Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tinatina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tinatina » 26. Jul. 2005 13:49

O robckih smo ze govorile na prejsnjih straneh. :)
črnolaska*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a črnolaska* » 26. Jul. 2005 16:00

tinatina napisal/-a:O robckih smo ze govorile na prejsnjih straneh. :)


joj...sory nism vedla..nism dobr pogledala
:oops:
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 26. Jul. 2005 16:42

Sem si kupla sprej od Vichyja. Bomo vidli rezultate čez kako uro - do tedaj se pa tresem, da ne bom preveč šekasta ...
Mimogrede, koliko časa ostane barva po samoporjavitveni kremi (spreju)? A bom mela zdej vse brisače rjave? :?
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 26. Jul. 2005 20:03

krfjolca napisal/-a:Sem si kupla sprej od Vichyja. Bomo vidli rezultate čez kako uro - do tedaj se pa tresem, da ne bom preveč šekasta ...
Mimogrede, koliko časa ostane barva po samoporjavitveni kremi (spreju)? A bom mela zdej vse brisače rjave? :?



jaz sem imela vse svetlejše cunjice mičkn rjavkaste...ampak se spere dol.

Tudi jaz premišljujem o samoporjavitveni. Malo popestritve, pa lih na morje grem :D
*Diamonds are forever*
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 26. Jul. 2005 20:44

aha to je ta krema samo barvna ne ona 40+
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 29. Jul. 2005 14:19

jaz sem si kupla od dm-a Sun dance, kremo za samoporjavitev obraza. pa mi je res pune vrei.
I never wanted anything, other than to be ur everything...
tny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 15. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tny » 30. Jul. 2005 11:22

Tdejči kaj ti je?
Jaz sem mela to od Sandance za po telesu, pa me moti, k so brisače rjave, ko se tuširam in tudi na belem perilu imam vsak dan robove, kar ne bi smelo biti.
Sedaj bom probala sprej od Loreala, k ga ma soseda in je tok lepo rjava in je rekla da lepo bledi, nisi nč flekast in nč se ne pozna na oblekah...
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 30. Jul. 2005 11:39

Jest po Vichyju nimam nobenih flekov, pa cunje niso nič umazane. Očitno je v redu ...
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 30. Jul. 2005 12:18

Jst sm se en dan predn sm šla na morje namazala s samoporjavitveno, in sicer kar dvakrat (v dveh rundah - po prvi je treba počakat najmanj tri ure, pol se pa ša enkrat namažeš). Pol me je pa še mal sonce prjel, in sm že po prvem dnevu mela zlooo lepo barvo brez flekov. Uporabljam pa Diorjevo samoporjavitveno.
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 31. Jul. 2005 14:18

tny napisal/-a:Tdejči kaj ti je?
Jaz sem mela to od Sandance za po telesu, pa me moti, k so brisače rjave, ko se tuširam in tudi na belem perilu imam vsak dan robove, kar ne bi smelo biti.
Sedaj bom probala sprej od Loreala, k ga ma soseda in je tok lepo rjava in je rekla da lepo bledi, nisi nč flekast in nč se ne pozna na oblekah...


ja jaz sem si kupla samo za obraz to kremo, pa si mažem obraz, pa mi je vrei.kreme za celo telo pa si niti nena mislim kupit, ker se mi nea da mazat s tem, te grem raje na sonce.
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
cIeLo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 31. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cIeLo » 31. Jul. 2005 21:38

jst sm lih zanč brala komentarje s te teme k sm si kupila tisto mleko za telo holiday skin od johnssona in sm se šele zdej pridružila forumu tko da ne morm mim tega da vm vsem k ste si jo hotle kupt to močno odsvetujem ker si res ful lisast po njej :? no ok mogoče je odvisn od tega kakšno kožo maš itd. ampak men sigurno ne odgovarja pa če bo kera kupvala kreme za porjavitev...delialove si rajš ne kupt ker tud ta ni uredu :(
_sm3h1c4_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a _sm3h1c4_ » 05. Avg. 2005 12:36

slišala sem da samoporjavitvene kreme uporabljajo tud modeli-manekenke pa to. mislm da morš met kvalitetno kremo, taprav tip kože, pa piling si morš pred tem nardit. tko da jz bom probala pol bom pa vidla. :) :) :)
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 05. Avg. 2005 12:42

no sporoč pol kok boš kej lisasta :D
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
Dolce
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 9. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Dolce » 05. Avg. 2005 14:14

Jst pa uporablam holiday skin in mi je prov uredu. Razen tega, da smrdis se dva dni potem...to pa res...posteljnina in vse...Ne uporabljam vsak dan, ampak tu pa tam se zvecer namazem in nisem nic lisasta. Pa vsaj enkrat na teden probam vsaj en dan se mal posoncit na pravem soncku in je kr lepa barva glede na to, da se nisem bla se nic namorju. Sam roke si je treba potem umit pazljivo, ker enkrat sem mela med prsti rjavo, zdaj pa bolj pazim. :) LP
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 05. Avg. 2005 18:26

cIeLo napisal/-a:sm si kupila tisto mleko za telo holiday skin od johnssona in sm se šele zdej pridružila forumu tko da ne morm mim tega da vm vsem k ste si jo hotle kupt to močno odsvetujem ker si res ful lisast po njej :? no ok mogoče je odvisn od tega kakšno kožo maš itd. ampak men sigurno ne odgovarja

A res? Men je pa tale Holiday Skin naredu res lepo porjavelo polt, ne preveč, ne premal, pa tud nč ne potegne na tisto grdo oranžno. Cielo mogoče si bla lisasta, ker si nisi kšnga peelinga delala prej, ker v bistvu je to kombinacija samoporjavitvene kreme in mleka za po sončenju, če se jz ne motim. Mogoče si vzela pretemnega/presvetlega za svojo kožo? Ne vem no, jz sm res zadovolna z njem. :top:
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov