Povečanje trepalnic

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nektarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nektarina » 22. Mar. 2017 12:32

Perfect Look, hvala za odgovor. Mislim, da so mi takrat dodatno izpadale zaradi umetnih trepalnic. Od takrat jih nisem več uporabljala, trepalnice pa so si opomogle s pomočjo mandljevega olja, dodatno pa sem jih nato okrepila še s serumom Lux Factor, ki mi je res pomagal in ojačal trepalnice. Zdaj so še lepše kot prej :)
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 13. Apr. 2017 13:03

Sandra_M napisal/-a:Westi, hvala za dodatne informacije. Bom razmislila in se še malo pozanimala o serumih. Najprej pa sprobala ricinusovo olje, je le ceneje :) Se res serum lahko uporablja tudi na obrveh? Ful fajn, da lahko hkrati še za obrvi poskrbiš, moje so čisto presvetle in si jih skos barvam, senčim.. Hvala in lp.


Jaaa, d best je tudi za obrvi, prav lepo ti jih zgosti in potemni. Kako ti gre, drugače? Uporabljaš ricinusovo olje ali si že prešaltala na serum?
Sandra_M
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Sandra_M » 20. Apr. 2017 12:27

Westi, trenutno uporabljam ricinusovo olje, zdaj sem ga začela še na obrveh.. Je kar fajn, opažam, da trepalnice manj izpadajo in so malo močnejše, a mislim, da bom kmalu preizkusila še serum, ker želim še boljši učinek in spremembo. Samo še odločiti se moram, katerega izbrati .)
Sandra_M
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Sandra_M » 20. Apr. 2017 12:27

Westi, trenutno uporabljam ricinusovo olje, zdaj sem ga začela še na obrveh.. Je kar fajn, opažam, da trepalnice manj izpadajo in so malo močnejše, a mislim, da bom kmalu preizkusila še serum, ker želim še boljši učinek in spremembo. Samo še odločiti se moram, katerega izbrati .)
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 25. Apr. 2017 9:59

Se strinjam, tudi jaz sem pred časom prešaltala na serum, ker sem bolj neučakane sorte :)
Sandra_M
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Sandra_M » 04. Maj. 2017 12:52

Še uporabljaš Lux-Factor ali katerega drugega? Si zadovoljna?
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 10. Maj. 2017 16:25

Ja, še sem zvesta uporabnica :) Zdaj že kar nekaj časa uporabljam, obrvi in trepalnice zgledajo d best, super pa je, ker ne rabim več vsak dan uporabljati in ga imam za dlje časa.. sem bila pa na začetku zelo pridna in vsak dan uporabljala :)
CherryBe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CherryBe » 23. Jun. 2017 14:28

Joooj, jaz bi tudi nekaj z mojimi trepalnicami naredila... Zdaj sem verjetno že prepozna, da na morju ne bi rabila uporabljat maskare ane... Ampak bi vseeno sprobala, če seveda ni škodljivo za oči, serume mislim? Res delujejo?
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 28. Jun. 2017 13:05

Ti trepalnice izpadajo, imaš presvetle, preredke,..? Zdaj kakšnega velikega učinka do poletja ne boš mogla doseči, ampak lahko vseeno pričneš z nego, zakaj pa ne. JAz imam super izkušnje s serumi, uporabljam Lux Factor, učinek je res neverjeten. Olja so tudi ok, predvsem za nego in lesk, ampak če si želiš konkreten in dolgoročni učinek, priporočam uporabo seruma. Trepalnice bodo gostejše, temnejše, daljše pa še manj bodo izpadale. In ne, nič ne draži oči, tako da nič skrbet :)
CherryBe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CherryBe » 06. Jul. 2017 14:15

Super, hvala za odgovor in nasvet! Ja, potrebovala bi kompletno nego - imam krhke, kratke in svetle trepalnice... Super, če serum ne draži oči, se bom še malo pozanimala in kakšnega preizkusila potem, ko pridem z morja.
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 12. Jul. 2017 13:24

Ni kaj, ti kar vprašaj, če te še kej zanima... Če želiš oz. potrebuješ kompletno nego, potem ti priporočam uporabo seruma. Bo najbolj učinkovito.
CherryBe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CherryBe » 19. Jul. 2017 15:06

Katerega pa priporočaš?
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 27. Jul. 2017 11:13

Jaz že od začetka uporabljam Lux Factor serum, tako da ti lahko priporočam le tega, ker ostalih nisem sprobala. Meni zelo odgovarja, zato ga tudi še naprej uporabljam. Spremembe boš hitro opazila, predvsem pri izpadanju, ker ga bo manj, trepalnice bodo bolj močne, po redni uporabi se pa čez mesec ali dva tudi konkretno že vidi, da so trepalnice daljše in temnejše. Meni je super in ti ga priporočam. D best je tudi, ker ga čez čas ne rabiš uporabljati več vsak dan, le cca dvakrat na teden, da vzdržuješ.. Če te še kaj zanima, pa vprašaj. Lp
CherryBe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CherryBe » 02. Avg. 2017 11:50

Super, hvala za vse info! Bom malo preverila izbiro in se potem odločila, da grem po poletju kar v akcijo :)
CherryBe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CherryBe » 06. Sep. 2017 14:23

Evooo, ta teden sem začela z uporabo seruma! Eni začenjajo s šolo eni pa s serumom haha :D bom pridno uporabljala vsak dan in upam, da bojo rezultati kmalu vidni.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov