Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 19. Jul. 2005 17:27

miska13 napisal/-a:pa tista nova krema k jo v lekarni prodajajo, ena se je začela ful lupt :?


A to mislš tisto kremo, k najbi omogočala kao za 40% večjo porjavitev? Pomoje ti sonce v kombinaciji s to kremo čist sprži kožo ... :? Sm že rajš bela ...
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 19. Jul. 2005 18:18

v it. sem videla to reklamo v lekarni,sigurno ni varna,pa taka zagorela polt niti ni lepa
Misika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 19. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Misika » 19. Jul. 2005 18:22

Kako je s temi kremami na morju? Ali se ti sperejo, ko prides z vode, in si potem flekast?
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 19. Jul. 2005 18:24

Men je ena farmacevtka rekla da niso najbl zdrave te kapsule, da lahko tut kej zoprnga nastane, samo ne vem kere točno zej mislte! :D
This too shall pass.
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 19. Jul. 2005 21:28

sofia83 napisal/-a:
miska13 napisal/-a:pa tista nova krema k jo v lekarni prodajajo, ena se je začela ful lupt :?


A to mislš tisto kremo, k najbi omogočala kao za 40% večjo porjavitev? Pomoje ti sonce v kombinaciji s to kremo čist sprži kožo ... :? Sm že rajš bela ...


ja, na to sm mislla :?

kaj vse bojo še dal na tržišče :roll:
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 21. Jul. 2005 11:35

Joj upam, da ni katera že pisala o tem ampak zanima me samo tole: Kakšna je cena kreme Sundance in kreme pitz Buinom ter kje se slednja dobi?

Js sm se letos odločila, da sem opravila s soncem in praženjem pod njem. Najbolj sem se tega zavedla, ko je enkrat Katarina Venturini na E plusu rekla, da bo letos bela ker hoče ohranit zdravje svoje kože. In me je kr naenkrat zadel...pa sej punca ma dejansko prov.
Zakaj bi se izpostavlal nečemu kar nam tako škoduje, ko pa mamo danes tolko stvari, ki to lahko nadomestijo, če že hočmo bit rjave.
In povem vam s pravilnim rednim nanašanjem se da dobit zelo lepo polt.
Js se tako mažem že cel mesec z l'orealovim sprejem za porjavitev in nisem nič flekasta. Moti me edino notranja stran roke...tam kjer je komolec...pa to samo na levi roki kjer se zdi ko, da se krema sploh noče prijet :evil: Ampak bomo že poštimal. :twisted:
Sicer pa se za obraz dobijo sedaj tudi robčki za samoporjavitev...od Garniera in mislim da tut od l'oreala. Cena enega je nekje okol 250 in se super razporedi po obrazu!
tinatina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tinatina » 22. Jul. 2005 9:41

noele napisal/-a:In povem vam s pravilnim rednim nanašanjem se da dobit zelo lepo polt.
Js se tako mažem že cel mesec z l'orealovim sprejem za porjavitev in nisem nič flekasta. Moti me edino notranja stran roke...tam kjer je komolec...


Jaz imam pa problem z zapestji in zgornjo stranjo dlani. Na zapesju zgleda lisasto, zgornja stran dlani je pa bela!!! Verjetno zato, ker si umijem roke. Kako to resiti?
ROMANA20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ROMANA20 » 23. Jul. 2005 10:29

ma kaj se mešaste s temi kremami kr niso nč?? in kaj pol če so nekateri pač beli?? halo..moja frendica neče na morje kr jo je sram kr je bela..so what???
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 23. Jul. 2005 12:33

ROMANA20 napisal/-a:ma kaj se mešaste s temi kremami kr niso nč?? in kaj pol če so nekateri pač beli?? halo..moja frendica neče na morje kr jo je sram kr je bela..so what???


No, mene moti, če grem na morje bela zato, ker vem, da me bo opekl.. tko da kak mesec ali malo manj prej, se začnem doma na terasi sončit. Vsak dan po pol do ene urce! Letos sm tko pršla na morje že s ful rjavimi nogami!
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
KillerPrincess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 22. 7. 2005
Kraj: Ljubljana-Šentvid

Neprebrana objavaNapisal/-a KillerPrincess » 23. Jul. 2005 12:46

Ne uporabljam samoporjavitvenih kremic, ker sama dovolj hitro porjavim.
Carpe Diem
tny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 15. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tny » 23. Jul. 2005 22:24

Jaz sm tud probala SANDANCE in je kr lepo prijelo, moti me to, da se potem pozna to tudi na hlačkah, saj so nastali robovi in ko sem jih oprala, sploh noče it dol. Tud na spodnji majčki sem videla, da so robovi rjavi in to se neb smelo zgodit. Zdej bom probala sprej od Loreala.
Za obraz pa uporabljam Diorja že dougo in mam tok lepo kožo, nkol lisasta, majhne nepravilnosti se zakrijejo, in nikol ni nobenih sledi na pouštru ali kaj podobnega. Verjetn so te dražje kreme vseen kvalitetnejše, ker če mi una iz obraza ne gre dol, mi tud po telesu ne bi smela.
Je pa res, da use občudujemo tiste lepe znane obraze po revijah, in večina lepotic je namazanih s samoporjavitvenimi kremami, pa so vseeno ful lepe in se zavedajo kako je s soncem, če ga je preveč seveda.
črnolaska*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a črnolaska* » 26. Jul. 2005 10:59

mene pa zanima če je kera že probala robčke za samoporjavitev??
kakšne izkušne mate s tem?
:flower:
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 26. Jul. 2005 11:24

prvič slišm za robčke, drugač pa ne uporabljam takih krem
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 26. Jul. 2005 12:05

:gruebel: Robčki? Nism še slišala. Kej več o tem povej.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
črnolaska*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a črnolaska* » 26. Jul. 2005 13:17

nutella napisal/-a::gruebel: Robčki? Nism še slišala. Kej več o tem povej.


ja učerej sm bla u mullerju pa sm opazla te robčke od garniera..eni so za obraz eni pa za po telesu..baje se ful lepo enakomerno razmažejo pa to...do učerej sploh nism vedla da obstajajo

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov