Tečaji ličenja

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 03. Nov. 2005 15:26

pri image se gre itak samo za to da oriflame promovirajo.
keep on smiling:)
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 03. Nov. 2005 15:31

Sam bo nehala z Oriflame in bo začela neko kozmetiko uvažat.
Tko, da jih ni čist nič hvalila.
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 03. Nov. 2005 15:33

hm a ves ona je ena izmed nabolj uspesnih v oriflamu, tud je med tistimi ki vsak mesec pripelje najvec novih clanov in kaksen mesec nazaj je se vse z oriflame delala. no kako je zdaj pa ne vem:)
keep on smiling:)
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 03. Nov. 2005 15:57

Se je pohvalila ja, da je cela carica in zaenkrat še zmeraj dela vse z Oriflame samo ima namen v parih mesecih začet uvažat kozmetiko višjega cenovnega razreda in bo kao njih pustila.
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 03. Nov. 2005 16:01

jaz sem bla na njenem tecaju in moram rect da se nism naucila nic novega, tudi stvari s katerimi dela so mi bolj tako tako. bi pa rada sla se k katji, ko bom imela kaj vec casa.
keep on smiling:)
zvezdicka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdicka » 03. Nov. 2005 20:41

Skoraj vsaka vizažistka prodaja tudi kozmetiko, ali je to Oriflame, Avon ali pa Barbara Bort. In vse skupaj je slabše od MF, L'oreala, Nivee, itd.
zvezdicka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdicka » 13. Nov. 2005 16:49

Točno tako, vsa ta kataloška kozmetika ni vredna polovice denarja, zato tudi ne more biti v trgovinah, ker ne bi nihče kupil.

Jaz sem bila tudi pri Emeše, sedaj hočem več; Maselj, Marolt, Mihelčič, bom videla, ker je tam ena velika iluzija o uspehu. Mene moti, ker nekdo govori kaj bo, pa še vedno dela isto- ta k..... oriflame.
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 17. Nov. 2005 18:55

Jest sm pa obupala, da bom nasla tecaj kjer me bodo se kej naucl :)... ce iscete sam tecj kako sebe nalict... si kupte cosmo, pa vsak mesc je notr miljon trikov napisanih in v enem letu itak vse odkrijes... predvsem je pa pomembno, da poznate same sebe... Licenje sploh ni tak bav bav

drugac pa... ne vem ne maram vizazistk, k zravn trzjo se svojo kozmetiko... res ne... ucila sem se od punc... ki licjo za modno jano in modne revije in za razlicne hise... seveda prek vez in poznanstev je blo to zastonj... tko da zdej sicer nimam certifikata vizazist... licim pa vseeno... pa je kdaj se mi naredi, da kaksne tud ne uspe.... ampak na napakah se ucimo
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
Uporabniški avatar
jagoda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda » 18. Nov. 2005 12:33

Bila sem na nekaj tečajih, učila pa sem se od Mirjam Mihelčič, Romane Marolt, Barbare Mršol, Sonje Murgelj in sedaj imam še za opravit izpit za nacionalno poklicno kvalifikacijo. Tudi jaz se bom po nekaj prakse lotila tečajev za ličenje.

zvezdicka:
Vsaka vizažistka pa že ne prodaja kozmetike. Normalno, da te vsaka punca vpraša, katere odtenke si ji dala gor, katreo maskaro.... in pač poveš. Meni se to ne zdi prodaja.
zvezdicka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdicka » 20. Nov. 2005 12:19

Nisem tako mislila Jagoda, ravno obratno. To, da te stranka vpraša za nasvet in bi želela določeno ličilo je meni ql. Saj je tudi point ličenja, da najdeš primerna ličila za vsak obraz.
Meni grejo na živce samo te reklame, in hvaljenje, da imajo najboljšo kozmetiko, da je najbolj profesionalna in take. Kot da nič ne veš.

Jaz sem bila pri Emeše 2x, samo to ni to. Ni to kar jaz iščem.
Avon pa še 3x slabši.
Uporabniški avatar
klari182
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 22. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klari182 » 23. Sep. 2008 20:10

jaz si zeloooooooo želim na tečaj Evgena Geca, pa mi je malo predrag, okoli 400€. ko si bom služila svoj denar, pa bom kar šla:P

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]