Slabe izkušnje s kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 31. Okt. 2012 10:40

Ti, madam, si že slišala za testerje?
The world is as you are.
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 31. Okt. 2012 10:45

Ne vem ce sem kje zasledila da imajo tam postavljene testerje sploh glede krem za roke. Drugace pa vprasas prodajalko ce ima testerje za suho/mastno/mesano kozo....kozo na nogah, kozo na rokah...itd...in ti da majhne testercke ki jih vzames domov, poskusih in ugotovis kateri ti najbolj odgovarja ter na podlagi tega kupis izdelek ali pac ne. To je cisto druga pesem kot ce ze ves da ti nekaj odgovarja in se hodis vsak dan mazat s tem izdelkom, potem ga kupi za bozjo voljo. Nimam nic osebnih zamer, imam pa mnogo proti taksnemu nacinu obnasanja :lol:
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 31. Okt. 2012 10:47

Haha, važn, da sm komentirala en post na prejšnji strani :wink:

Uglavnem, obstajajoše večji ekstremi - ene punce se hodjo vsako jutro v Mullerja zastonj namazat za šolo/šiht. Jao :D
Zadnjič spremenil haylee, dne 31. Okt. 2012 10:50, skupaj popravljeno 1 krat.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 31. Okt. 2012 10:48

Zakaj pa tebe boli, če si ena hodi mazat roke v trgovino?S tem ti ne dela škode, ne krade, sploh pa se to tebe ne tiče. Sicer meni se ne bi dalo in bi si kremo kupila :D.
The world is as you are.
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 31. Okt. 2012 10:59

Vem da meni osebno ne dela nobene skode, tudi boli me ne. Sem pa dokaj prepricana da kreme za roke spredaj nimajo postavljene dodatne embalaze z napisom tester :) stoprocentna sem. To je drugace kot pudri in sminke ki imajo spredaj tudi do 50 testerjev :) Vem samo da vprasanja glede krem poves prodajalki in ona ima potem v tistih spodnjih predlckih testerje tako da ce se odlocas med vec izdelki odneses domov, poskusis in se odlocis. Tudi glede parfumov...namensko vsakodnevno parfumiranje v drogeriji se meni zdi totalno izpod casti. Razumem da zelis povohati parfum ali pa da se odlocas za nakup le tega, da pa vsak dan oddides od doma prej da se v drogeriji uredis in naparfumas??? Ja hvala lepa, nikoliii!!!! In kaj potem, ko te fant pelje zvecer na vecerjo??? Ali ko gresta za vikend k prijateljem na koco?? Oziroma vsi tisti trenutki ki v zivljenju veliko pomenijo. Ali ni bolj pomembno da disis takrat ko si sama s svojim dragim doma. No to je malo tezje v primeru da so vsi tvoji parfumi se vedno v drogeriji :) Se ne nanasa na nobeno, cisto splosno mnenje :) :wink:
Zadnjič spremenil Special CHICK, dne 31. Okt. 2012 11:01, skupaj popravljeno 1 krat.
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 31. Okt. 2012 11:01

Velikokrat imajo testerje tudi za kreme. V Muellerju jih imajo tudi za kreme za obraz, serume,...in za roke.
The world is as you are.
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 31. Okt. 2012 11:09

Se strinjam, ne bom trdila da jih nimajo ( za neke kremice visnjega cenovnega razreda jih imajo zagotovo) :wink:
Zmotilo me je le to da se nekomu dejansko da vsak dan do drogerije da si lahko namaze roke. Vem da s tem ne skodi niti meni, niti okolici...mi je pa zanimivo da taksne stvari objavi na forumu :) *no ja, v koncni fazi pa ne vemo za koga gre tako da brezveze, sama tega nebi delala. :roll:
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Okt. 2012 11:24

Alessandro ima 100% testerje krem za roke :wink:
Eni imajo Muller na poti, torej to vzame dodatno minuto s poti.


Mislm, why not? Sej so zato tam testerji :wink: Js se grem tud z veseljem naparfumat z top parfumom z wish liste.
Baba tečna :P :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Stina3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 9. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Stina3 » 31. Okt. 2012 11:39

V srednji soli so se moje sosolke veckrat sle naparfumat s svojim najljubsim parfumom na poti v solo. Vsi si pac ne morejo privosciti nakupa drage kozmetike, oz. imajo druge preference.
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 31. Okt. 2012 12:00

:) Meni je vseeno ce se gre nekdo naparfumirat z najljubsim parfumom, ali ce gre tja da poizkusi kaj novega. :)

** Motilo me je to kar je bilo napisano "da si gre vsak dan tja namazati roke".
Ja mojbog no ce ze za kreme ni, da ne govorimo o parfumih...(koliko testerjev se potem tam porabi...) :)

Nimam NIC PROTI :) ,, vendar ce je neki izdelek kvaliteten in mi odgovarja ga prej ali slej kupim. :wink:
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 31. Okt. 2012 14:48

*mala* napisal/-a:
Baba tečna :P :P


No ja sem prej spregledala pa ne morem mimo tega. Ce das zraven dva smeskota ki kazeta jezik prvi dve besedi se vedno ostaneta in jaz jih vzamem kot so napisane. Sem samo povedala svoje mnenje tako kot ti lahko poves svojega. Pri tem nisem nikogar uzalila ali mu dala kakrsenkoli vzdevek. Ker se pac ne poznamo in si izmenjavamo mnenja brez dodanih opazk. Mi je prav neprijetno v teji debati ker takoj ko nekdo pove nekaj po svoje se zacne napad. Ti se parfumiraj jaz se pac ne bom..tako nekako :) dobro da sem danes prosta, morem vse veckrat razlozit... LP
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 31. Okt. 2012 14:48

*mala* napisal/-a:
Baba tečna :P :P


No ja sem prej spregledala pa ne morem mimo tega. Ce das zraven dva smeskota ki kazeta jezik prvi dve besedi se vedno ostaneta in jaz jih vzamem kot so napisane. Sem samo povedala svoje mnenje tako kot ti lahko poves svojega. Pri tem nisem nikogar uzalila ali mu dala kakrsenkoli vzdevek. Ker se pac ne poznamo in si izmenjavamo mnenja brez dodanih opazk. Mi je prav neprijetno v teji debati ker takoj ko nekdo pove nekaj po svoje se zacne napad. Ti se parfumiraj jaz se pac ne bom..tako nekako :) dobro da sem danes prosta, morem vse veckrat razlozit... LP
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 31. Okt. 2012 17:50

*mala* napisal/-a:Mislm, why not? Sej so zato tam testerji :wink: Js se grem tud z veseljem naparfumat z top parfumom z wish liste.
Baba tečna :P :P


No testerji so načeloma tam zato, da poskusiš, če ti izdelek odgovarja in ga nato dejansko kupiš. :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 31. Okt. 2012 18:25

Hehe, mene bolj čudi, da si je prodajalci še niso zapomnili in začeli postrani gledat, če vsak dan pride... mene vsakič, ko grem v Müller, takoj začnejo obletavat in zasipat z vprašanji, če naj kaj pomagajo, če se samo približam kakšnemu stojalu :? Pa sploh ne pridem tja vsak dan, ampak si me vedno zapomnijo povsod in že od daleč vsakič mahajo, pozdravljajo in hočejo kej pomagat / mi kar nosijo izdelke v moji najljubši barvi :mad: Precej nadležno, jaz si raje v miru vse sama ogledam :D

Testerje pa pogosto v trgovinah kar skrivajo pred kakšnimi smrkljami, sem opazila, npr. tisti taroza parfum od Escade je bil konstantno prazen, ker so vsakič vse porabile v par dneh... tako da so ga kar odstranili oz. spravili v predal in si moral izrecno prosit, da bi poskusil, če si želel :)


Pa da ne bomo samo OT: meni ni všeč tekstura Lorealovega Glam shine glossa, ker je izredno lepljiv in se nabira v kotičkih ustnic ali celo obarva zobe. Ga pa vseeno še uporabljam, ker ne najdem drugje točno takega odtenka :D
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 31. Okt. 2012 18:32

*mala* napisal/-a:Eni imajo Muller na poti, torej to vzame dodatno minuto s poti.


Vidim da si ze zelo naucena glede tega :) :lol: :lol:
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]