Slabe izkušnje s kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

BondJamesBond
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 10. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BondJamesBond » 13. Apr. 2006 9:05

lubenica, eno vprasanje glede lipocure...

Koliko casa traja kura in koliko to stane? Pa kaj to pomeni, da `pomaga'? Lahko prosim mal opises, koliko celulita je slo stran?
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 13. Apr. 2006 9:21

- vse kar je od joico (za lase)... men njihovi izdelki sploh ne ustrezajo ker so "pretežki"...
- od kerastasa balzam Anti usure (resistance linija)... tok so ga hvalil, men pa nardi lase k slamo :? ... pa še tko tekoč je, da ga morš pol flaške (k stane btw. 4 jurje) zlit na lase če hočš sploh kakšn učink (razen če ga niso zmešal z vodo tam kjer sm ga kupla :gruebel: )
- pa nad Chanelovim Creme Poudre Double Perfection tud nism najbl navdušena... čist preveč gost, pa kljub temu švoh prekriva... najbl me pa mot, k se tko težko razmaže in se ti pol v porah nabira, kar zgleda prilično grdo...
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Apr. 2006 10:10

Mimi_M napisal/-a:Uporabljam jo pa na bikini predelu, mog si ne brijem/depiliram, ker mi ni treba, hehe :D


no jst sm tud na bikini predelu uporabla veet...pa pol en tedn nism mogla ne scat ne sexat ne hodt..brez zajebancije...dobesedno mi je skurl kožo..

zakaj pa nog ne??a si lasersko šla odstranit?? :?
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 13. Apr. 2006 10:45

Z Veet kremo si ne smeš mazat predela sramnih ustnic, ker če pride v stik s sluznico, zna bit hudo, ja. Tam čist spodaj si jaz pobrijem.

Nog si pa e brijem, ker imam čist malo dlak oz.so tolk svetle in mehke in tenke, da se jih tud vidi ne. Sm pač čist skandinavski tip, hehe.. :lol:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Apr. 2006 10:55

blagor teb mimi...jst bi mela tud nč dlak.... :)

ja sej nism šla po sramnih ustncah-po venerinem hribčku...pa mi je res vse skurl....in to že po enih 2/3 minutah.. :?
kozarec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 13. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kozarec » 13. Apr. 2006 11:57

Mimi_M napisal/-a:Z Veet kremo si ne smeš mazat predela sramnih ustnic, ker če pride v stik s sluznico, zna bit hudo, ja. Tam čist spodaj si jaz pobrijem.

Nog si pa e brijem, ker imam čist malo dlak oz.so tolk svetle in mehke in tenke, da se jih tud vidi ne. Sm pač čist skandinavski tip, hehe.. :lol:


Jaz sem tudi na srečo bolj svetle polti in tudi dlake kolker jih je so svetle.
Mamo srečo, ja! :lol:
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 13. Apr. 2006 12:22

BondJamesBond napisal/-a:lubenica, eno vprasanje glede lipocure...

Koliko casa traja kura in koliko to stane? Pa kaj to pomeni, da `pomaga'? Lahko prosim mal opises, koliko celulita je slo stran?

kura traje štrnajst dni, pol se spremeni v kokoš :D šala mala... ja po štirinajstih dneh opaziš vidno razliko izboljšanja texture kože; bolj je napeta, gladka, celulita je mn za najman 50%. pol pa pač nadaljuješ ko porabiš flaško, jst se zdej sam enkat na dan mažem, prej sem se dvakrat. aja, pa mmen so se rezultati že po treh dneh pojavii.
stane pa 6006 sit 100ml, sam ne vem, če boš kje dobil, ker je baje že vse neki razprodan :oops:kaj a ti maš tut celulitka fant?
Zadnjič spremenil lubenica, dne 13. Apr. 2006 12:25, skupaj popravljeno 1 krat.
BondJamesBond
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 10. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BondJamesBond » 13. Apr. 2006 12:24

lubenica napisal/-a:kra traje štrnajst dni, pol se spremeni v kokoš :D šala mala... ja po štirinajstih dneh opaziš vidno razliko izboljšanja texture kože; bolj je napeta, gladka, celulita je mn za najman 50%. pol pa pač nadaljuješ ko porabiš flaško, jst se zdej sam enkat na dan mažem, prej sem se dvakrat. aja, pa mmen so se rezultati že po treh dneh pojavii.
stane pa 6006 sit 100ml, sam ne vem, če boš kje dobila, ker je baje že vse neki razprodan :oops:


DobiL - ne sprasujem zase :)

Sicer pa hvala za info. Em... Vichy se samo v lekarna prodaja, ne?
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 13. Apr. 2006 12:26

ja samo v lekarnah...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Apr. 2006 13:30

sam res fructis...krš od šampona...kao da odpravlja phljaj, men ga je pa poveču za 6x..nikol več....
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 13. Apr. 2006 13:35

Fructis - vsi šamponi, balzami so zanič no vsaj meni
Loreal - kar se kozmetike mi maskare sploh ne odgovarjajo, pa pudri mi tut ne
Nivea - za zdej sem z tem najbolj zadovoljna, vse maskare so mi fajne, laki so itak fajn...no razn kakih krem pa šamponov - to mi pa tut ne odgovarja
Schwazkopf - so mi šamponi pa te izdelki za lase kr ušeč


no mogoče bom še kej dodala na seznam k se spomnem :wink:
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 13. Apr. 2006 14:24

Ok, pomoje smo tu že malo zašle ali pa morda sem samo jaz drugače razumela temo - naj bi pisali, kaj dejansko ODSVETUJEMO, ne, kaj nam subjektivno ni odgovarjalo. Ker je že razvidno, da Nivea nekaterim zelo paše, drugim ne.
Dejte napisat, kaj je bilo konkretno narobe, da vam pač stvar ni odgovarjala, ne samo, da ti nekaj ni všeč.
Recimo, da so kakšne senčke neobstojen, da se svinčnik za oči takoj razmaže, v tem smislu, pomoje, al sm pa jst zabluzila, sori.. :)
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 13. Apr. 2006 15:21

hmm... pa gremo malo kritizirat! I like it!

NIVEA AQUA BEAUTY krema za obraz: zadeva daje, vsaj meni, občutek, kot da bi na obraz nanesel vodo... do sem še vse ok, ampak občutek vlage ne žalost izgine tak hitro, kot ko po umivanju obraza obrišeš vodo s face. pa še mozolje mi je naredla

ALVERDE CALENDULA krema za roke: zadeva je simpatična, baje celo vlaži... samo ne mojih rok! po deset minutak sem mela roke kot da si še nikoli ne bi namazala kreme na njih... pa še smrdi

REVLON svinčnik za oči: meni tak hudičevo packa, da že boli. po pol ure ga mam povsod, samo ne tam, kamor sem ga nanesla.. :(

MAYBELLINE laki za nohte: moj je puščal 'štrafe' od čopiča, pa še po enem dnevu je šel papa!

MANHATTAN TWIST AND TASTE glossi: moj, (strawberry yoghurt) je prekrasne barve, čudovito diši, je dokaj dolgo obstojen se ne lepi... do sem sve skupaj čudovito in krasno ampak... po približno mesecu dni uporabe (še več kot pol ga je bilo) se je sanjski vonj po jagodah spremenil v... ne vem opisati ampak smrdelo je...

BALEA nek sprej za lase: je v taki rumeno pisani napadlani embalažici in naj bi poskrbel za večji lesklas... ja ziher... edino kaj sem dobila so bili zlepljeni in nesijoči lepljivi lasje... pa smrdi po alkoholu huje kak star pijanček na poti z gostilne...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
Sašykaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Sašykaaa » 13. Apr. 2006 16:19

Najbolj sem bila razočarana nad maskaro od Loreal.. ne vem točno kako se reče ampak je tista ko ima eno stran belo, drugo črno. Čisto zanič! Ko sem si belo nanesla gor, ni bilo prav nobene razlike, potem ko pa sem še črno nanesla pa mi ni niti do konca prikrilo, pa niti nisem mela dolgih trepalnic :? [zdaj imam Manhattan in sem zares zadovoljna, ker mi zelo dolge naredi]. Potem pa se mi je ta Lorela posušila čez kak teden :o ampak to samo črna.. bela je čisto vredu bla..
*Baby if I act like that, flipping my blonde hair back, push up my bra like that, I don't wanna be a stupid girl!*
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 13. Apr. 2006 16:22

uf...
LOREAL- pudri... men tem, cist presuhi... vsi... k mam suho kožo... odsvetujem :(
SUBRINA- šampon in balzam za barvane lase... men je naredl take težke lase, mela sm filing, da do mastni, čeprov mogoče tko niso zgledal... je vse romalo v koš :)
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov