Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 03. Nov. 2012 12:03

Jp, pa tudi pač stvar okusa in želja posamezne ženske. Ta obsedenost z dolgimi lasmi oz. čim večjo maso las na glavi (ne mislim natupiranih frizur iz osemdesetih:D) je pa značilna ravno za 21. stoletje, predvsem pod vplivom zvezdnic, ki imajo že skoraj vse brez izjeme podaljške ali kup zgostitvenih dodanih las. Tako da se mi takšno utemeljevanje glede obdobja in posmehovanje 'traparijam' ne zdi na mestu, ker je to ravno v tem času še kako moderno. Pač rečeš, da ti ni všeč, pa je ;) Tudi meni ni niti malo, sploh ko vidim kje v živo kakšno dekle, ki se ji že na par metrov vidi, kje ima 'namontirane' umetne lase in ji bingljajo dol kot kakšno pokrivalo :D Je pa to pač ena od metod preurejanja in 'lepšanja' videza, tako kot gelirani nohti, umetne trepalnice, narisane obrvi itd. Enim bolj paše, drugim manj.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 16. Dec. 2012 13:41

jah jz sm zadnjič gledla eno. Je imela tako grde in scufane, pa eni kolegici je razlagala kako zelo jih mora negovat in koliko časa ji vzamejo. Sem si mislila da ni ravno videt to in kolegica verjetno tudi. Pa fak no a nima špegla.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 16. Dec. 2012 22:02

:mrgreen:
chloe25677
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a chloe25677 » 03. Apr. 2013 19:17

Živjo, jst sm včeraj zasledila na vsi koponi.si (če poznate), akcijo podalševanje las. In sicr cena je polovična iz 100 e je znižan na 50 e. In drgač zanima me, če to pomeni, da vstavljajo kšne slabše podalške. S tem nimam izkušne in bi si prvič rada dala podalške in če bi mi lahko katera svetovala. :)
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 04. Apr. 2013 0:11

Za 100eur ne bos dobila nikjer kvalitetnega podaljsevanja z naravnimi lasmi.
Ali podaljsujejo s sinteticnimi lasmi ali pa je to eden izmed tistih kuponov, kjer za 50eur kupis voucher za 100eur in potem doplacas razliko v salonu (se pravi, ce je storitev vredna recimo 200eur, v salonu doplacas 100eur, ker imas voucher za 100eur, torej si prihranila 50eur in ne 50% na celotno ceno storitve). Prilepi link do kupona, da vidim, za kaj tocno gre.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
slim shady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a slim shady » 10. Apr. 2013 9:24

Meni se to podaljševanje las zdi super! Sama si jih sicer še nisem nikoli šla podaljšat, imam pa to v mislih, ker so moji precej redki in nikamor ne zrastejo, zaradi vsakodnevnega ravnanja in barvanja na blond. :roll: Sem se pa že pozanimala pri frizerki, h kateri bom šla to opravit, pa je rekla, da bo vse skupaj prišlo približno 300€. Se mi zdi to nekako normalna cena za take storitve, mislim, če bi mi nekje rekli, da me bo prišlo 100€ bi se samo obrnila in šla. Za 100€ pač ne dobiš kakovostnih naravnih podaljškov, pa verjetno niso prav profesionalno nameščeni. :D
senta3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 22. 10. 2012
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a senta3 » 03. Jan. 2014 12:25

Zivjo

Na internetu sem zasledila lasne podaljske clip on, ki si jih baje lahko das gor tudi sama. Ali ima kdo izkusnje s tem? Koliko bi jih pa potrebovala za celo glavo?
Hvala

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov