela moja druzina vrascene dlake
Življenje je lepše z modo. (;
Uporabniški avatar
no.name
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 4. 10. 2010
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a no.name » 05. Maj. 2011 18:55

ja jst jih mam po nogah največ. in poj si jih s pinceto dam ven, začnem krvavet, nastane hrasta in poj je grdo :x in pač če že obstajajo pilingi, sem se odločila, da to sprobam, ker do zdaj še nikoli nisem. ampak sem se prej hotla tu pozanimat, da ne bi kr nekej kupovala..
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 06. Maj. 2011 10:29

Meni je kozmetičarka svetovala, da namesto soli uporabim kar sladkor (samo ne tisti v prahu :D) in oljčno olje. Sladkor je bolj grob in fino zdrgne kožo, oljčno olje pa poskrbi, da je navlažena in mehka.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Maj. 2011 10:40

Konkubina* napisal/-a: Vse kar sem iz trgovin sprobala, mi je imelo preslab učinek, oz. se mi je zdelo, da sploh ni učinka, kot da bi se tuširala z navadnim tuš gelom... :roll:


Slika

tole probaj...seveda v kombinaciji z navadnim tuš gelom... :D :D :D
Uporabniški avatar
no.name
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 4. 10. 2010
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a no.name » 06. Maj. 2011 10:52

hvala vama. tale home made piling bom probala še ta vikend. kako pogosto pa naj bi se ga delal? je enkrat na teden dovolj?
ker pa sama sebe poznam, da se mi tega ne bo dalo vsak teden mešat, še vedno prosim za kkšno dobro izkušnjo z kupljenim izdelkom :)
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 06. Maj. 2011 13:14

moje radikalno mnenje je, da so kakršnikoli kozmetični izdelki kupljeni v trgovini rezultat lene potrošniške družbe, ki ne uvidi, da je vse kar je na trgovinskih policah bolj ali manj sama kemija in ne prinese nobenih bolj čudežnih rezultatov, kot jih prinesejo naravne, homemade stvari.

meni je recimo za piling veliko bolj uporabna tista groba rokavica al pa kšna kartača, kakšna milejša verzija jochijeve
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 06. Maj. 2011 15:04

punkie_ napisal/-a:meni je recimo za piling veliko bolj uporabna tista groba rokavica al pa kšna kartača, kakšna milejša verzija jochijeve

joj, jaz sem si kupila v Mullerju eno tako rokavico 'na en prst', iz neke... kajpavem, niso neka naravna vlakna - uglavnem, zadeva je bila prvič res HUDO neprijetna, skoraj bi rekla boleča... :?
sem mislila da mi je celo kožo dol poskubilo! :eek:
no, ampak je ni, po parih uporabah sem se navadila, pa malo manj zoprno je, če si namiljen... Koža pa super, mehka, nobenih vraščenih dlak, ni da ni!
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
sandry89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 21. 2. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sandry89 » 29. Maj. 2011 0:39

Tudi jaz imam problem z britjem in vraščanjem :( za piling imam rokavice, ki niso pregrobe :) sem jih slučajno videla v mercatorjevi prodajalni, vendar mi ne pomaga dosti..

je katera probala kaj od tega?

http://www.lekarnar.com/izdelki/sd-ingrow-go-proti-vrascenim-dlakam

http://kozmetometer.planet-lepote.com/censura.php?cmd=details&itemid=6823
this is Life not heaven.. you dont have to be perfect..
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 29. Maj. 2011 14:35

Hecno, meni se pa dlake veliko manj vraščajo od britja, kot so se mi pa prej od depilacije.
Je pa zoprno, prej sem si naredila depilacijo enkrat na teden, zdaj se moram pa briti po nogah praktično vsak drugi dan. :? Ampak bolje to kot pa vraščene dlake.
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 30. Maj. 2011 8:55

Jaz sem probala tale SD ingrow go, ja drugač deluje ampak jaz tega nebi uporabljala v poletnem času, ker mi je popolnoma olupilo vrhnjo plast kože in je mal čudno zgledal, pa tud verjetno je koža potem bolj občutljiva na sonce. Aja pa res si je treba zelo dobro umit roke oz. ker se ti bo drugače tudi tam olupila koža.
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 14. Jun. 2011 18:56

Redni peeling predelov kjer se depilirate je priporočljiv. Depilira se na očiščeno in suho kožo. Po depilaciji jaz uporabljam losjon za proti vraščanju dlak od Skin doctors (lekarna - cc. 20 EUR), smrdi za znoret, vendar pri meni deluje.
Uporabniški avatar
cdefgahc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 12. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a cdefgahc » 15. Jun. 2011 11:48

hjoooj, meni se je pa ena dlaka zeloo grdo vrasla in ne vem kaj naj naredim..
tam, kjer je vraščena je nastala rahla bulica, spodaj pa je modra ker se je očitno tam nabrala kri. boli samo ob dotiku. sama bi se rada spopadla in naredila 'operacijo', pa ne vem, kje nej začnem... :? kakšna ideja?
bi blo to ok, da s šivanko naredim luknico, stisnem ven kri in potem nekako odstranim tisto zgornjo plast kože :? prosim, anyone?
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 15. Jun. 2011 12:08

Sem imela sama pred par tedni čisto identičen problem ... sem si tudi izvajala tako 'operacijo', pa ni preveč pomagalo, samo ranila sem si kožo. Ampak po mojem je vseeno vredno poskusiti - pri meni ni uspelo zato, ker se je dlaka vrasla precej globoko in je nisem mogla dobiti ven, če je pa pri tebi tik pod kožo, pa povsem možno, da bo šlo. Lahko tudi, da niti ne rabiš šivanke in stvar samo stisni. Če pa ne bo šlo, pa naredi tako, kot sem jaz - namaži vneto mesto z zobno pasto ali kako zadevo proti mozoljem. Vraščena dlaka se obnaša zelo podobno kot mozolj, in z malo sreče se bo čez nekaj časa spravila proti vrhu kože, kjer jo boš lahko dobila ven. Je pa treba dosti potrpljenja, pri meni je trajalo ene tri tedne.
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Jun. 2011 12:10

Js bi zrinla hudiča ven, potem pa al razkužila, al pa pustila.
Pri meni take stvari nimajo obstanka :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 15. Jun. 2011 12:36

nič.
Zadnjič spremenil Treselle, dne 18. Apr. 2012 16:34, skupaj popravljeno 1 krat.
turn up the music, turn down reality

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]