Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 01. Jan. 2010 19:07

Je katera naročala te clip in podaljške s te strani slučajno?http://www.headkandy.com/documents/79_lister.php?cat=8
Se mi zdi smešno poceni, pa bi si jih nabavla, samo sem prpa ker ne vem kake bom dobila :?
Lahko ena ki ima te podaljše pove, koliko teh trakov bi v bistvu rabla, pa kako širino in težo trakov ima ona, da primerjam? Hvala!
Lahko imam vse.
una.vesna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a una.vesna » 04. Jan. 2010 0:31

OMG, pa kaj se zavedate da za taksne stavri en šparat denarja! Če si že misliš podaljšat lase in si skeptična (na splošno govorim), pol si raje daj kvalitetno. Ne pa že na začetku jamrat da kak se bojiš, da ti bo poškodovalo lase in pol it eni ženski, ko niti ni kvalificiranaza to, pol pa jamrat da kaj ej nardila!!! Res je, da če je drago, še ne pomeni, da je fajn, ampak moja sestra se je recimo ful pozanimala predn si jih je dala podaljšat. In pol se je odločla-šla je k najboljši (Suzani v Celju, dela pa v frizerskem salonu Zoran Hair team) in še cene ima zmerne!!!

Dejte kej na sebe in raje ne šparat na talšnih stvareh, kot ste ve same.
Ne razumem punc, ki si dajo lase podalšat, pol se pa na 10 kILOMETROV !!!! vidi, kak ji lasje (sfejkani) kot vezalke dol visijo in je prav ogabno!!! Kr če si res želiš, da ti neki pada po hrbtu, pol si raje zavežite ruto na glavo ;)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 06. Maj. 2010 8:24

Jaz vedno bolj razmišljam, da bi si dala podaljške. Navajena sem dolgih las, tudi mislim, da mi najbolj pristojijo, a me je pred kratkim frizer moral ostriči tam za ene 10 cm, da ne bi bili preveč poškodovani. :? Sicer so zdaj res lepši, nočem imet za vsako ceno dolge lase, a uničene in razcepljene, kar izgleda res grdo, a se nekako ne morem vživet v tole frizurco s kratkimi (do ramen je zame že kratko :D) lasmi. Kje ste bile punce res zadovoljne s podaljški, in vam niso še bolj zjebali las, ko ste jih dale odstranit? Cena mi res ni važna, samo da je narejeno kvalitetno in da v primeru kakšne neprijetnosti lahko grem nazaj v salon in mi bojo popravili situacijo. :wink:
Razmišljala sem o CAT salonu, pol salonu STARS (bivši Star), ... kakšni predlogi? Zanimajo me osebne izkušnje. :)
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 30. Maj. 2010 8:13

A si je katera že dala podaljšat lase v Extension Hair Lady na Topniški? Uporabljajo Casre naravne podaljške. Malce zbiram izkušnje (lahko napišete kje ste si dale, tiste ki ste ful zadovoljne), ker si konec junija mislim it podaljšat moje laske. Sem jih zaradi barvanja morala skrajšati za cca 10 cm, zdaj pa bi rada nazaj dolge lase. :wink:
sabina68
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a sabina68 » 19. Jun. 2010 12:17

sama mam podalšane lase s casra gold line. Morm rečt da mi jih je ena punca podalšala za res male pare. Men so lasje kul..dobr pa je da si po podaljšanju podalške mal postrižeš, pač špice, ker pridejo zelo suhe in se znajo skoz vihat tud če jih zlikaš. jz sm jih sama postrigla pa so zj ful lepši.. dobr je če kupiš mal večjo dolžino pa pol k ostrižeš maš lih tolke kolker ti pač pašejo. lp :D
Uporabniški avatar
bunncy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 29. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bunncy » 03. Sep. 2010 20:03

punce mene pa zanima če si je kera podaljšala lase pri Barbari iz Hrastnika kako ste ble zadovljne, ali če si je katera podaljšala v LJ pri maši ?
“Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.” Coco Chanel
pompomGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 4. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pompomGirl » 08. Okt. 2010 10:04

Zanima me, če ima katera izkušnje s to znamko podaljškov : fair fashion. So pa na trakove, za "trajno" podaljševanje, ne na clip on.
Uporabniški avatar
J.K
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 24. 5. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a J.K » 16. Nov. 2010 23:35

Jaz sem imela že 2x vstavljene podaljške. Ko mi jih je prvič dala dol je postrigla tud mal konice in sve dale nove gor...(mela sm pa jih tud 7-8 mescov gor, prvič (125 čepkov) in drugić (100)). Prehod se mi sploh ni opazil, čepki pa tudi ne. Res da kkšn odpade, ker je normalno. Zdj sm že kkšn mesc brez podalškov moji lasje so pa že dougi in zlo lepi, nč niso uničeni... res da sem rjavolaska.. je pa tud odvisn od tebe kako za njih skrbiš.
Mela sm pa laske od CASRE Gold Line.

Jst sm bla zlo zadovoljna, si jih mogoče še kdaj podaljšam, saj so dougi in gosti lasje vedno pritegnili pozornost :)
Če pa katero kej več zanima pa lahko pišete na ZS

LP
You're born an original, don't die a copy ;)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 20. Nov. 2010 11:31

Punce, jaz pa razmišljam, da bi si podaljšala lase pri Tini Š Nouvelle (na fb sem jo našla prek skupnih prijateljev). Videt je, da je dosti punc zadovoljnih s podaljški pri njej, a nočem, da mi začnejo izpadat, pa da ne bi mogla čopa nosit (zaradi treninga pa tudi nasploh mam rada visoko spete lase). :)
Kakšna priporočila? Mogoče ve katera za kakšno v Mb, ki kvalitetno podaljšuje lase?
saneLcy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 11. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a saneLcy_ » 08. Jul. 2011 15:40

osvežujem temo.
Sama sem se pred kratkim začela zanimati za lasne stavke in sem na internetu našla tole ponudbo, da paket vsebuje :
- 2x po 1 sponko, 3 cm širok
- 2x po 2 sponki, 8 cm širok
- 2x po 3 sponke, 14,5 cm širok
- 1x po 4 sponke, 17 cm širok
pa me zanima če ima katere izkušnje z lasnimi vložki in če bi tale paket zadostoval za celotno glavo. Hvala :)
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 09. Jul. 2011 2:56

Ja bi znalo biti zadosti, odvisno od gostote. Po mojih izkusnjah so boljsi tisti, ki so v paketu samo 2 ali pa 3 daljsi trakovi, kot pa vec krajsih.
saneLcy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 11. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a saneLcy_ » 09. Jul. 2011 12:36

saj ko sem še dalje brskala, sem še mašla boljše ponudbe, daljše trakove po dokaj ugodni ceni in seveda sem gledala le naravne lase. Tak da sem jim zdaj poslala sliko mojih las da mi določijo odtenek, nato pa si jih bom naročila :)
saneLcy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 11. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a saneLcy_ » 11. Jul. 2011 19:10

Eno vprašanje še, kakšne imate kaj izkušnje z indijskimi lasmi remy? :)
Uporabniški avatar
majchika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majchika* » 14. Jul. 2011 12:08

.. indijski remy lasje so vredu kvalitete,saj jih imam tudi sama, če skrbiš za njih boš z njimi zadovoljna. Preden sem jih kupila tudi sama, sem se o njih pozanimala in so mi bili priporočeni, saj bi naj bila njihova kvaliteta las precej podobna naši. upam da sem ti pomagala :)
Uporabniški avatar
majchika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majchika* » 14. Jul. 2011 12:11

no pa da vam še jaz postavim vprašanje o clip on podajških. sama jih imam, vendar imam težavo, da se mi precej vidijo moji lasje, pomislila sem že da sem jih kupila premalo, vendar zaradi velikosti moje glave več podaljškov ne morem vstavit...zanima me kako ve prekrijete svoje lase, da se vidijo čimmajn, hvala za pomoč :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov