...

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ina.TT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 21. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ina.TT » 20. Jun. 2011 23:20

...
Zadnjič spremenil ina.TT, dne 21. Jan. 2018 0:12, skupaj popravljeno 2 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 21. Jun. 2011 3:41

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:16, skupaj popravljeno 1 krat.
ina.TT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 21. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ina.TT » 21. Jun. 2011 5:57

...
Zadnjič spremenil ina.TT, dne 21. Jan. 2018 0:13, skupaj popravljeno 1 krat.
ellizabeth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 30. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ellizabeth » 21. Jun. 2011 6:26

jaz sem se v prvo z Veet kremo, naslednji dan pa na morje. joooj je pekl :D na nogah sem imela črte kakor, da bi me meduza opekla. kakor se spomnem piše, da vsaj 2 dni ne smeš v vodo ali pa se izpostavljat soncu. po tem sem se dolgo časa brila, zdaj pa se z depilatorjem, občasno pa še z britvico.

v prvo sem se na koncu 4. razreda. ne vem, kaj bi ti mama komplicirala zaradi tega, gotovo se ona tudi brije :)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 21. Jun. 2011 8:59

Mah, js sem se tudi v 4 razredu začela brit. Pač že od nekdaj nisem marala dlak na seb :D . Če si boš pobrila noge, glej da boš uporabila kremo za britje + kvalitetno britvico. Če si ne misliš pobriti noge.. Potem pojdi v salon na voskanje, ker druge variante so lahko krute (Veet krema - pekoče in vnete noge,..).
Drugače pa zakaj ne poveš mami? Saj si že dost stara, kaj hoče, da njena hčerka hodi s kosmatimi nogami naokrog?
Greš do nje, poveš da te motijo dlake na nogi in da si želiš odstraniti. Če bo rekla, da ne, da si premlada, ji reci da boš naredila z njeno odobritvijo ali brez, ampak da se ne bi rada poškodovala in si zato prišla k njej. Prosi jo naj ti pomaga in svetuje :D , to (skoraj) vsaka mama rada sliši :wink:
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 21. Jun. 2011 9:12

pejta z mamo skupi na voskanje pa bo :) zdaj imaš verjetno še dokaj nedolžne dlake in z voskanjem se ti bojo še lepo razredčile pa tanjše bojo, pa še relativno dolgo zdrži v primerjavi z ostalimi metodami.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 21. Jun. 2011 12:53

Men mama nič ni komplicirala. Jaz sem se privič pobrila pred valeto (če se prav spomnim) prej nisem mela potrebe ker sem itak mela svetle dlačice. Ne spomnim se več točno kak al s čim sem se. Ampak vem, da sem na začetku uporabljala veet depilacijsko kremo pa ponavadi mi je še kaka dlaka ostala kje pa sem pol itak mogla britvico uporabit... to dvoje sem kombinirala. Lahko uporabiš tud navadno milo, namiliš si noge in pobriješ z britvico pol si pa noge s kako fajno kremo po britju namaži al pa neko ki ni preveč agresivna. Z leti pa itak sprobavaš mal različne stvari in ugotoviš s čim ti bo najbolj pasalo se znebit dlak.

Ne vem zakaj delaš tak problem iz tega saj je normalno to. Maš mogoče strogo mamo? Zakaj ti ona ne svetuje?
Yada, yada, yada...
ina.TT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 21. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ina.TT » 21. Jun. 2011 13:33

...
Zadnjič spremenil ina.TT, dne 21. Jan. 2018 0:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Alissy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 20. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Alissy » 21. Jun. 2011 13:46

Zakaj se pa pol ne posvetuješ s svojo sestrično, če ti je pred mamo nerodno? Sej verjetno ti bo rade volje pomagala in svetovala.

Drugače pa depilacija ni nek bav bav in se tega res ne rabiš sramovat in skrivat. Ne samo da izgleda lepše, tud veliko bolj higiensko je.

Make up sem začela redno uporabljati v srednji šoli, vendar še zdaj z njim ne pretiravam. Maskaro in korektor pa sem uporabljala tam od enega 7ga razreda OŠ.
'Women have a relationship with shoes that men will never understand.' -Audrey Hepburn
ina.TT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 21. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ina.TT » 21. Jun. 2011 13:54

...
Zadnjič spremenil ina.TT, dne 21. Jan. 2018 0:17, skupaj popravljeno 1 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 21. Jun. 2011 14:04

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 21. Jun. 2011 14:07

Nad koleni se ne brij, če ni tolk vidno. Moreš vedet, da po britju dlake postanejo bolj trde, grobe in temnejše boš mela kr dost dela s tem :D Sram te nima kaj bit pred nikomer saj si že v teh letih ko začenjaš malo bolj za sebe skrbet al kak se naj izrazim, je čist normalno. Jaz bi vseeno na tvojem mestu mamo vprašala, pred njo te nima kaj sram bit saj zato jo pa imaš in po mojem ti bo še rade volje svetovala. Jaz sem se šminkat začela po končani osnovni šoli.

Če ti bo kaj pomagalo si lahk tud tole temo mal prebereš: klik
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3411
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Jun. 2011 14:43

Mislim da če ji vse lepo razližiš te bo razumela. In ti celo povedala, da če boš že karkoli odstranjevala, ne uporabljaj britvice, ampak dep. kremo. Jaz sicer prisegam na depilacijo z voskom pri kozmetičarki. ker se ti dlake rečijo in postajajo mehkejše....


Pogumno!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 21. Jun. 2011 17:10

Ajča napisal/-a:Prosi jo naj ti pomaga in svetuje :D , to (skoraj) vsaka mama rada sliši :wink:
Tole skor zihr mora delovat. :)
Al pa, kot že svetovano, obrni se na sestrično.


Mi je pa hecno, mam doma podobno situacijo, moja skor 14-letna sestrica se začenja spoznavat z vsem tem iiinnn..mene to ful zabava :D, sej je sprva skoz letela stran, ko sva z mami hoteli kakšno debato z njo načet, ampak počasi se je navadila, pa jz vsake tolk do nje pridem in kar začnem govort/ji svetovat in posluša. Npr., opazila sem, da je večkrat uporabila mojo britvico (bojda ni lih najbolj higienično si jih "sposojat"), pa sem začela mal bolj pogosto kupovat & menjat nastavke (ni poceni špas :?), oz. sem jz uporabo le-te praktično opustila, ker so mi itak ljubše kreme & voski - na to bi rada tud njo navadila.
ina.TT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 21. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ina.TT » 23. Jun. 2011 17:48

...
Zadnjič spremenil ina.TT, dne 21. Jan. 2018 0:14, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]