...

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 23. Jun. 2011 17:51

mah pobrij se pa ne komplici. na depilacijo pa pejta po izletu. pa pazi, da se ne urežeš.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Alissy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 20. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Alissy » 23. Jun. 2011 17:54

al pa enostavno idi v dm, kupi veet depilacijsko kremo in čao. Mama itak ne bo opazla :)
'Women have a relationship with shoes that men will never understand.' -Audrey Hepburn
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 23. Jun. 2011 17:57

Ma kolko si stara - 14? Možno, da se ji zdiš kao še premlada al je odregairala pač tak ker ve, da ko se enkrat začneš brit pol ti ni več pomoči, dlake so bolj močne, bol goste, več je dela z njimi... v bistvu brit si jih boš mogla vsak drug dan ker hitro rastejo... je res pol boljše, da greš k kozmetičarki in že od začetka voskaš. Če te je pa še kr sram, da boš na izletu kosmata pa pojdi v kopalnico si obrij noge... čez par dni boš itak mela kosmate pa pol mami drug teden reči, da te naj naroči pa gresta k kozmetičarki... res ne vem zakaj tak kompliciraš ti bogo dete.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Jun. 2011 10:19

Se strinjam, da če že res ne zdržiš, pač sama zrihtej - ampak jz bi res raje svetovala depilacijsko kremo, ne britje (voskanje pa na lastno odgovornost, mene boli :lach:).
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 25. Jun. 2011 12:47

Meni v prvo mami ni totalka nič komplicirala. Me je pač prijazno obvestila, da bojo dlake po britju trše pa temnejše in d nj se sama odločim kdaj se mi splača začet brit (prvič sem se za valeto).
Še vedno se zvesto držim britvice, občasno pa uporabim depilator. Na zgornjem delu nog imam pa na srečo bolj tanke in svetlejše dlake, tako da jih ne brijem, edino občasno odstranim z voskom.

Ma, vzemi britviso pa bo to to. čak, sj dons sta potekla tista dvs dneva? Ti je ratalo?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov