Umetne trepalnice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 13. Jul. 2008 13:00

Um..

Pa so te trepalnice za sigurn , dobr držijo ?
V prihodnosti razmišljam, da bi si kdaj poskusla dat sam tiste šopke, na konicah oči. :)
estrella'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 2. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a estrella' » 13. Jul. 2008 13:30

porcelain napisal/-a:pa če me vstreliš se ne morem spomnit trenutno. :oops: bom šla v tem tednu vrjetno, pa napišem :D


ok, pisi ce se spomnis :D
Uporabniški avatar
manculina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a manculina* » 17. Jul. 2008 18:07

l don't like it.. :roll:
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 18. Jul. 2008 8:05

Joj, da se vam ljubi to lepiti! :D
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 18. Jul. 2008 12:10

Ne vem, če je že tema o tem zato bom kar tuki vprašala, kaj točno ti naredijo pri podaljševanju trepalnic, kje to delajo in kolko stane?
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 21. Sep. 2008 13:24

Jaz res obužujem umetne trepalnice v vsakem pogledu. V Mülleru kupujem od ArtDeco pa sem zelo zadovoljna. Pa zdaj že vem kar natančno pa lepo prilepiti, da se skoraj ne opazi razlike. Takole nekako zgleda končen rezultat ( nisem jaz na sliki, moja kolegice je, zato sem tako zelo obrezala sliko :) )

Slika

Zanima pa me naslednje:
Kako se lepilo spravi dol z umetnih trepalnic? Ali se more kakšna posebna stvar kupiti za odstranjevanje ali lahko s kakšnim domačim preparatom? :D
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 21. Sep. 2008 14:07

^^ V prejšnem cosmotu je bil nasvet,da vatko zmočiš s toplo vodo in dodaš mal oljčnega olja pol pa za par trenutkov to položiš na zaprto oko.Zdej ne vem a tebe zanima kako odlepit trepalnice al spravit lepilo dol z že odlepljenih.Samo v cosmotu piše,da olje raztopi lepilo,tko da mislm,da bi mogl tole delovat v obeh primerih :wink:
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 21. Sep. 2008 17:38

So mi všeč, res polepšajo vse skupaj, ampak na sebi tega ne probavam, ker ko si namažem svoje trepalnice, mam res tak lepe da samo :eek: :) in mi nobene umetne ne bi mogle bit na meni tak všeč :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
bibi*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 12. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bibi* » 21. Sep. 2008 18:58

Men so fuuuuuuul lepe, res če bi se dal mi mela to zadevo vsak dan gor. Ampak mi je do zdej v 4 poizkusih samo enkrat uspelo trepalnice nalepit.
Pač usaka mora en svoj način naštudirat kako se zadeva gor da.

Najboljše do zdej so ble od Fing'rs.
http://www.fingrs.de/index.php?id=41&L=1

Zgledalo je pa nekak tako
Slika[/url]

[/img]
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Sep. 2008 21:43

skinny napisal/-a:Jaz res obužujem umetne trepalnice v vsakem pogledu. V Mülleru kupujem od ArtDeco pa sem zelo zadovoljna. Pa zdaj že vem kar natančno pa lepo prilepiti, da se skoraj ne opazi razlike. Takole nekako zgleda končen rezultat ( nisem jaz na sliki, moja kolegice je, zato sem tako zelo obrezala sliko :) )

Slika

Zanima pa me naslednje:
Kako se lepilo spravi dol z umetnih trepalnic? Ali se more kakšna posebna stvar kupiti za odstranjevanje ali lahko s kakšnim domačim preparatom? :D


Vau, tole pa hudo zgleda, pa še take barve oči, k moje :)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 21. Sep. 2008 23:06

uf to je pa meni ful smotano, če se ti dotikajo trepalnice očal.. bi si jih kr postrigla
Uporabniški avatar
klari182
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 22. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klari182 » 23. Sep. 2008 20:15

jst sm enkrat neki probavala, pa sm si skor zlepla uč, mogoče je krivo to, da so bile zelo nekvalitetne, verjeno pa preprosto ne znam :P
kupi si tiste, ki jih lahko nanašaš posebej, šopek za šopkom, ne tiste s celo površino, če veš kaj mislim:P
najbolje pa, da ti to naredi nekdo, ki obvlada :D
Uporabniški avatar
Katarina Ribnikar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Goriče

Neprebrana objavaNapisal/-a Katarina Ribnikar » 31. Mar. 2010 18:05

jaz bom imela umetne trepalnice verjetno za maturantski ples. no, vsaj zaenkrat se spogledujem s to idejo, ker so moje res tanke, kratke in svetle. sej tako za vsak dan me ne moti, ampak za kakšne posebne priložnosti bi sijih pa privoščila.. mi je ful lepo vidt goste trepalnice. :)

saj to ene večkrat uporabiš ane?
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 31. Mar. 2010 18:19

Ah ne vem, če se da... Mislim, naj bi bile namenjene večkratni uporabi, ampak jaz sem jih samo enkrat imela gor (drugače so dokaj moteče, pa še cel čas sem merkala, če še vedno vse stoji kot je treba :D), ko sem jih probala še drugič dat gor, ni več lepo izgledalo. Nekako "metlaste" so bile, izgubile so prvotno obliko. Sem pa mela mislim da od ArtDeco, enkrat pa tudi od Essence, a me ne ene ne druge niso prepričale. :wink: Če misliš na ples imeti umetne trepalnice, raje pojdi v nek salon, da ti jih naredijo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Mar. 2010 18:55

Ali pa da ti med slikanjem ravno ena dol pade, ker nisi dobro "nalepila" :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron