Tattoo

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tiazie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 17. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tiazie » 20. Jun. 2011 11:17

bepanten ali bepanten plus .. kaj je boljše za mazanje po tetoviranju? :D
mislm... kaka je razlika :)?
Ostani!
Da me čuvaš kada zaspu andjeli... ♥
Uporabniški avatar
.::barby::.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 19. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a .::barby::. » 02. Jul. 2011 20:28

bepanten plus, ker še dezinficira. jaz sem imela navadnega in ko sem v studiu povedala, me je poslal kupit tega plus s to razlago :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 02. Jul. 2011 22:59

Ko sem se jaz z mojim tatu majstrom menila glede tega, je rekel da naj ne uporabljam nič od tega, sploh pa ne B. +, ki je še antiseptik, ker (citiriam): ''bepanthen potegne svinjarijo iz tvojega telesa in na novo narjen tatu je za tvoje telo svinjarija''. Men je takrat svetoval navaden medicinski vazelin.
Uporabniški avatar
.::barby::.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 19. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a .::barby::. » 03. Jul. 2011 8:20

To je ful odvisn pri komu se tetoviraš. Pa tudi, če po netu bereš, imaš tisoče različnih nasvetov. Eni tudi hočejo, da imaš tatu zavit v folijo, drugi ti to izrecno prepovejo.

Uglavnem....jaz sem imela 2 uri zavitega v folijo, potem sem pa umivala z nevtralnim milom (3x na dan) in mazala z bepanthen plus (po potrebi, ko se je začel sušiti), pa nisem imela nobenih problemov. Ker tatu je ubistvu poškodba kože in bepanten jo zaceli - tako je pa meni to razložil tatuist.

Kdo bi jih razumel :D :D
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail. (Ralph Waldo Emerson)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 03. Jul. 2011 9:36

jaz sem si z ognjičevim mazilom mazal in je super zacelilo pa lepo je barva ostala.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
bajssika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bajssika » 12. Jul. 2011 11:35

Mazat si morš z Bepanthen mazilom ... ne z Bepanthen plus.
nikicaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a nikicaaa » 12. Jul. 2011 11:41

Jst sm ga nrdila v Ljubljani, izo tattoo. Priporočam :)
Zadnjič spremenil nikicaaa, dne 12. Jul. 2011 15:16, skupaj popravljeno 1 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 12. Jul. 2011 12:03

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
sm00tka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: medvode

Neprebrana objavaNapisal/-a sm00tka » 19. Avg. 2011 8:36

Zdravo! Malo obujam temo, saj sem se odločila, da si grem po koncu poletja naredit tattoo. Vem že kaj si bom naredila in na kater del telesa. Ne vem pa kam naj si ga grem narest oz kdo naj mi ga naredi. Ima kdo dobre izkušnje s kom iz Ljubljane ali Kranja...? Pa zanimajo me tudi okvirne cene enobarvnih tattoojev (manjših).
Hvala za pomoč :)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 25. Avg. 2011 12:28

iz Kranja imam jaz izkušnje s tem tipom, zadovoljna s tem kar imam, pa tudi cena ni bila previsoka.
prečekiraj si stran!

kar se mene tiče, izbiram tetovatorja glede na motiv ki si ga delam (vsak je mojster na svojem področju), ampak za te tamale simbolčke in take zadeve niti nima neke veze - dokler seveda ne greš k nekemu šušmarju, zato se vedno (!!!) prečekira od "mojstra" prejšna dela in presodiš!! :)

Mogoče je fajn, da to s tabo pogleda nekdo, ki ima nekaj pojma o tetoviranju in sami izdelavi, ker sem našla ob enem raziskovanju na FBju nekaj takih naših tetovatorjev da te srat prime, folk pa je zadovoljen z njimi in se tudi vračajo po nove tatuje :cry:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
forumsas
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 28. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a forumsas » 25. Sep. 2011 14:28

ali ima kdo mogoče tetovažo na zapestju? ali na zapestju res zelo boli, ko se tetovira? zanimajo me vaše izkušnje..LP
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 03. Okt. 2011 13:34

jaz bi tudi nekaj vprasala :D

a ma katera kaksen daljsi text (pac vec ko 2 besedi) vtetoviran?

mene zdaj ze res nekaj casa pika, da bi si vtetovirala svoj najljubsi ever citat.. ampak je kr dolg..(11 besed) in me zanima ce ma katera to in koliko je kaj placala?

(dala bi si ga na levo polovico hrbta..cist na robu, tako da bi zacetek bil nekje na mestu, kjer imam roko, konec pa se vedno vsaj 3cm od hrbtenice.. dimenzije nekje 20x25cm.

torej?
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 04. Okt. 2011 12:41

rachka_ napisal/-a:a ma katera kaksen daljsi text (pac vec ko 2 besedi) vtetoviran?

ja, jez imam 3 besede :D
cena je odvisna od 'tatu majstra' jez bi ti na uč rekla tam ene slabih 200€ (ampak verjetno manj)
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 04. Okt. 2011 15:04

ufff.. to so pa optimisticne napovedi.dbest, hvala keepsake :D

ja moja meja bi bla nekje max 170€ pomoje. vec nebi dala.. bi pol magari vse skupaj malo zozala al pac neki. joj, zdaj me ze na polno mika! :flamingdev: pa vedno sem govorla, da se nikoli nebom tetovirala.. kere socne zarecene zemlje :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 04. Okt. 2011 16:39

^^Jst bi na tvojem mestu raj mal več našparala pa ne bi krajšala citata, ker če je to tvoj najljubši ever in glede na to, da je tud tetovaža 4 ever, krajši citat verjetno ne bi bil THE ONE, ne vem, moje mnenje :wink:

Mene pa zanima kake mate kej izkušnje s Tamaro, mislm, da je iz Kopra? Pa če kera ve kakšne so kej čakalne vrste? Aja pa še neki, a so bolj izrazite žile na zapestju lahko problem za tetoviranje čez njih?
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov