Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
margarita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a margarita » 22. Jul. 2007 16:41

Ma te kreme so kljub "originalnim" reklamam eno veliko sranje. Še ta zadnja, na katero sem padla kot osel (ki bi naj šel samo enkrat na led :roll: ) in je stala celo malo premoženje, je bila za en drek. Lis sicer nisem imela, ni pa bilo NOBENEGA učinka. Sestra je potem kupila še en sprej, ki naj bi bil kvaliteta skratka prva klasa, pa sem nanašala sprej na telo priporočen čas in spet nobenega rezultata, razen vstran vržen denar. Mah sem obupala nad tem, pa če že jutri vidim novo reklamo o samoporjavitveni kremi, mi je prav vseeno! Se pa že raje zunaj nastavljam soncu ali pa grem pred morjem oz. poletjem parkrat v solarij (ležečega in stoječega), pa je to to. Brez problemov in vredno svojega denarja!
Diamonds are a girl`s best friend.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 22. Jul. 2007 17:05

Jaz nima pa nobenih težav s kremo od Dove, kolkr jo jaz uporabljam, je čisto super, pozna s emi že po enem nanosu (mogoče zato, ker imam res tako svetlo polt).
Itak me je pa minilo vse skupaj, samo se mi še vedno zdi to najmanj škodljiva varianta za videz zagorele polti.
Solarij - ne hvala, sonca se pa tudi izogibam kolikor se le da. :wink:
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 24. Jul. 2007 22:31

Jz jo mam od Dove-a..pa sm jo nanašala 5dni usak dan..tko kokr je rečeno..sam pol ko smo se pa kopal u vodi, pa je šla usa barva dol..sej drgač se pa res o prvem nanosu pozna, pa sm čiz bela in sm k ena neonka u kopalkah..uoprablam pa uno za svetlo do normalno kožo.. ne vem,kaj nej nardim, d bo barva bolj obstojna.. k predn grem plavat,sm lpo rjava,pridem iz vode sm ku neonka in usi čudn gledajo.. jao! kriiza :? :oops: kaj je treba narest,d ti ne gre barva dol,takoj k prideš iz vode?? Upam da obstaja odgovor na tole uprašanje.. :?
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 25. Jul. 2007 11:23

^ nevem, pomoje da se ne da nič narest.. te kreme se pač hitro spirajo..
mogoče bi blo bolš, če pred nanosom narediš piling telesa?
Uporabniški avatar
-Morena-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a -Morena- » 25. Jul. 2007 11:47

Sej meni se je tut to že zgodilo lani...sem bla lepo rjava od dove losjona pol pa grem v bazen vn pa pridem vsa bela, bazen pa rjav :lol: tko da vem da se je brez veze mazat tko dolg ker ko greš enkrat v morje ali v klor gre vse dol..tko da se ne mažem več, pač bom letos bolj bela
Uporabniški avatar
niiiky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 29. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a niiiky » 25. Jul. 2007 12:05

yas prisegam na NIVEO !!! ( MENI SE ŠE NI NIKOLI DO ZDAY NWM KAK HITRO IN MOČNO SPRALA DOL :s )
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 28. Jul. 2007 17:14

Sem preiskusila kar nekaj različnih znamk krem in sprejev za porjavitev, vendar mi je doslej še vsaka smrdela. Nazadnje sem kupila od doveja, kar se tiče porjavitve je cool, vendar vonj ni prijeten, pa še dolgotrajen je.
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 10. Sep. 2007 18:26

prosila bi vas, kakšno samoporjavitveno kremo mi svetujete za obraz, ki ne pušča lis in kožo hkrati neguje...sama imam srednje temno polt, nisem ravno nek albin po naravi :) lahko je tudi višji cenovni razred
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 11. Sep. 2007 12:31

LaBonita napisal/-a:prosila bi vas, kakšno samoporjavitveno kremo mi svetujete za obraz, ki ne pušča lis in kožo hkrati neguje...sama imam srednje temno polt, nisem ravno nek albin po naravi :) lahko je tudi višji cenovni razred


nima nobena kakšne favoritke med temi samoporjavitvenimi kremami za obraz?
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 11. Sep. 2007 13:25

Ojla

Jz sm tud bolj svetla po naravi pa še sonce se me ne prime lih ne vem kaj. Jz uporabljam Dove za temnejšo polt - zdej večinoma samo na rokah in vsak večer se na tanko namažem po obrazu in mam lepo "zdravo" barvo zjutri. Glede na to, da ne maram pudrov ravno preveč, bom zdele še neki časa to prakticirala k mi je ful lepš to pa mal maskare k pa polna faca pudra.

Upam, da sm kej pomagala. Lahko pa za začetek probaš s tako kremco za svetlejšo polt, če se bojiš flekov.

LP
punca28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a punca28 » 12. Sep. 2007 18:33

Po tej kremi od Dove sem jaz ratala takšna, da sem se sama sebe vstrašila. Čisto lisasta in kar lušila sem se. En par dni je bilo vredu potem pa živa katastrofa.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 12. Sep. 2007 18:42

^^ Ja pr meni je blo isto pr tej Dove kremi, isto po Nivei-ni.
Zdej mam od Garnier-ja, pa se mi zdi precej bolš, sam se ni jo ne da uporabljat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
stalky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 1. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a stalky » 20. Sep. 2007 18:55

larifari te kreme za porjavitev.Pozneje pa si flekasti :(
...vsaka solza pokaže smrtnikom eno resnico...
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 20. Sep. 2007 20:17

Ja, če se ne znaš namazat oz ne merkaš, si pol najbrž flekast ja :lol:

Če ne narediš pilinga in da maš neenakomerno suho oz mastno kožo, pa to pol še ni kremca kriva.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 21. Sep. 2007 8:21

Kaychee napisal/-a:Ja, če se ne znaš namazat oz ne merkaš, si pol najbrž flekast ja :lol:

Če ne narediš pilinga in da maš neenakomerno suho oz mastno kožo, pa to pol še ni kremca kriva.
Ja treba je nardit piling pa jaz se vedno prej namažem z vlažilno kremo pol pa komaj čez z samoporjavitveno, da nisem flekasta tam kjer mam suho kožo.
I laugh at gilded butterflies.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron