Tableti za lase

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 05. Feb. 2009 12:52

andrejav88 napisal/-a:Jaz sem si dans kupla kapsule od pivskega kvasa, bom vidla kaki bojo učinki.


To mam tud jst, je fajn za kožo, lase, nohte...za kožo mi pomaga, lase in nohte mam pa že skoz ful take močne in fajn.
Uporabniški avatar
*white chocolate*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 3. 2. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *white chocolate* » 18. Feb. 2009 9:50

kolk pa stanejo te tablete fidival retard??a u dm se kupjo?
*******
Uporabniški avatar
*white chocolate*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 3. 2. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *white chocolate* » 18. Feb. 2009 10:46

ooo fak,nek na forumu sm prebrala da je ena napisala da ti po teh tabletih fidival začnejo use dlake rastit oz.tudi brke!! :eek: a to je reees
*******
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 20. Feb. 2009 0:30

^^
Ah deeej nehi no! :lol: No comment... :roll:
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
*roxy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *roxy* » 20. Feb. 2009 16:23

Vishy kapsule v kombinaciji s šamponom so zlo učinkovite,sm slišala že od nekaj zadovoljnih uporabnikov in še v lekarni jih priporočajo.
Uporabniški avatar
ines-ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 2. 2009
Kraj: okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a ines-ka » 20. Feb. 2009 21:49

jaz sem probala že Dr. Bohm tablete, Pefectil, pa še ene sem imela za lase,kožo in nohte.. in se mi zdi da mi najbolj pomagajo čisto navadne kombinacije, dnevno vzamem 1 kapsulo ABC spektrum ter 1 kapsulo B-kompleksa :)
You may not be like me, but that's OK,this is me and this is how I stay.
Uporabniški avatar
honey.honey
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 23. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a honey.honey » 23. Feb. 2009 18:22

a s temle pivskim kvasom so lasje tut bolj gosti čez čas, al so sam bolj močni. kr js mam ful redke, pa ne vem če je kej da ti jih zgosti. drugač so zdravi :)
honey honey, how he thrills me, aha, honey honey.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 23. Feb. 2009 19:19

ste slisale za kolagen? to je v pakirano v loncku je nova zadeva ki naj bi bila dobra za laske, nohtke in kozo. stane priblizno 15eurou samo je malo bedno, ker moras jemati po dve merici na dan kar je pa kar veliko glede na velikost loncka. je brez okusa pije pa se z vodo, cajem,sokom,...mislim, da mi pomaga...lahko, da je samo moja psiha ampak ikmam obcutek, da mi laski rastejo malenkost hitreje. nohte imam pa tudi precej mocnejse glede na to da sem si ravno ulite dala dol
Uporabniški avatar
*white chocolate*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 3. 2. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *white chocolate* » 17. Mar. 2009 10:24

hey..mene pa zj neki zanima glede teh tabletk(fidival retard,pa fidival za nohte tudi v kombinaciji)in je to priporočljivo jesti dva-tri mesece..mene pa zanima kaj potem::a po treh mesecih to kar nehaš jest in je vse življenje ql..al se ti po treh mesecih pozna rezultat jesti pa jih moraš celo življenje da ohranjaš "gostoto"?? to res ne štekam..nwm al jih kupiš enkrat na leto ješ tri mesece pa pol spet čez eno leto..prosim če mi lahka to kera razloži kak je s tem k me full zanima!! uživite**
*******
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 17. Mar. 2009 10:35

^ če hočeš ohrant rezultate morš dvakrat na leto (spomlad in jesen) narest tromesečno kuro... pa ni ti treba oboje jemat (in za lase in za nohte), dost je če sam one za lase jemlješ, ker ti tud nohte popravjo
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*white chocolate*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 3. 2. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *white chocolate* » 17. Mar. 2009 13:45

pa to drgač kj škoduje zdravju..mislim če ma kakšne nezaželjene stranske učinke na karkoli v telesu..al so to pač sam vitamini k dobr uplivajo na lase,za zdravje pa nimajo pomena??
*******
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 17. Mar. 2009 14:19

jah men ni nč škodovalo... vsaj ne da bi vedla... ne vem zakaj bi, če jemlješ tako kot piše v navodilih... kvečemu koristi, ker je B vitamin, ki je pretežno prisoten v teh tabletih, koristen za marsikaj, od živcev do presnove itd.

za stranske učinke je pa odvisno od posameznika... kšni so lohk alergični na kšno stvar, pazt je tud treba da ne podvajaš vnosa enakih vitaminov (to je da ne jemlješ npr. tablete za lase, pa še one za nohte)
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*white chocolate*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 3. 2. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *white chocolate* » 17. Mar. 2009 14:30

ja js lih to delam..k je pisal nek da je učinek bolši če oboje..pa k js mam tut nohte slabe,se mi skos lamajo.a pol to ni ql al kaj?
*******
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 17. Mar. 2009 14:39

^ ni ne... sej če pogledaš zadi na škatlci teh tablet piše, kolk %priporočenega dnevnega odmerka določenega vitamina je v tableti... in v eni tableti je večja vsebnost tega vitamina, kot jo tvoje telo normalno potrebuje... npr. 160% vitamina b6 (tole zdej mal na pamet govorim ker nimam pr seb škatlce)... in če jemlješ hkrat še kšne tablete s tem vitaminom, se doza podvoji, kar pa gotov ni koristn za telo... treba je met eno zdravo mero...

drgač pa lahk tud tko nardiš, da kombiniraš te dvoje tablete (za nohte in lase) tko, da en dan eno vzameš, drug dan pa drugo... vsekakor pa ne oboje naenkrat
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 19. Mar. 2009 13:09

^^
jst tud jemljem sam ene, sem pa pred tem se ful poznimala po netu (forumi...) pa vidm d kr velik punc jemlje oboje hkrati in so zadovoljne.

Jst jemljem približno 1mesec te vitamine in lahko rečem da je že opazt rezultate. :D
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron