Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
niiiky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 29. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a niiiky » 29. Maj. 2007 20:11

jas sem tudi razmišljala o samoporjavitveni kremi. mam ful svetlo kožo ( pa pegice mam :( ) in pol neupam niker kazat svojih bledih nog. čeprav niso tak slabe. pa me zanima katero kremo mi bi najbolj priporočali. pa če se da dobit za obrat. naprimer da bi namazala pa bi potem bla bolj rjava, da se mi pegice nebi tak vidle. :(
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 29. Maj. 2007 21:33

Uh, jst pa sploh nism za samoporjavitvene kreme. Nimam časa, niti interesa, ker takoj postanem temna na soncu.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
niiiky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 29. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a niiiky » 30. Maj. 2007 15:21

mogoče ve katera za kakšno kremo proti pegicam za obras ? :(
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 30. Maj. 2007 17:16

meni so take kreme navadno sranje. če doma delaš zagotovo ne boš rabil te kreme :P :wink:
čaw
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 30. Maj. 2007 18:03

Jaz pa sem čist zadovoljna z Dove.Sem jo prejšni teden uporabla prvič,pa sem dva dneva zaporedoma se namazala pa sem mela tak lep odtenek.Mi je blo ful všeč.Edino zaj ko gre barva dol,ne smeš nog kazat,ko si flekast malo :D Ampak se namažeš zopet pa je..
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 30. Maj. 2007 18:17

Js sm si pa kupla NIVEA SUMMER BEAUTY. V ponedeljek sem si prvič namazala, pa včeri...in se že pozna. Mi je zlo všeč...sam me je strah, kake bojo kej posledice, pol ko se bom šla kopat :?

Sm pa dost slišala glede Dove, da je ful nekvalitetna krema. Js prisegam na Niveo!

Če ma kera že izkušnje s to kremo, nej napiše!
Uporabniški avatar
niiiky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 29. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a niiiky » 01. Jun. 2007 19:23

katera krema za obraz pa je najbolša vam ? :?
naty 1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 6. 2007
Kraj: venera

Neprebrana objavaNapisal/-a naty 1 » 01. Jun. 2007 19:31

jst sm si pa najprej kupla od johnsona pol pa še od dove pa mi je tako reakcijo naredlo po vsem telesu,da me je vse srbelo,take rdeče pikce so ratale tko,da jih ne kupm nkol več :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
mala punci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 2. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mala punci » 02. Jun. 2007 8:38

niiiky napisal/-a:jas sem tudi razmišljala o samoporjavitveni kremi. mam ful svetlo kožo ( pa pegice mam :( ) in pol neupam niker kazat svojih bledih nog. čeprav niso tak slabe. pa me zanima katero kremo mi bi najbolj priporočali. pa če se da dobit za obrat. naprimer da bi namazala pa bi potem bla bolj rjava, da se mi pegice nebi tak vidle. :(


Pri meni je isto, sem naravna rdečelaska mam full bledo polt ( še jogurt je smrkavec zame) in pege. In v solarij so mi odsvetovali hodit pa bi probala s kremo da če ne druga da bi vsaj malo barve imela.
Uporabniški avatar
niiiky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 29. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a niiiky » 02. Jun. 2007 13:45

mala punci napisal/-a:
niiiky napisal/-a:jas sem tudi razmišljala o samoporjavitveni kremi. mam ful svetlo kožo ( pa pegice mam :( ) in pol neupam niker kazat svojih bledih nog. čeprav niso tak slabe. pa me zanima katero kremo mi bi najbolj priporočali. pa če se da dobit za obrat. naprimer da bi namazala pa bi potem bla bolj rjava, da se mi pegice nebi tak vidle. :(


Pri meni je isto, sem naravna rdečelaska mam full bledo polt ( še jogurt je smrkavec zame) in pege. In v solarij so mi odsvetovali hodit pa bi probala s kremo da če ne druga da bi vsaj malo barve imela.


moja mamca je rdečelaska.. samo zdaj se ji pegfe več neja tak vidijo ( ko je bol starejša) .. jas nisem glih rdečelaska, ampak mam ful peg. :( joj kaj bi naredla, da bi bla malo bol rjava :?
Shanaia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Shanaia » 02. Jun. 2007 16:32

teologinja napisal/-a:Js sm si pa kupla NIVEA SUMMER BEAUTY. V ponedeljek sem si prvič namazala, pa včeri...in se že pozna. Mi je zlo všeč...sam me je strah, kake bojo kej posledice, pol ko se bom šla kopat :?

Sm pa dost slišala glede Dove, da je ful nekvalitetna krema. Js prisegam na Niveo!

Če ma kera že izkušnje s to kremo, nej napiše!


Nivea je zakon. Nisem imela najbolj pozitivnih izkušenj s temi kremami, ampak sem se vseeno odločila še za Niveo summer beauty.
In sem res full zadovolnja. Namažem se 3x na teden in koža se postopoma malo obarva. Uporabljam jo že 3 tedne in so me že spraševali če sem že bila na morju. Mažem se tudi po obrazu, ampak si pa res vzamem čas, da si jo dobro vtrem po selem telesu, cca. 20-30 min. Ampak se splača, Mislim da sem dala okoli 5e. Toplo priporočam!
Uporabniški avatar
Geja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Geja. » 03. Jun. 2007 11:18

joj jst sm pa probala tisto garnierjevo sun- kissed skin. sm mislna da bol nežno pobarva... sm se namazala in sm bla čist lisasta pa ful mi je preveč oražn ton, ker so mi tut kolegice takoj rekle da se ful opaz. bom ostala pri nivei- mi je bolj ušeč. :wink:
Uporabniški avatar
niiiky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 29. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a niiiky » 03. Jun. 2007 16:44

oky. torej NIVEA ! grem v sredo po njo . upam da bo vreu :D komaj čakam
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 03. Jun. 2007 17:45

^^ Okej jst tut. Boš pol napisala kako ti je ušeč. Grem ju3 lepo u DM in če se mi še ta krema pusti fleke, ne kupim nobene več. :?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Jun. 2007 22:39

jst sm si pa kupla od Dovea summer glow in sm tud ful zadovoljna..resda sem si nazadnje vse na hit namazala in sm mal fleksata po gležnu in zapetju, ampak se itak ne vid in ni panike..sem se pa dvakrat namazala in sm čist rjava že :D
čeprav eni pravjo da smrdi tale dove, sam na men ne smrdi čist nč, še diši mi :) res priporočam no..

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov