Trda koža na peti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Avg. 2010 19:27

^^U katera Balea krema to? :D Ker kukr vem jih imajo kar nekaj za noge.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Avg. 2010 19:39

Ja, ta krema je res kul (čeprov men ful smrdi). Ampak vseeno je treba najprej odvečno trdo kožo odstrant, ne bo kar izginla.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 23. Avg. 2010 21:22

Men se trda koža ne dela. Je pa res, da noge si pa mažem s kremo. Ampak jaz uporabim katerokoli kremo, nič ne gledam, da je prav namenjena za noge.
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 25. Avg. 2010 16:53

Jst si pa dostikrat pripravim toplo/vročo vodo, dodam malce morske soli in noge namakam nekaj časa. Potem pa z pilico odstranim odmrlo kožo, namažem s kremo in koža je mehka (k pri dojenčku :P ) :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 08. Dec. 2010 0:40

Je probala katera izdelek Baby Foot? Sem vidla, da se veliko reklamira zadnje čase pa me zanima, če katera ve, če tele nogavičke resnično pomagajo?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 08. Dec. 2010 8:15

OMG, kako zanemarjena stopala imajo nekateri - sem pogledala spletno stran od teh nogavičk! Fuuuuuj :eew: :eew: :eew:

Pa kako lahko sploh pride do takšnega stanja, tega jaz ne bom nikoli razumela, res ne.

Haley, sicer pa jaz ne vem, kakšen gel je v tej nogavički, to spodbuja luščenje kože, zato ti ne vem, žal, odgovoriti.
Zadnjič spremenil UG84, dne 08. Dec. 2010 13:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 08. Dec. 2010 12:36

Ful bi jih rada naročila, ampak nočem brezveze stran denarja vržt. Ker se mi zdi čudno, da bi nek tak gel tako zelo učinkoval in kr odstranil vso trdo kožo...
Uporabniški avatar
SWEET_THING
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 10. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEET_THING » 21. Dec. 2010 15:13

Lep pozdravček!!

Jaz sicer nimam trde kože na nogah, imam pa podoben problem na rokah.
Delam namreč v gostinstvu in moja koža na rokah se slabo odziva na preveč vode in pralna sredstva. V koži se mi naredijo zarezice, koža postane trda, roke so suhe, predvsem pa zelo grdo izgleda...kot da si ne bi umivala rok...počutim se kot kakšna kmetica z zgaranimi dlanmi :( kupila sem že veliko krem za obnavljanje kože pa vlaženje itd....pa nič kaj boljše....kaj še naj kupim? :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Dec. 2010 15:46

osebno prisegam na olivno olje za vse vrste kožnih težav.
Uporabniški avatar
Cadillac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 18. 12. 2010
Kraj: sincity

Neprebrana objavaNapisal/-a Cadillac » 21. Dec. 2010 16:10

Kaj pa tisti univezalni balzam v lončku od Oriflamea? Ravno včeraj sem dobila katalog namreč, pa sem danes na vlaku malo pregledovala :) piše da je menda za vse suhe predele na koži...
*mwa*
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 14. Jun. 2011 19:52

Ognjičevo mazilo z medom ful pomaga. :wink:
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 15. Jun. 2011 10:18

^^ Kateri brand to? Mela sem namreč 2 ognjičeva mazila (tega in tega), pa se noben ni odrezu kot bi si želela. Poleg Alverdine kreme, mi je še zelo odgovarjala Baleeina. Smešno nizka cena, si pa zasluži čisto petico. Sicer pa zdej vključujem v nego tud olivno olje, malo ga dam že v kopel, potem ga pa še pokapam po peti.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 25. Jun. 2011 15:05

Jaz tega ne uporabljam, to sem že marsikje zasledila in je dosti ljudem pomagalo pri odpravi trde kože. Jaz pa v primeru, da se mi pojavi (kar je ponavadi poleti), zvečer cca 10 min namakam stopala v vodo z morsko soljo in modrimi algami. Ublaži situacijo, pa še blagodejno vpliva na stopala. :)
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
**LiTtLe StAr**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a **LiTtLe StAr** » 13. Jul. 2011 12:07

mene zanima, če katera ve kaj pomaga proti rezicam na peti. nimam trde kože, saj si jo vsak večer zdrgnem s tistim za pete. Imam pa tako razpokano na eni peti da bi lahko noht notr porinla???!!!! Nevem s čim se lahko to zaceli?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 13. Jul. 2011 12:38

^^ Hmm, se mi zdi, da sem enkrat videla reklamo za eno kremo prav proti razpokani koži na stopalih... ampak nisem zihr, katere znamke je bila, Hansaplast ali pa Scholl :) No, verjetno obstaja od obeh znamk, najbolje, da v kakšnem Muellerju vprašaš.


EDIT: aha, tukaj je npr. ena :) : http://www.lekarnar.com/izdelki/scholl- ... etah-60-ml

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov