Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*nAughTykA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 29. 6. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *nAughTykA* » 03. Jul. 2007 16:50

Js sem poskusla vse- Johnssovo, Nivea pa to od Garnie. Sicer nisem mela od nobenih lis-sam najboljša mi je od Nivee, ker se lepo razmaže pa še diši mi lepo...
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 03. Jul. 2007 17:27

jz sm se dvakrat al trikrat namazala z niveino kremo in sm bla flekasta, samo sm pol dobila pametn nasvet da gre krema dol z limoninmu sokam :) drugače pa samorjavitvenih krem ne mislem več uporablat ...
Uporabniški avatar
Zoey
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Zoey » 03. Jul. 2007 17:44

Meni pa se ne dopade to "barvanje" z kremami,koliko porjavim toliko raje naravno.
Uporabniški avatar
MoN1Ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 1. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MoN1Ka » 03. Jul. 2007 18:16

jaz sem si zaj glih kupla kremo od dove z učinkom postopne samoporjavitve pa še take bleščice ma not, tak da se fajn sveti, zaenkrat mi je bla še vredi, pa nobenih flekov nisem dobla :)
Običajni ljudje razmišljajo, kako bi potratili čas, pametni, kako bi ga uporabili
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 03. Jul. 2007 19:08

Jaz imam pa uno od Niveae, pa mi je do sedaj ravno ta najboljša, pa sem sprobala že vse možno... Najmanj flekov je od te, pa še diši kar lepo. :)
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 03. Jul. 2007 20:55

Moj končn sklep: nobene samoporjavitvene kreme več :x
¤nina¤

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤nina¤ » 03. Jul. 2007 22:22

Men tut niso te kreme kul, sam sem pa ful bela drgač in pol mi je prou nerodn se oblečt v kopalke ker kar odseva od mene :) pa me zanima kaj bi se zgodl če bi šla v solarij čeprav sem bela? al bi bla rdeča, al nič, al kaj? a katera ve?
Uporabniški avatar
hondasica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 11. 4. 2006
Kraj: lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a hondasica » 04. Jul. 2007 9:10

jst ze 2 leti uporabljam od niveje samoporjavitveni sprej,ker se ta najboljse in najlepse porazdeli po kozi.in nimam nobenih flekov.prej pa seveda naredim peeling. vonj je pa tko tko :D ne disi lih,sam zame je ok :)
Uporabniški avatar
mikena77
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mikena77 » 04. Jul. 2007 10:52

¤nina¤ napisal/-a:Men tut niso te kreme kul, sam sem pa ful bela drgač in pol mi je prou nerodn se oblečt v kopalke ker kar odseva od mene :) pa me zanima kaj bi se zgodl če bi šla v solarij čeprav sem bela? al bi bla rdeča, al nič, al kaj? a katera ve?


Rdeča ne bi bla, morala bi ga večkrat po malem obiskati, da bi se poznal učinek. Sicer sama tudi nisem nevem kak rjava, sem se pa letos že od maja začela sončit po malo, in sem že kar lepo rjava. Pa še nisem bila na morju :D
Fight for your right!!
¤nina¤

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤nina¤ » 04. Jul. 2007 11:53

mikena77 napisal/-a:
¤nina¤ napisal/-a:Men tut niso te kreme kul, sam sem pa ful bela drgač in pol mi je prou nerodn se oblečt v kopalke ker kar odseva od mene :) pa me zanima kaj bi se zgodl če bi šla v solarij čeprav sem bela? al bi bla rdeča, al nič, al kaj? a katera ve?


Rdeča ne bi bla, morala bi ga večkrat po malem obiskati, da bi se poznal učinek. Sicer sama tudi nisem nevem kak rjava, sem se pa letos že od maja začela sončit po malo, in sem že kar lepo rjava. Pa še nisem bila na morju :D



aha, bom probala mogoče, hvala :)
Uporabniški avatar
*Kitten*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 19. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kitten* » 04. Jul. 2007 18:10

Jzt mam uno od Nive-e za svetlejšo kožo, pa ti kr dobr nardi. Drgač mi je od Dove-a ušeč una z bleščicam. :)
Uporabniški avatar
super_shine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 7. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a super_shine » 07. Jul. 2007 20:19

jst mam pa od garnierja - summer body al neki podobnga - k je tak losjon, in sicer za svetlo do srednjo kožo (pa nism lih čiis bela drgač) in moram reč, da sem zlo zadovolna, ker se ravno prav pozna pa do zdej še nisem mela kšnih flekov na obleki (ker tko je blo recimo po uni od dm-ove znamke, k se je pa za moje pojme tut preveč poznala)
Uporabniški avatar
Nea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 29. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nea » 11. Jul. 2007 17:57

ENO VPRAŠANJE za tiste, ki uporabljate samoporjavitveno od Dior-ja... zadnjič sem to kremo kupila prvič, jo preiskusla na nogah, pa sem bila ponekod vseeno lisasta (sem verjela, da ne bom, glede na to kako hvaljen je ta izdelek :roll: ). Pred uporabo sem naredila peeling... se mi pa zdi, da je krema precej gosta in nemazljiva in je mogoče zato nisem nanesla enakomerno. :? Zanima me, kako to kremo ve uporabljate, se mogoče pred nanašanjem namažete s kakim navadnim lotionom, da se potem lepše maže? Zdaj grem na morje in res ne bi rada zasrala s to barvo :D Kakšen nasvet mogoče?
tinchy18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Zasavje

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy18 » 11. Jul. 2007 19:27

Jaz se prej namažem z losionom za telo potem pa s samoporjavitveno kremo, ker se tako lepše porazdeli...
Uporabniški avatar
niiiky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 29. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a niiiky » 22. Jul. 2007 16:16

jas sem za začetek probala NIVEO in sem pol tudi ostala pri njej. no brala sem na formih kak se po samoporjavitvenih kremah delajo fleki pa ono pa to. da pač ni vredu. pa sem tvegala. no vglavnem. Prvič sem si kupila od NIVEE sun touch pa ni blo nobenih flekov pa vonj ni bil nevem kak moteč. sicer mi je bil malo preveč oranžen odtenek pa dobro. no zdaj pa sem probala še od NIVEE summer beauti za svetlejšo polt .. pa mi je full všeč. nobenih flekov, ne smrdi, koža je res navlažena, pa koža ma fuul lepi lesk, pa otenek je tudi ql. taq da priporočam NIVEO sumer beauti :wink:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov