Solarij

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Feb. 2011 21:49

Js pa ne razumem zakaj solarij ne sproži te alergije? A ni blo včasih tak, da je 10 min solarija kot par ur na soncu? I don't get it.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 04. Feb. 2011 22:04

pojma nimam :nixweiss: sam dejansko je bols.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 04. Feb. 2011 22:59

Tud jaz sem že hotla v solarij zaradi alergije, ampak mi pomagajo tablete ki "pripravijo" kožo na sonce in seveda postopno sončenje in že par let ni bilo hude alergije, samo če sem predolgo na soncu me malo srbi.
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 05. Feb. 2011 9:14

mene pa nekaj zanima..če imaš šive oziroma brazgotino, koliko časa naj ne bi šel v solarij? meni je enkrat zdravnik rekel 14 dni, ampak sem imela res 2mm od ene male pikice, zdaj imam pa precej večjo brazgotino..
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Feb. 2011 13:43

purple_rain napisal/-a:Mislm, pa sej nas poletje ne "preseneti čez noč", da je pa kar naenkrat +30°C in smo vsi takoj "v nevarnosti" in zažgani.

To res ne, ampak jaz ne hodim v solarij za pripravo na poletje zato, da me ne bi zažgalo, ampak zato, da sem potem do morja že malo porjavela. Ja, priznam, se rada sončim oz. "pržim" v solariju, kot radi pravijo tisti, ki so goreči nasprotniki tega. :D Itak se zavedam posledic, nisem pa obsedena s solarijem. V tem času recimo grem na mesec 3x, če je pa kakšna posebna priložnost, pa grem recimo 2x na teden (po največ 8 min) in et voila, nekaj barve že dobim. Sem črnolaska in bi bil prevelik kontrast, če bi bila čisto bela, zapečena pa tudi nisem, ampak v mejah normale. :)


Ally, tukaj bi bilo dobro vprašat. :wink:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 05. Feb. 2011 13:50

^^oo, sam jz sem si bla pa najbolj všeč, ko sem bla črnolaska (na bledo polt) - ne, nisem bla emo/goth. :D

Ne, sej, vsakemu svoje, sam res mi ni jasno..jz grem raj zdej še mal na sončka in se tko veselit prihajajočega poletja :D, ne razumem pa zakaj je treba bit "pripravljena" -> že porjavela še pred poletjem. :gruebel:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Feb. 2011 13:51

Js pa priznam, da bi ful rada vidla polt teh punc tukaj, ki vztrajno hodijo v solarij :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Feb. 2011 13:52

Nekaj časa (v srednješolskih časih) sem si bila celo všeč z bledo poltjo, čeprav je kontrast seval na daljavo. :D Ne vem no, se mi zdi, da ta kontrast nekaterim res paše, če imajo lepe obrazne poteze, jaz pa ravno ne posedujem neke posebne lepote, pa mam potem rada vsaj nekaj porjavele kože. :D Pa še paše mi ležat na toplem. :oops: Čeprav ga ni čez morje, ampak tam se ponavadi ne sončim dosti, ker ležanje na soncu par ur težje prenašam.

*mala*, trenutno je še videt zdrava, kakšna bo pa čez par let pa ti ne znam povedat. :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 05. Feb. 2011 14:01

Tamala_mrha napisal/-a:Pa še paše mi ležat na toplem. :oops:
Hehe, sem lih gruntala - tole še najboljš razumem Slika
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 05. Feb. 2011 14:03

men se je pa zdel, da tistega 'solarij smradu' če 3 dni nism mogla sprat s sebe. :oops:
Vsak raj ima svojo kačo.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 05. Feb. 2011 17:32

*mala* napisal/-a:Js pa priznam, da bi ful rada vidla polt teh punc tukaj, ki vztrajno hodijo v solarij :D


Moja je jogurtkasta :D je pa res, da ne hodm lih vztrajno - zacnem nek sred aprila, 1x-2x na tedn (bl 1x ker sm prelena, da bi se vozila na drug konc mesta :P) po 5-max 8min, u srednje mocnga. Pa sm tut konc junija se cist bela, medtem k se usem ostalim prjatlcam kr pozna ...

Zmagajo pa une bejbe, k delajo u solariju, k se itak przijo usak dan, in so pol sred januarja nenormalno rjave/oranzne - wannabe latin bejbe :D
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Feb. 2011 17:39

^^ Kje je pa pol sploh fora škodo delat koži, če se nič ne pozna? :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Feb. 2011 17:48

legally blonde napisal/-a:Zmagajo pa une bejbe, k delajo u solariju, k se itak przijo usak dan, in so pol sred januarja nenormalno rjave/oranzne - wannabe latin bejbe

Takoj se opazi, katera je ful porjavela od solarija ali sonca. Od solarija ne moreš biti nikoli lepo rjav kot od sonca. Za začetno porjavelost je ok, tiste, ki pa redno hodijo v solarij, pa so oranžne in ne rjave. :D Tako da, jaz osebno preferiram (če že) sonček, v solarij zaidem tu pa tam pozimi, da nisem popolnoma bela. Ampak ker si grem ta mesec delat tatu, bom po njem do poletja kar opustila obisk solarija, tako da mi bo tam do julija ravno vsa ta barva zbledela. :D
Uporabniški avatar
NaomiKlein
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 4. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a NaomiKlein » 05. Feb. 2011 18:14

*mala* napisal/-a:Js pa priznam, da bi ful rada vidla polt teh punc tukaj, ki vztrajno hodijo v solarij :D


Moja asociacija na to je olivno zelena barva s primesjo oranžne. :D
Ampak to samo pri tistih, ki se res redno nastavljajo žarnicam solarija.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 05. Feb. 2011 18:58

*mala* napisal/-a:^^ Kje je pa pol sploh fora škodo delat koži, če se nič ne pozna? :D
Tole sem vse čas čakala, da se pojavi kakšna z izjavo "pa sej se komaj kaj pozna" ..ehm. :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov