Slabe izkušnje s kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 29. Dec. 2010 8:08

Zanimivo, meni ta tonik ni delal nobenih težav, verjetno pa imaš zelo občutljivo kožo. Če je tako dolgo od tega, koža namreč ni mogla reagirati na alkohol, ki je šele po novem notri, razen če so te razdražila eterična olja, parfum ali pa kakšna posamična sestavina.
:?
sončnica89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica89 » 29. Dec. 2010 12:12

Hotela sem povedat, da sem ta tonik kupla in uporabljala pred letom in pou 2 dni, po dveh dneh je pristal v smeteh. Od takrat uporabljam od nivee in nimam nobenih problemov.
Uporabniški avatar
MaLicKa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MaLicKa* » 29. Dec. 2010 15:59

Tamarra* napisal/-a:Punce, nikakor pod nobenim pogojem ne kupujte Syoss šamponov/balzamov/mask,.. Jaz sem se skoraj zjokala, ko sem si s tem sranjem (drugače ne morem rečt) oprala lase :( Kot slama so, ne dajo se česat, katastrofa od katastrofe vglavnem.


Enako, komaj sem si rešila lase :?
Uporabniški avatar
Minerva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 9. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Minerva » 29. Dec. 2010 17:40

emanuela napisal/-a:
vrtavka napisal/-a:
Minerva napisal/-a:Miss sporty XX Volume lip gloss! ustnice tko pečejo ko namažeš!!! :? raj kej dražjega res...


tako tudi essence lip maximizer. Sm ga po pomoti kupila, nism prebrala kaj gor piše in sm mislila, da je navaden gloss...peče.


Ta glos je namenjen vizualnemu povečanju ustnic in vsebuje snovi, ki poskrbijo za to :wink:



hahhahahaha tole me je dobr nasmejal :lol: ja če ti zatečejo, pol zihr večje zgledajo :)
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 10. Jan. 2011 16:11

Izdelki od La Roche-posay za občutljivo kožo.. katastrofa.. sploh ta ta novi tekoči puder njihov je obupen. Groza. Js sm imela občutek, kot da bi mazala vazelin na obraz..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
delicate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delicate » 27. Jan. 2011 15:03

Kakšno leto nazaj sem kupila labelo oziroma balzam za ustnice od Avona... Bljak... tako slabega izdelka pa še ne.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 23. Feb. 2011 17:47

Svašta.... Včeraj sem si na obraz nanesla Baleino vlažilno masko, ki jo uporabljam že od pamtiveka na vsake kvatre, pa me je po 5h minutah začel tako pečit fris, da sem mislila da sn padla skupi z Golumom v Mount Doom. To se mi prej ni nikoli zgodilo. Še več, fris sem imela spodaj tako rdeč, ko da sem se šla pražit v pečico na 220°C in sem mela prav linijo, tam kjer je bila krema in kjer ne. Rdečica je pošla šele čez ene 3 ure, pa še to sem kožo namzala s hladilnim mazilom, ker sn mislla da mi ga bo ofnal. Svašta fuj in fej, ne prtaknem se več tega.
Tejcuu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejcuu » 23. Feb. 2011 22:09

Tearjerker napisal/-a:Svašta.... Včeraj sem si na obraz nanesla Baleino vlažilno masko, ki jo uporabljam že od pamtiveka na vsake kvatre, pa me je po 5h minutah začel tako pečit fris, da sem mislila da sn padla skupi z Golumom v Mount Doom. To se mi prej ni nikoli zgodilo. Še več, fris sem imela spodaj tako rdeč, ko da sem se šla pražit v pečico na 220°C in sem mela prav linijo, tam kjer je bila krema in kjer ne. Rdečica je pošla šele čez ene 3 ure, pa še to sem kožo namzala s hladilnim mazilom, ker sn mislla da mi ga bo ofnal. Svašta fuj in fej, ne prtaknem se več tega.


Tudi meni se je zgodila ista zgodba. Jaz sem mislila da sem bila na soncu 5 ur tako me je pekel obraz tudi po tem, ko sem jo splahnila dol.. GROZA! :(
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Feb. 2011 13:29

balea kreme ze telo. :roll:

ta šit se sploh ne vpije. nikoli več. pa še smrdijo.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Trolla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 11. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Trolla » 18. Mar. 2011 18:20

lovefrance napisal/-a:odsvetujem masko za obraz Balea Aftr sun :!:
koža me je po 5 min začela pečt in še ko sem masko odstranla z vodo (pa naj se sploh ne bi izpirala, ker je bolj krema), sem mela rdečo kožo, kot da bi me neki opeklo :(


Neverjetno, tudi meni se je zgodilo čisto tako, kot si opisala =)

Drugače pa, nekaterim ene stvari delujejo nekaterim ne... kolegica se raje s strehe vrže, kot da bi uporabila puder od Nivee, meni osebno je najboljši, je pa res, da ga uporabljam samo za podočnjake in morebitne mozolje, tako da mi ustreza, da je malo bolj gost...

Drugače pa en namig, kreme iz L'Occitana iz karitejevega masla (npr. božanski serum in ultrabogata krema) so res za zelo suho kožo, osebno sem mislila, da imam normalno-suho, ampak imam po enem tednu uporabljanja seruma tako zelo mastno...
Ostali njihovi izdelki so mi super, še posebej, kar se vonja tiče.

Pridružujem se kritikam fructisa in veeta (preveč agresivna krema).
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 21. Mar. 2011 18:28

Meni je "opečen obraz" tudi naredila Balea, mislim, da je bla z medom (al za občutljivo.. ne vem točno, ampak ker mam občutljivo predvidevam, da sem po tem principu izbirala). Sem mela gor 3minute.. začne žgat obraz. Si spiram dol enih 5minut vsaj, da neha pečt. Pridem v dnevno sobo-cimro je skoraj kap. Mam belo kožo in je bila rdeča!! Pa se mi zdi, da sem jo enkrat prej že uporabljala, pa je blo vse ok. Ampak zdej me je strah :(
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 23. Mar. 2011 15:27

Nyree, jaz sem mela čist enak problem. mam nekak mastno /občutljivo kožo pa to. Mešano bi rekla. Pa sem probala uno mleko in med od balea in mela tut tri minute gor pa se je tista krema dejansko vpila, ampka obraz sme pa mela čist rdeč!! Tam, kjer se je končal nanos maske, je bla ostra rdeča črta. Groza. jaz pa tik pred zmenkom. Najraje bi sE UBILA.
pa tut una od nivea mleko pa med mi ni pasala pa vitaminska od nivea je tudi drek. Vsa lisasta pa rdeča sem bila.

NIKOLI VEČ! aja pa enkrat sem mela eno robidovo, taka vijolična, nevem če balea ali kaj e bilo. tako agresivna, d ami je koo čisto ožgalo pa potem sem še mesed dni mela čisto suho kožo. komaj rešila.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 23. Mar. 2011 16:30

Fajn, očitno so vse Baleine maske ratale ščiš. :mad:
Uporabniški avatar
Tweeny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 6. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tweeny » 30. Mar. 2011 6:57

Tejcuu napisal/-a:
Tearjerker napisal/-a:Svašta.... Včeraj sem si na obraz nanesla Baleino vlažilno masko, ki jo uporabljam že od pamtiveka na vsake kvatre, pa me je po 5h minutah začel tako pečit fris, da sem mislila da sn padla skupi z Golumom v Mount Doom. To se mi prej ni nikoli zgodilo. Še več, fris sem imela spodaj tako rdeč, ko da sem se šla pražit v pečico na 220°C in sem mela prav linijo, tam kjer je bila krema in kjer ne. Rdečica je pošla šele čez ene 3 ure, pa še to sem kožo namzala s hladilnim mazilom, ker sn mislla da mi ga bo ofnal. Svašta fuj in fej, ne prtaknem se več tega.


Tudi meni se je zgodila ista zgodba. Jaz sem mislila da sem bila na soncu 5 ur tako me je pekel obraz tudi po tem, ko sem jo splahnila dol.. GROZA! :(


ja tut meni se je isto zgodlo, pa drugače nimam občutljive kože ... pa spomnim se da ko sem pred kakim letom sprobala prvič baleino masko je blo vse kul, zdej sem pa dobesedno zgledala kot kuhan rak v obraz :s
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 02. Apr. 2011 11:30

Te Baleine maske so pravi pekel za obraz! Tako da vam natančno povem kupila sem si Balea glamour girl maske & chill-out maske (to sta 2 maski v 1). In prvo sem na obraz nanesla prvo, v kateri so samo bleščice da se ti obraz sveti in je prav vredu prišlo pa še lepo je dišalo. Po zabavi sem jo hotela očistiti z drugo masko s katero bleščice dol spereš. In si jaz to lepo namažem na obraz pa mičkeno pustim (na obrazu jo moraš imeti 10-15 min.) in po 2-3 minutah me je obraz začel peči kot da sem obraz potisnila v pečico ali kot da bi na soncu ležala kar 3 ure. Eno še imam doma ampak mislim da bo letala naravnost v smeti. Ne priporočam vam Baleinih mask :wink:
Life is so hectic when you're running around.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]