Trajna

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 05. Maj. 2007 15:08

sofia83 napisal/-a:Ne govor! Pr men je isto ... Kakšen dan imam prov lepe princeskaste kodre, spet drugič pa čist isti postopek opravim pri pranju, pa so tok nikakvi, da bi se najraj na nulo zabrila. Ko je pa dež al pa vlaga ... sploh ne bi o tem, k takrat se ti smotani kodri še bolj nakodrajo in razlezejo v širino, pa tko k je ena rekla, kar eni laski štrlijo ven pa tko ... :?

Pa a je pr vas tud tko, da je čupa najboljša tko ene drugi al pa tretji dan po pranju? K čist prvi dan mam jst čist preveč divje lase, k en afro :D Sam res ... tko kot je prej Angel rekla, kok enga brezveznega dela si damo babe :lach:


enako! sam da jz nimam takih svedrčkou kukr ti ;) se pa strinjam, da včasih si alse opereš isto pa celotn postopk pa ti ratajo tko strašni kodri, lih tkrt k rabš lepe lase! pr men je tut najbol čupa tm 3-4dan.. prvi dan pa OJOJ
Uporabniški avatar
Anxious
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 1. 2. 2007
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anxious » 05. Maj. 2007 15:54

Pol smo čist use iste :P . Men gre tut na živce ker z enakim postopkom enkrat ratajo ful lepi lasje, spet drugič pa k eno strašilo. Sploh zdej k me je frizerka kr dost postrigla mi štrlijo navzven. Prej sem mela do konc lopatic zdej mam pa čist mal čez rame.

Vlaga pa tut na moje lase vpliva tko da se še bolj skravžlajo. Če si npr. zlikam mi kr dolg drži, če je pa ful vlažno al pa rosi se mi takoj skodrajo nazaj. SAm najlepše lase mam pa ko sem ene 3 dni na morju. Takrt so pa res lepi.

Aja pa na uni slikci maš ful lepe laske Zofi :D
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 05. Maj. 2007 16:42

Ej prov smešna mi je ratala tale tema, kere probleme mamo :rofl:
Ja pr men je tud ponavadi 2 dan po pranju najlepša frizura, prvi dan sm čist adijo-a lot of hair haha. Čeprov mam kr zredčene, tko da ni tok hudo.
Sicer pa morska voda in zrak še vedno zmagajo, takrat mam najlepše lase.
Uporabniški avatar
Anxious
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 1. 2. 2007
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anxious » 05. Maj. 2007 17:00

Hahah to smo pač ženske...

Js si prov želim da bi živela nekje ob morju, kjer bi blo skos dovol toplo da bi se lah kopala. Pol bi bla pa skos zadovolna z lasmi.
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 05. Maj. 2007 17:04

Kokrkol so "težave" mam še vedno raje kodraste lase, kot pa ravne. S temi ni nič dela, če bi se sama ustrigla se ne bi vidlo, sam posušiš in mir. Nobenih česanj, pa špange take in drugačne, pa to pa uno. Tko da mi je čist super všeč tko k je.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 05. Maj. 2007 17:28

jz mam pa na morju (k mam slane in se posušijo na zraku) fuul bl skodrane kukr u real.. oz. čist odvisn.. če pridm od frizerja pa mi posušijo tm naravn mamr es tako gosto čupo da se sama seb nemorm načudt od kje men took las (zgleda k trajna)..

men tut drži ful douh če si jih zravnam..ma tut če bi hotla po več tednou (če bi biu suh vreme pa če se lasje ne bi mastil seveda :D).. prec k je vlaga v zraku (recimo včeri od dežja) se mi začnejo konice tko vihat.. tkod anajlepš frizura mi je, ko ma zravnane (itaq) al pa ko me vlaga dobi in mam tko zavihane ampk še zmer tanke(!) - to mi je pa RES najlepš
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 05. Maj. 2007 17:34

Jaz si jih operem in potem rahlo vlazne spnem v kito, grem spat in zjutraj imam ful lepe laske... Najlepsi so potem naslednjih par dni, perem jih 1x na teden, ker imam ful suhe in ni potrebe po vec... Tako, da zaenkrat prisegam na to tehniko, ker imam ful goste in mocne lase pa se kodri hitro razprsijo na vse strani, scufajo in se kaj... To pa mi ni vsec pa se glavo imam pol tezko :lol:
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 05. Maj. 2007 17:35

mene pa zanima, a bi zgledal kej lepš in bi bli lasi mn suhi če bi jz svoje že tko kodraste lase navila z tistimi mehkimi navijalkami (špageti)? :D
Uporabniški avatar
Anxious
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 1. 2. 2007
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anxious » 05. Maj. 2007 17:53

Js sm enkrat probala z navijalkami pa sm mislna kok bojo lepi kodri. Ne tega počet. Resno :lol: . Še več las je zgledal + bli so ful krepasti.

Pa men se tut zdi da z ravnimi je manj dela. Sicer se res ne rabš česat k si ne umiješ, sam je pa zato pol tok težji razčesat :P . Čeprov mam pa rajš kodre kot čist tanke ravne lase brez volumna.

Js bi tut takoj mela takšne lase kt si slikco prlepla. Tut barva mi je ušeč, kodri pa še sploh :love: Kaj je treba narest za take hehe? Razn lasulja ne pride u poštev lol.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 05. Maj. 2007 18:13

Meni se zdi, da je pri kodrih najbolj pomembno, da las ne ceses, ko so suhi, ampak samo, ko jih operes, da jih susis na zraku in nikakor s fenom in, da najdes en fajn balzam ali pa masko za lase... Jaz si jo zadnji mesec dajem gor vsak teden in je super, ker nimam vec tako suhih in krepastih las kot nekoc. :)
Uporabniški avatar
Anxious
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 1. 2. 2007
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anxious » 05. Maj. 2007 18:16

Kero masko pa maš MsN? Js nisem še nobene dobre najdla ( al pa sam nism zadovolna z rezultati k nevemkaj prčakujem :P )
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 05. Maj. 2007 18:40

ja sej vem s špangicami.. sam men če mam čist taspredne tko da niso za ušesi se kr od ozračja napihnejo in tut če bi spela s špangicam ni tko no..kako nj rečm..čudn zgledal

kako si pa ti to nardiš š špangicam?

aja pa najbolša maska mi je od gliss kur - ta oranžna..ful ma hud vonj pa ful ti nahrani lase! do zdje sm jo dala gor 2x in res WOW
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 05. Maj. 2007 19:03

No, jaz imam masko od garniera, noter je pa limona in olivno olje :D

Danes sem poskusila eno od balee, marelica+mleko, za suhe lase... Lasje se mi sicer se susijo, ampak so bili ful lepljivi med cesanjem, tako da ostajam pri garnieju :)
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 05. Maj. 2007 19:32

sofia, jaz mam tudi Keune masko in se strinjam da je ful dobra. Pol glede frizure, jaz mam najlepše kodre 2 dni po pranju, ko se malo uležejo, kr prvi dan je to "ol ouvr d plejs" :D
Pol brez teh špangic jaz tudi nebi mogla živet, isto ne brez obročev za lase in trakov za lase.
Pol pa glede tiste slike, ki si jo prilepla, jaz dobim ful podobne lase, če si po umivanju moje še vlažne prečesane lase spletem v 2 kiti. Res se mi ful taki lasje nardijo pol ko so suhi. Tako, da če kdaj nočem met kodrov nardim 2 kiti čez noč in ni treba niti ravnat (razn mogoče pri lasišču, ko se mali lasje skodrajo-->prasci :D )
Na morju mamo pa itak vse najlepše kodrčke, pa ko je vlaga v zraku se meni tudi zasvedrajo v nulo :)
Ampak nebi menjala las, ne glede na križe in težave :D
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Anxious
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 1. 2. 2007
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anxious » 05. Maj. 2007 21:37

Ok bom probala use tri maske da vidm kera je najboljša :lol:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov