Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

panda1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 23. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a panda1 » 31. Jan. 2006 12:03

point napisal/-a:Porabile ste celih 9 strani o tem da ugotavljate katera krema je boljša. Se je morda katera vprašala, da je mogoče kriv nanos in neznanje kako nanašat kremo in postopek pred njo?Če boste delale po spodnjem postopku ne boste lisaste:
1.Naredi si piling za telo (improviziraš lahko tudi z morsko soljo dodano gelu za tuširanje)
2.Temejito se namaži z običajno kremo za telo - posebej pazi na sklepne predele (kolena, komolci, gležni...) To je za to da se samoporjavitvena krema lepše vpija
3. In šele sedaj nanos samoporjavitvene kreme z rokavicami. In sicer korak za korakom. Namazati moraš vse predele telesa, na hrbtu rabiš pomoč.
Sama uporabljam samoporjavitvene izdelke od Avona, kjer imajo v ponudbi tudi skrob za po nanosu samoporjavitvene kreme, v primeru da se kje pojavijo lise.
Upam da sem pomagala in lp


Strinjam se okrog pilinga, ne strinjam se da si je dobro namazati celo telo z kremo za telo, definitivno se krema ne vpija lepše zaradi tega, tudi lažje ne..
Varianta z rokavicami ni potrebna, razen v takšnih primerih kot že sam ponudnik izdelka ponuja neko "pomoč" pri odpravi napak. Tak izdelek me sigurne ne prepriča..

Lp
_anna_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 1. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _anna_ » 12. Feb. 2006 23:12

mene pa to zanima: a se vam tud zgodi, da polet, k se pač potiš, ostanejo sledi od teh krem na spodnjem perilu al pa na oblačilih.
jz enkrat prou nobl in res lepo, enakomerno namazana v vročem poletnem dnevu, oblečena valda v belo, da se bo ja vidl, kok sm rjava... :lol: in pol na majčki lise...joa, blamaža, sam dobr da sm bla sama...dam, preoblečt in nazaj u mest kokr da ni blo nč
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 12. Feb. 2006 23:23

Ja če je krema sama zanič, bo v vsakem primeru puščala fleke, k se potiš. Jst mam pa Dior Super Bronze (parkrat na leto se glih namažem, ker večrat se mi ne da ubadat s tem :) ) in mi je res kul. Bistveno pa je, da se najprej namažeš, počakaš najmanj 3 ure in se potem takoj stuširaš. Pol zagotovo ne pušča flekov :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Feb. 2006 23:27

in kok cajta pol to zdrži-da si rjav???
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 12. Feb. 2006 23:29

Jah men kake 4 dni, pozim en teden, kej tazga ... Pozim valda več, k polet, k se ne potiš tolk :) Sej polet sem se sam enkrat s to kremo namazala, načeloma pa sam pozim sem pa tja, da nisem lih čist bela, k grem plesat ven :)
_anna_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 1. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _anna_ » 13. Feb. 2006 9:55

po treh urah se stuširaš? aha, mogoč je pa v temu keč. jz sm drgač uporabljala od niveje, pa ful lepo kožo nardi...in mehko in odtenek je lep, vonj je pač tko..se navadš, na konc mi je clo dišala. men je polet zdržal max 3 tri dni, pozim se pa še nkol nism, k je ta premočna in bi smešn zgledal...bi si mogla kašn milejši odtenk umislt.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 13. Feb. 2006 10:25

Jst sicer ne hodim ne v solarij niti teh krem ne uporabljam skoraj, sem si pa lansko leto kupila od Johnsna Holiday Skin Lotion, ki je v dveh različicah - za svetlo in temno kožo.

In jest, ki sm čist bela, imam tega za svetlo, pa je lih en tak fajn odtenek da me maaalo obarva, samo men se ne da s to kremo po celem telesu mazat in se skoraj nikol ne spomnim nanj. :roll:
Barve mi pa tud ni nikol pustil na oblekah..
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 13. Feb. 2006 11:03

no, jst sm uporabljala te kreme neki cajta (zarad plesnih tekem)... najbolša mi je bla od L'oreala sublime bronze. zlo lepa barva je, pa jst nism mela nikol nč flekov. se pa je malo poznal na oblekah :? ampak ni blo panike, gre use dol :)
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 13. Feb. 2006 13:35

Men pa ta Sublime ful smrdi. :(
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 13. Feb. 2006 18:28

men tut smrdi.. to je mela moja seka tut...
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 13. Feb. 2006 23:39

girlie napisal/-a:Men pa ta Sublime ful smrdi. :(


Ja se strinjam... Ful ima močen vonj, sem kr dolgo upoprabljala to kremo in vedno ko sem se zvečer namazala, pol ponoči sploh nisem mogla spat, tak moteč vonj ima... :? No, saj potem ko se enkrat stuširaš vonja ni več...
Zdaj pa uporabljam Dior Bronze in je res super! Prijeten vonj, nič flekov... Se splača dat malo več dinarčkov... :ja:

Drugače pa krema obvezno pred poletjem, ko sem še bela pa tu in tam pozimi, tako kot je Sofia napisala ko se gre ven plesat... :D
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 14. Feb. 2006 9:32

Js sm pa par dni nazaj kupla v dm-u njihovo sundance al neki tazga za porjavitev in sm se že 2x namazala. Flekasta nisem, je pa mal smešn na rokah, ker sem si dlani fuuul spirala da ne bi bla še tm pobarvana, sam mam pa nohte na rokah useen mal rumene... Rjava sm pa zdj precej in mi je ql.
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 14. Feb. 2006 12:11

ma te samoporjavitvene kremce so kr ql.. k sonček pa ti solariji ful škodjo.. sam js ko sm se enkrat mazala sm bla tok flekasta.. to moja seka ful uporabla :) dior ma najbolše kremce, kokr js slišim od frendic :)
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
gimnastičarka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 16. 2. 2006
Kraj: Vrhnika

Neprebrana objavaNapisal/-a gimnastičarka » 16. Feb. 2006 9:03

ja js že neki cajta uporablam samoporjavitveno mleko od blagovne znamke DM (Sundance) če se ne motim in mi je gut...nism nič flekasta, samo po uporabi se je pa treba roke fajn umit, oziroma, če hočeš met še roke rjave, fajn dobr razmazat...
Torej kupila sm jo v DMju, stala je slabga jurja, in je je 200ml, če se ne motim...
Tudi če ne veš kaj početi, počni to očarljivo!
levcek
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a levcek » 18. Maj. 2006 7:02

*purple bitch* napisal/-a:in kok cajta pol to zdrži-da si rjav???


neki sm brala da se bi naj skori usak teden namazal.. ker se pac povrhnjica menjava zto gre tudi barva dol... sej je isto z barvo od sonca
ni da ki si ti cez en teden bel...sam malo bolj svetel...
jz sm se lani dvakrat u celem poletju nabarvala pa je blo ok :) pol sm se pa itak sla soncit na plazo :)

uciraj pa sm si krilo oblekla pa me je skoraj šok, ker sm mela tok bele noge.. pa sm sla hitro po kremco za samoporjavitev-od oriflame- in zdej so prav lepe :)

sam ne upam na obraz dat, a se sme? al obstaja posebna samoporjavitvena krema za obraz?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov