Tattoo

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 26. Feb. 2012 23:38

she-devil napisal/-a:Taki preprosti, majhni tatuji brez senčenja se hitro naredijo in zato tudi pretirano ne bolijo. Komaj se prav začne in je že konec hehe :D

točno tako :D
zato ne paničarit za tiste uboge tri linije na prstu, ker takoj ko je končan pozabiš da te je sploh bolelo ;)

pa glede TurkoTatuja ki je top, ker se mi spet ljubi brskat :D
predvidevam da naj bi bile tole tukaj lilije (v zmaja se sploh ne mislim spuščat, ker mi je glup motiv) ...
no, tako nekako pa bi zgledala 'top' lilija. :)
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Alena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 26. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Alena » 27. Feb. 2012 14:08

Mi priporoča kdo kakšnega top tetovatorja na Štajerskem? Saj se mi ni problem kam zapeljat za stvar kot je tatu, a če je tudi v tem koncu kdo, ki obvlada to umetnost, bi bilo dobro vedeti, da malo prečekiram slike. Zaenkrat sem slišala dosti pozitivnih kritik o Igorju Muršiču. Pero pa baje ni tako dober koliko je opevan v MB ... No, takšnega kot je John iz LJ verjetno v tem koncu ni, tako da če mi bo kdo, ki se spozna na kvaliteto tatujev, povedal, da na Štajerskem ne bom našla mojstra, se zapeljem pač do LJ ali Trsta, če bo treba. :D
Pameten človek ne pove vsega, kar misli, a misli vse, kar pove.
(francoska modrost)
xykat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a xykat » 27. Feb. 2012 17:33

Alena napisal/-a:Mi priporoča kdo kakšnega top tetovatorja na Štajerskem? Saj se mi ni problem kam zapeljat za stvar kot je tatu, a če je tudi v tem koncu kdo, ki obvlada to umetnost, bi bilo dobro vedeti, da malo prečekiram slike. Zaenkrat sem slišala dosti pozitivnih kritik o Igorju Muršiču. Pero pa baje ni tako dober koliko je opevan v MB ... No, takšnega kot je John iz LJ verjetno v tem koncu ni, tako da če mi bo kdo, ki se spozna na kvaliteto tatujev, povedal, da na Štajerskem ne bom našla mojstra, se zapeljem pač do LJ ali Trsta, če bo treba. :D


jz se nekako srečujem z isto dilemo, pa čeprav sem iz lj - k johnu ne grem, kontaktirala sem muršiča, sva se zmenla, mu pošljem motive - že 2 tedna ni odgovora, upam da booo :) njega res ful hvalijo, pa tyro tattoo je baje super, meni je po slikah na fb-ju res uau - tip je umetnik! upam da sm kej pomagala :)
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 27. Feb. 2012 19:09

jaz priporočam Samota - v Zagorju.

Pri njem sem se tetovirala 2x - obakrat zadovoljna, pa še drago ni...
Oly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Oly » 27. Feb. 2012 21:09

Treba je vedet tudi, da eno so tatooji, ki jih ta, ki tetovira sam dizajnira za stranko in izvede, drugo pa dizajni, ki jih zriše stranka, da bodo narejeni.Tudi stranke same izberejo ali želijo top lilijo, ki temelji na neki realistiki ali pa nekaj stiliziranega v kaki drugi tehniki...
Vsekakor je po mojem treba oblesti nekaj tatoo salonov/web strani, videt kako kaj dela in kakšen slog komu najbolj leži in potem izbrati tistega za katerega vidiš, da je najbližje temu kar si si sam zamislil.
O temu kaj so neumni motivi raje ne bom ker ima vsak svoj razlog kaj si da delat in za kaj.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 27. Feb. 2012 21:30

Kakorkoli obrneš so te lilije grdo senčene. Tisto mojo sem pa potegnila od 'mojega' tetovatorja, ker mi je pač najbolj pri roki...

Se pa strinjam s tem, da je treba majstra izbirat glede na svoje želje, pa se resno lotit raziskave kdo ti bo delal in zakaj ravno on.
Ne pa izbrat prvega Frančka iz Zg. Počehove, ker je od Majine sestre tip rekel, da je tip prva klasa. Od majine sestre tip pa ima en tatu in to nek zmazek od zmaja :roll:

Ni vsak tatu mojster res mojster in resnično se vam splača pogledat tud par km ven iz domačega kraja. Tudi preko meje.

Pa preverit kaj tip dela, kakšne njegove tetovaže zgledajo čez x-časa, vprašat koga ki ima nekaj izkušenj in znanja na področju tetovaž in pa kar največkrat manjka - kritično oko!
Meni je hudo čudno, nad kakšnimi zmazki (res ne morem drugega rečt) se ljudje navdušujejo in na facebooku berem komentarje ala Oh kako čudovit tatu
pa sem jaz pri 6 letih delala bolj ravne linije kot ta majster :?
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Zalida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 24. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zalida » 24. Maj. 2012 18:32

Jaz sem naredila ene 8 let nazaj tatu pri Srečotu iz Kamniške Bistrice, Lucky Art... No, tok mi ga je grdo naredil, metulj je imel eno tipalko široko, drugo ne, pa sem šla 1 x popravit k njemu (itak me je hotel prepričat, da ni to nič, da je kul, mojega moža je tetoviral 5 ur, pa se mu ni dal prekužit še ene igle zame)... Tko da. No, zdaj, sem to tetovažo prekrila, z ogromnim metuljem. Pri Reinhardu v Ljubljani. In ja, glej ga zlomka, mi je povedal, da je bila Srečotova umetnina totalen rubish. Da me je tetoviral pregloboko in sem imela brazgotino na polno. Še zdaj ga čutin in se na strani, ko pogledaš kožo vidi preko tega, tok je bila koža od tistega uničena.
No, navsezdanje imam sedaj 4 nove metulje, vse je naredil Reinhard, je pa bolelo. 5 ur tetoviranja boli, faking boli. To je bilo na križu, ko mi je delal po sredi hrbtenice je tudi bolelo, barvanje sploh...
Evo in lovim sapo, da ga do jeseni spedenam do konca, ker bom naredila eno celo poslikavo čez spodanji del hrbta... : )
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Maj. 2012 18:37

^^mogoče pa ta Srečo ne mara metuljev , ker jih ima vsaka druga ženska? :D

Drugače pa ja...brskanje, gledanje slik, še malo gledanja slik in priporočil in potem do tetovatorja. Mene bo še moj kar nekaj časa čakal, da si ga naredim :)
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Maj. 2012 18:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 24. Maj. 2012 18:54

pa kaj mate s temi metulji? ga ma pa res vsaka druga, totalno nezanimivo
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 24. Maj. 2012 22:37

sirova štručka napisal/-a:
Zalida napisal/-a:Evo in lovim sapo, da ga do jeseni spedenam do konca, ker bom naredila eno celo poslikavo čez spodanji del hrbta... : )

a bo metulj? :lol: :lol:


ne, gosenca bo! :P
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 05. Jun. 2012 19:01

pa moji srčki :)
na vratu je že ene 4 leta star, na zapestju pa je nov (delan maja)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1602_n.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4e16 ... o1_500.jpg
sexy bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sexy bejby » 27. Jun. 2012 17:36

Živjo zanima me okvirna cana za takle tatoo:
http://shrani.najdi.si/?1J/GQ/2d96GMyA/brez-naslova.png

Je zelo majhen na sliki pa je tatoo samo tosto kat piše Luka drugo so mere, imel pa bi ga na zapestju!

Hvala :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Jun. 2012 17:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:51, skupaj popravljeno 1 krat.
sexy bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sexy bejby » 27. Jun. 2012 17:54

Cena me zanima cena!!!!!! :evil:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov