S čim ste se danes naličile?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 24. Feb. 2009 15:42

Oh, kakšen greh je tem forumu imeti lastno mnenje.

Poglejte ta primer (december 2008), pa mi povejte, če vam je na prvi sliki res veliko lepša - ker je pač 'naravna'. Meni ni (osebno mnenje):

http://www.lepotainstil.net/LepotainSti ... /index.htm

So pa seveda tudi takšne, ki hodijo (ali pa jih naličijo) kot maškare. To je pa drug ekstrem. Pa tudi vizažisti velikokrat brcnejo v temo in naredijo preveč umeten make up (primer stilska preobrazba - Maja), ni vse tako črno-belo.
Uporabniški avatar
ines-ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 2. 2009
Kraj: okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a ines-ka » 24. Feb. 2009 16:20

včeraj ko smo praznovali 18let moje najboljše prijateljice, sem imela na sebi tekoči puder, puder v prahu, senčke v naravnih tonih + maskara

danes nič :) in tud ne nameravam imeti nič med počitnicami, razen če grem v Lj. malo :)
You may not be like me, but that's OK,this is me and this is how I stay.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 24. Feb. 2009 16:22

moj jutranji obred v kopalnici pa je:

- obraz si sperem samo z vodo, nobenih tonikov, nobenih krem...(morm nabavit kako, sam ko mi vse tk zmastijo kozo :roll: )
- potem puder maxfactor color adapt (zvestoba do groba!! :D uporabljam ga ze odkar je na policah, in ga ne zamenjam ! :wink: )
- bela barvica na notranji stani spodnjih trepalnic, temno siva na spodnji strani; ali samo crna; ALI nic!
- maskara (odvisno od priloznosti, mam jih ene 5 razlicnih - svetlo rjave, temno rjave, crne, z razlicnimi ucinki.... :D )

ustnice pa potem tekom dneva mazem z labelo. in to je vse, porabim pa tocno 3 minute :D

to je za na faks in pac za mesto itd, za zurat je enako, se nikoli ne mazem vec kot to. ce sm pa na kakih tabornih u naravi, na kakih tecajih... - uporabljam samo korektor in nc druga...za treninge pa sploh nic (itak! :D )
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 24. Feb. 2009 16:25

Črna barvica, korektor in če šteje tudi nabarvani nohti :D
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 24. Feb. 2009 16:43

piškotek* napisal/-a:Je katera, ki se nič ne maže?

dvigam roko.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 24. Feb. 2009 17:31

UG84 napisal/-a:Oh, kakšen greh je tem forumu imeti lastno mnenje.

Poglejte ta primer (december 2008), pa mi povejte, če vam je na prvi sliki res veliko lepša - ker je pač 'naravna'. Meni ni (osebno mnenje):

http://www.lepotainstil.net/LepotainSti ... /index.htm


To je tipičen primer, kaj lahko naredi dobra fotografija. :lol: Malo poglej svetlobo, njeno držo ... Če bi se na prvi fotki malo lepše držala, malo nasmejala ... Bi bila lahko enako lušna kot na spodnji sliki.

Pa saj nima veze, meni se ženske na tvojih primerih pač zdijo preveč namazene. In na kraj pameti mi ne pade, da bi si vsak dan delala tako fasado.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 24. Feb. 2009 17:40

Pa lepo sem napisala, da so nekatere preveč namazane in ravno za te 'preobrazbe' sem to mislila. Z izjemo primera, ki sem ga izpostavila.

Luč in postavitev gor ali dol, meni se zdi sprememba več kot očitna. Sploh če upoštevaš še frizuro in vse. Ampak govorimo o make-upu, zato sem se osredotočila samo na to.

Menej je prvenstveno zmotilo samo to, da bog ne daj da rečem, da se mi zdi lepše če je ženska (v pravi meri!) namazana. Ker to pa ne. Vse smo si zmeraj najbolj več takšne kot smo ko vstanemo zjutraj. Ja, zato pa je kozmetična industrija najolj donosna na svetu, ane? Skokica, mimogrede, to ne leti nate :)
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 24. Feb. 2009 17:44

Pa saj jaz te čisto razumem in spoštujem tvoje mnenje. Sem prepričana, da bi bila tudi jaz sama nad sabo navdušena namazana, če bi me en profi v roke dobil. :P Ampak samo za en dan. Enostavno mi ni do tega, da bi imela te packarije na obrazu (najbrž bi govorila drugače, če bi imela težave s kožo in bi morala prekrivati nevšečnosti :lol: ). Sam ne vem pa zakaj se je treba za glavo držati, če ženska ni namazana, pa bi morala biti. Če se fajn počuti v svoji koži - hvala bogu!
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 24. Feb. 2009 17:46

*skokica* napisal/-a:
UG84 napisal/-a:Oh, kakšen greh je tem forumu imeti lastno mnenje.

Poglejte ta primer (december 2008), pa mi povejte, če vam je na prvi sliki res veliko lepša - ker je pač 'naravna'. Meni ni (osebno mnenje):

http://www.lepotainstil.net/LepotainSti ... /index.htm


To je tipičen primer, kaj lahko naredi dobra fotografija. :lol: Malo poglej svetlobo, njeno držo ... Če bi se na prvi fotki malo lepše držala, malo nasmejala ... Bi bila lahko enako lušna kot na spodnji sliki.

Pa saj nima veze, meni se ženske na tvojih primerih pač zdijo preveč namazene. In na kraj pameti mi ne pade, da bi si vsak dan delala tako fasado.


jz ne najdem decembra 08 ? :)

poglejte tole

hera HUGE sprememba, k da to ni ona wow

http://www.lepotainstil.net/LepotainSti ... /index.htm
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Feb. 2009 17:48

^^ Rajš povej mesec, ker samo prvo stran pokaže.

Pa sej če smo ene naličene še ne pomen, da delamo cele fasade na sebi. Pri meni večin folka še opazi ne, da imam puder na sebi in maskaro.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 24. Feb. 2009 17:51

^Pa saj jaz sem mnenja, da če je punca lepo namazana, je kul. Ampak neumno se mi pa zdi, da se je potem treba zgražati nad nekom, ki se pač ne maže. (pa ne leti to nate oz. kogarkoli osebno)
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 24. Feb. 2009 17:55

AJA :D

http://www.lepotainstil.net/LepotainSti ... /index.htm

junij 2008 si poglejte

;)

decembra pa ne najdm hmmm
Zadnjič spremenil chiqqa, dne 24. Feb. 2009 18:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 24. Feb. 2009 17:55

Jaz še leto nazaj se sploh nisem ličla, sam včasih. Drugače pa nekje od lani pomladi/poleti naprej se počutim kot nekako "golo" če grem kam nenaličena :)
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 24. Feb. 2009 19:22

Meni je tale iz junija krasna, ampak takrat ko se je sama ličila pa mi ni všeč, ker je odtenek pudra precej zgrešila.

December 08 je prvi na seznamu.

*mala* napisal/-a:^^ Rajš povej mesec, ker samo prvo stran pokaže. Pa sej če smo ene naličene še ne pomen, da delamo cele fasade na sebi. Pri meni večin folka še opazi ne, da imam puder na sebi in maskaro.


Točno tako.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 24. Feb. 2009 20:02

js sm se od 7 razeda pa do kksnga leta nazaj se kr dost licla, mislm ne tko da bi bla ful namazan, ampak tko da sm bla usak dan, pa kamrkol sm šla. Ličla sm se tko da noben sploh dojeu ni da se, so usi misll da se ne :) Zj sm se pa kr mal nehala, ker se mi ne da vsakič pa tud mam ful lepo polt, tko da se mi niti ni treba.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov