Tattoo

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 26. Jan. 2011 11:43

*SunFlower* tud jst mam tako kmečko logiko kot ti :D Se pa zdej odločam med Dalanom pa Cultom. Ma kera izkušnje s Cultom?
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 26. Jan. 2011 16:24

@Tamala_mrha: Jaz osebno sem največ dobrega slišala o Srečotu - Lucky Art (mislim, da je iz Kamniške Bistrice), tam sem si tudi dala delat svoj tattoo, pa zdaj vem da tudi občasno v Sloveniji gostuje nek precej znan (in dober) srbski tetovator po imenu Boban, ampak nimam pojma, kje. Tole je od njega - malo morbidno, ampak dobro izvedeno :) Dobre stvari slišim tudi o nekem Muršiču, vendar pa sem videla samo 2 tattooja od njega, tako da ti na podlagi tega res ne morem povedati (se ti pa morda splača iti do njega, da ti pokaže portfolio).

@arrow: Kar se Culta tiče, so po mojem mnenju zelo v redu za piercinge in precej manj v redu za tattooje. Če imaš bolj nekompliciran tattoo, kake črke ali tribal, bo po mojem čisto v redu. O Dalanotu ti ne vem povedati čisto nič, ker ima tako majhne slikice v galeriji, da se nič ne vidi na njih, kar mi je malce sumljivo.

Kaj si pa misliš dati delat? :)
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
Alex1986
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 2. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Alex1986 » 26. Jan. 2011 19:37

Men je Muršič delal in sem ful zadovoljna. Narisal ga je po moji ideji in imam unikatnega :)
"I believe that everything happens for a reason. People change so that you can learn to let go. Sometimes good things fall apart so better things can fall together."
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 26. Jan. 2011 19:58

Nimam nič kompliciranega, eno besedo, k ma zame full velik oseben pomen, tako da ne rabim ravno kakega hudega umetnika, ampak vseeno bi rada nekoga, ki obvlada, ker bo le tattoo za zmeri na meni :)
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 27. Jan. 2011 15:08

arrow napisal/-a: Ma kera izkušnje s Cultom?


Jaz. Ne tolk dobre. Slabo osenceno in opazno prekinjena crta na sicer zelo enostavnem tattooju. Za tako ceno bi pricakovala veliko boljsi izdelek.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 28. Jan. 2011 10:42

A res? :? No tnx za info
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 05. Feb. 2011 22:40

Glede celjenja/negi po tetoviranju je itak pr vsakmu drugač. Nekateri celo dajo navodila, da naj bo tatu pod folijo 3 dni :eek: :D
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
seneka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 18. 2. 2011
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a seneka » 21. Feb. 2011 14:06

imam 3 tetovaže- eno mi je delal John, drugo njegov brat, tretjo pa tetovator iz Kočevja.
Pri johnu sem dala za enega 300, za drugega 400, s tem da sta dosti majhna tatuja, vendar dela zelo profesionalno in mi ni žal tega denarja. Za tretji tatu pa sem dala 40, čeprav ni kaj dosti manjši od drugih dveh.... Glede Culta pa je tako, da nimajo čisto urejeno glede higiene--ko se tetoviraš naj bi bil sam v prostoru s tetovatorjem, ne da folk kr mem tebe hod in ti loh dobesedno pluva po teb in te še kej okuž, ker tatu je le "rana"... tako da bi odsvetovala razne Culte in take salone in dala raje mal več denarja pa usaj bla prepričana da bo 100% use narjen tko k more bit... toliko z moje strani :)
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 21. Feb. 2011 21:06

seneka napisal/-a:ko se tetoviraš naj bi bil sam v prostoru s tetovatorjem, ne da folk kr mem tebe hod


Ha? Ne. To sploh ni res. Tudi v tujini imaš v 90% primerov zraven vsaj še enega, ki se še uči in opazuje, kako delo poteka, ali pa svoje kolege ... to nikakor ne zmanjša higieničnosti zadeve. Konec koncev so ti drugi ljudje samo v istem prostoru s tabo, ne drgnejo se ti ob tetovirano mesto in se špikajo z mašinco v prste ... :lol: Pa ok, saj ne rečem, če imaš ti zraven še šest ljudi v majhni sobici, je možnost, da kaj ni higienično brezhibno, malo večja. Ampak če kdo pogleda noter ali pa še opazuje zraven pa res ni tako hudo, sploh v Cultu, kjer je tako malo prostora notri, da se komaj dva obrneta in kaj ful ljudi ne more biti noter, pa prav okoli tebe tudi ne morejo hodit.

Pa ne da bi branila Cult, daleč od tega ... samo, da je ljudem jasno, da se lahko tudi kolegico zraven s sabe vzame, pa ni nobene panike. :)
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 07. Mar. 2011 23:45

A kdo pozna http://www.reinhard-tattoo.com/ ?
Baje je model včasih risal tut za Johna... Zanima me kakšne so kaj cene in kvaliteta. John mi je malo predrag, Cult se mi pa ne zdi dovolj kvaliteten.
Sandra*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Sandra* » 03. Apr. 2011 19:00

Tudi jaz razmišljam o tatuju.. Ima katera že tatu na sp. delu trebuda ( pod popkom)? Je bolelo + kako npr. na to vpliva nosečnost?
Kako dolgo se potem ne smeš izpostavljat soncu?

Pa vidim da ste naštel Dalanota; Cult v Lj.. še kj druga pametnega v Lj??

Hvala :)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 03. Apr. 2011 20:59

kepka napisal/-a:
Dioniz napisal/-a:Ponavljam: nič nimam proti malim tatujem. Jezi pa me, ko mi eni rečejo, da ga/je ni bolel tatu. Mene tud prvi piki kake pol ure niso boleli. Je pa že začelo pošteno žgat zadnjo uro, ko je senčil.

Saj ni to blo dobeni tu namenjeno.

Pa lep tatu maš kužapazi.


Mene so vsi boleli za crknit. Zato zenekaj let zbiram pogum za nove podvige :D


mene tud nenormalno pogreje ko kdo reče da To pa nič ne boli. Dej dej!
Pa nisem neka vekica, mam kul prag bolečine (preverjeno z vsemi možnimi padci, itd), samo tatu.. ojoj.

prvi je trajal neko dobro uro in so samo linije, tako da nisem mela nobenih izkušenj s senčenjem...
pa je bilo za zdržat - ampak to nikakor ne pomeni da ni bolelo, ker iskreno povedano, sem mislila da bo bolelo manj.
Filing kot da mi z žagico reže kožo :?

zdaj pri drugem, dve uri in pol, na začetku si itak mislim Ja ok, boli točno tolko kot se spomnem, ampak bo šlo (mi je začel na zunanji strani roke), potem na notranji mi je pa kar vroče ratalo... Po eni uri sem pa itak mislila kr rečt da je vredu, ne rabi končat, a grem lahko prosim domov :D
zadnje pol ure sem kar vlekla roko proti sebi, zadnji popravki ko ti gre že miljontič čez en in isti del.... :? :?

nikoli več!!!
(sem že zmenjena za novega)

kar se tiče pa nege, jaz sem imela do doma folijo, zvečer sprala, namazala in spet pokrila (za spat), da se nebi ponoči zalepila s tatujem na posteljnino... Drugi dan že odkrito, namazano in čimveč na luftu. Zacelil se je super, je pa šele dva meseca star, tako da ga na te poletne dneve prekrivam z rutko... super zadovoljna, je bilo vredno vse bolečine! :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 03. Apr. 2011 21:28

Sandra* napisal/-a:Tudi jaz razmišljam o tatuju.. Ima katera že tatu na sp. delu trebuda ( pod popkom)? Je bolelo + kako npr. na to vpliva nosečnost?
Kako dolgo se potem ne smeš izpostavljat soncu?

Pa vidim da ste naštel Dalanota; Cult v Lj.. še kj druga pametnega v Lj??

Hvala :)


hej, jaz tattoo pod popkom, oz. pod robom kavbojk. bolelo me ni tolk fest hudo, ker je pač majhn in mi je delal pol ure - se je dalo potrpet. kolk te bo bolelo je odvisno tut mal od tebe, ampak lej, če si ga želiš, ne oklevat zarad bolečine, ker se da potrpet :)

glede nosečnosti pa - itak se ti koža raztegne in se ti raztegne tut tatoo, ampak predvidevam, da če lepo srbiš za kožo, se ti vrne v več al manj prvotno stanje in isto je s tattoojem. dost je pa najbrž odvisno tut od elastičnost tvoje kože. to govorim po logiki, ne pa na podlagi izkušenj :)
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 04. Apr. 2011 11:30

Nosečnost seveda vpliva na tattoo. Sama sicer ne bi vedela iz izkušenj, ampak po izkušnjah deklet na netu je baje tako, da dokler si še noseča, je še kar OK, ker se pač tattoo razteguje skupaj s tabo, ko pa enkrat rodiš in shujšaš nazaj, je pa precej zanič. Saj verjetno sama veš, da proti strijam več kot toliko ne moreš narediti, in nič ti ne garantira, da ne bi dobila kake skozi tattoo, prav tako pa je povsem možno, da bo tattoo ostal opazno raztegnjen ali deformiran. Jaz na tvojem mestu ne bi.
Every rose has its thorn
Sandra*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Sandra* » 04. Apr. 2011 19:16

no sj pravzaprav tocno mesto bi bilo pod robom hlac- pac tak da se zelo redko vidi...
ima kdo kakšne izkušnje z Red Cat na Petkovškovem nabrežju??

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov