Tečaji ličenja

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 27. Jul. 2005 21:04

fashionbabe napisal/-a:Živjo,

sama poznam vsa ta dekleta,saj sem model in me jih je velik že mazal.Zdi se mi mal tko, ko pišete o Tini,da stane 100 jurjev,pa da ne vzame vsako.Kakšna merila pa so to.Pr nas v naši agenciji je Katja vse punce naučila kako se naličijo in znamo.Vam povem,da se včasih raj sama kukr da me kdo ki nima pojma.Katja ma tut velik mednarodnih referenc,o katerih se ne piše,ampak dela pa ful velik mejkupov.Njen tečaj je zihr vredn 8 jurjev,ker nauči.Tko da kdor govori,da ga ni naučila laže.Poleg tega je pa frajerka.Na svojmu portalu objavlja intervjuje o konkurenci - sej vidte kje ste najdle kontakte od Tine.

Sicer pa men je vseen.Itak nimam nc od tega.Sam tiste ki bi se rade naučile kr pejte h Katji,ker te za 8 jurjev nauči vse.Zihr.Najdete jo na 031691753, če se že pišejo cifre.Sicer pa je tud tko,Katja ni glih komunikativc,kar pa ne pomen,da ni dobra.Je zadržana,ampak fer in zlo pomaga pr tečaju da se naučiš.In za 8 jurjev,sori,ne rabm Tine Cavaca za kej več.

FashionBabe


Od kje ti pa to. Jaz jo pa poznam kot zelo gobcno in vcasih zna biti s svojimi komentarji tudi precej zaljiva. Dokler ji seveda ne das vedet, da tudi ona ni ravno miss sveta in da njen IQ ne dosega 156.
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 28. Jul. 2005 10:38

A slučanjno katera pozna Image svetovanje, pri njih tudi organizirajo tečaje ličenja.
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 28. Jul. 2005 21:33

bom kr tuki vprasala: zanima me izobrazevanje za vizazistko (to bi pocela poleg rednega studija) in me zanima ce katera ve kolk to prblizno stane in kaksna je moznost da ni treba placat solnine oz. da ti jo povrnejo?
keep on smiling:)
fashionbabe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 27. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fashionbabe » 29. Jul. 2005 16:38

[Od kje ti pa to. Jaz jo pa poznam kot zelo gobcno in vcasih zna biti s svojimi komentarji tudi precej zaljiva. Dokler ji seveda ne das vedet, da tudi ona ni ravno miss sveta in da njen IQ ne dosega 156.[/quote]

Mah sej je vseen. Kot da berem o dveh različnih ljudeh.Je vseen. važn de nauči.Men je kul.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 29. Jul. 2005 19:33

fashionbabe napisal/-a:[Od kje ti pa to. Jaz jo pa poznam kot zelo gobcno in vcasih zna biti s svojimi komentarji tudi precej zaljiva. Dokler ji seveda ne das vedet, da tudi ona ni ravno miss sveta in da njen IQ ne dosega 156.


Mah sej je vseen. Kot da berem o dveh različnih ljudeh.Je vseen. važn de nauči.Men je kul.[/quote]

Cist mozno, da je enkrat tako in drugic drugace. Velik ljudi ima dva obraza. Ampak meni je na zalost pokazala slabega.
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 30. Jul. 2005 21:41

Moja prijateljica je sla k Katji Fasnik je bila cisto zadovoljna. Uspeh se kaze tudi na njeni zunanjosti!
WildAngel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a WildAngel » 28. Avg. 2005 12:48

Zivjo!

Mene tudi zanima, če ima katera kakšne izkušnje z naslednjo šolo ličenja oz. vižazistko: Image svetovanje, vižazistka Emeše Bačkai.

Hvala vsem za pomoč.
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 28. Avg. 2005 18:12

Tina za večerni make up računa 5000 sit, ampak to samo tistim, ki so ji bližje, se pravi kolegicam, znankam,... :?
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 29. Avg. 2005 9:31

Ja Tina je draga ko hudič, sam je pa ziher top pri nas. Med tistimi 10 najboljšimi, recimo. Zato si pa pol lahko to privošči in ma še zmer zadost učenk. :)
Uporabniški avatar
funny*girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 15. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a funny*girl » 29. Avg. 2005 11:33

tina je top??
Prvič slišim. Not
Drugače pa so tečaji ličenja Barbara Bort zelo dobri in se res veliko naučiš, ne vem pas koliko stanejo. Malo poglejte na internet. Tini pa ne bi dala 50 jurjev za tečaj, kakšnih 100. Misli, da zdaj ko se piše cavazza, da ma lahko take cene. Bljak.
Katja pa je res malo antipatipčna, ampak grem raje k njej na tečaj kot pa k Tini, sigurno bolj obvlada.
No, jaz vam 100% priporočam Barbaro Bort. In še ful dobra kozmetika je
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 29. Avg. 2005 11:39

Ok no, pol pa ni. Whatever... :roll:
Tale njen mož gre pa vsem v nos, da so ji fovš. :wink:
Drugač pa jaz res nisem kakšna blazna poznavalka, samo vidim kdo maže manekenke slovenskim designerjem in to nardi hitro in lepo. Poznam jih sicer še nekaj, ampak na žalost sam od Tine vem za cene pa to. Če vprašaš mene? Do zdej sem bla ziher najbolj zadovoljna z njenimi rešitvami glede make-upa, pa še hitra je in ti ni treba sedet eno uro. :)
MARY
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a MARY » 07. Okt. 2005 21:49

Pozdravljena dekleta,

kar se tiče tečajev je tako. Odvisno za kaj tečaj potrebujete,če ga potrebujete zato, da se same naučite ličit ali za to, da bi se s tem tudi profesionalno ukvarjale. To morate same presodit kaj je drago in kaj ne in v kaj bi vi svoj denar vložile. Pa morate vedet tudi to, da vsak posameznik liči drugače al gre to za Katjo ali pa za Tino.
Sama sem profesionalna vizažistka, učila sem se tudi pri Katji in nad njo nimam pripomb, vsak ima par "fint" ki pridejo prav. kmalu bom začela prirejat tečaje, zaenkrat pa prirejam kot nekakšne "delavnice" ličenja. Če ktero zamina mi pišite na mail:merimisic@yahoo.com
Uporabniški avatar
sexy_mala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 16. 10. 2005
Kraj: okolica Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sexy_mala » 16. Okt. 2005 16:59

a tok to velik stane?! js mam nasrečo starejšo frendico k se ukvarja s tem pa me uči tk d ni problema.......prej predn greste u kakršnkoli tečaj se pozanimite če slučajn poznate koga k bi vas lahk nauču ličt če pa ne pol pa uso srečo s izbiranjem pravega tečaja! :angel:
Eileen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 98
Na forumu od: 4. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Eileen » 17. Okt. 2005 13:18

Mene pa zanima sledeče...tiste, ki ste bile že na tečaju...kaj se je po tečaju zgodilo? A ste začele kupovat dražjo kozmetiko? A so vam rekli na tečaju, da je priporočljivo kupovat boljšo kozmetiko? Mene skrbi samo to, da bom morala po tečaju kupovati puder za 8000 SIT, maskaro za 5000 SIT... :( Toliko denarja pa spet nimam. Verjetno bom šla na tečaj, zato pa me zanima, kako je potem s finančnim stanjem. :augenauf:
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 03. Nov. 2005 15:23

No jaz sem bila pri Emši na tečaju ličenja.
Kr vredu zvedla kakšno novo foro, ampak ni me pa ravno fascinirala.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov