Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 09. Maj. 2009 15:28

Samo nekaj.
Ko ti dajo frizerji podaljske na lase, in jih pac odstranis po cca. pol leta ane, kaj ti jih potem odstrize tam, kjer se podaljski zacnejo, ali odstranijo le podaljske in ti imas svoje lase normalno ?
Da poenostavim - moji lasje so npr. zdaj dolgi do ramen. Si dam zdaj podaljske narediti in cez cca. 6 mesecev odstranim podaljske, takrat bi morali moji lasje biti za okoli 5cm bolj dolgi, torej bodo tako, ali jih bo odstrigla frizerka do tam kjer so se prej podaljski zaceli ?

Razmisljam pa, da si dam podaljsati le frufru... Zato pa sprasujem.. Cez 6 mesecev bi ta frufru lepo zrastel skoraj do konec obraza, ce bi vmes imela podaljske, me je pa strah da bi potem ko podaljske dobim dol spet odstrigla vse te lase in bi bila na istem kot na zacetku..

Sploh nimam izkusenj z podaljski, zato sprasujem. :oops: Aja, kako je pa kaj z plavanjem ? Jih nesmes vezati v figo/kito, ane?
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 11. Maj. 2009 0:12

A katera od vas naroča podaljške (čopke) prek neta in če jih, kje jih naročate?
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
_ssamantaa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 5. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _ssamantaa_ » 14. Maj. 2009 21:30

moja izkušnja z lasnim podaljškim(tistim za pol leta,k ti jih pritrdi frizer)je zelo zelo slaba!šla sm si podaljšat lase v en salon..slišala sem da dobro delajo..uglavnim podalšala sem si lase in bla cela hepy..k mi je tak po enem tednu padu en podalšek wen,ampak ne da bi popustil podaljšek,pač pa mi je podalšek odtrgal moj las,pramen,na katerega je bil pritrjen..mela sm luknjico v lasišču..GROOZA! na kar mi je čez nekaj časa padu wen še en in pol še en...in tri dni mi je kr zapored padu wsak dan po en pramen,se pravi moji laski..padl mi je cirka 5 pramenov..in tak sem lahka šla po dveh mescih u salon da so mi podaljške dol pobral...in možnost je da mi tam lasi ne bojo zrasl nikol več,ker je rekla frizerka,da je čist vrjetno,da mi je pramene odtrgal s korenino vred...res je da mam bol tanke lase,ampak zdrave drgač..k so mi pobral podalške dol,sm si postrigla konice,pa je zj nekak vredu čupa,ampak zgubla sm zlo velik las :cry: in tiste,ki imate tanke lase,ali pa mogoč malo slabše,si ne devat pramenow!!!...čeprav je pa vsak člowek razred zase,in nikjer ne piše da se bo to vsaki nrdil :)
___>>>lOvE<<<___
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 17. Maj. 2009 15:29

Lady_fLame napisal/-a:Samo nekaj.
Ko ti dajo frizerji podaljske na lase, in jih pac odstranis po cca. pol leta ane, kaj ti jih potem odstrize tam, kjer se podaljski zacnejo, ali odstranijo le podaljske in ti imas svoje lase normalno ?
Da poenostavim - moji lasje so npr. zdaj dolgi do ramen. Si dam zdaj podaljske narediti in cez cca. 6 mesecev odstranim podaljske, takrat bi morali moji lasje biti za okoli 5cm bolj dolgi, torej bodo tako, ali jih bo odstrigla frizerka do tam kjer so se prej podaljski zaceli ?

Razmisljam pa, da si dam podaljsati le frufru... Zato pa sprasujem.. Cez 6 mesecev bi ta frufru lepo zrastel skoraj do konec obraza, ce bi vmes imela podaljske, me je pa strah da bi potem ko podaljske dobim dol spet odstrigla vse te lase in bi bila na istem kot na zacetku..

Sploh nimam izkusenj z podaljski, zato sprasujem. :oops: Aja, kako je pa kaj z plavanjem ? Jih nesmes vezati v figo/kito, ane?


podaljške se ne striže,ampak se jih odstrani z nekim aparatom, nevem kak to natančno zgleda...ampak tvojih las ne odstrane, tak da ti ostanejo tako dolgi lasje kot so zrastli med tem časom ko imaš podaljške...
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 18. Maj. 2009 8:18

kasne pa so konice? iskreno...
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 18. Maj. 2009 14:27

uničene...ful:D
Uporabniški avatar
liziika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 19. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a liziika » 15. Jun. 2009 21:12

mene pa zanima če si je kera podalšala mogoče lase pri HAIR DREAMS?
kakšni so lasje pol, kako kj nardijo, a je kvalitetn al bol za en S*** ?
^Sophie^
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 27. 12. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ^Sophie^ » 29. Jun. 2009 11:44

Hej hej

Joooj kakšne cene...500-1000€ za podaljševanje? :o

Jaz sem si lase naročila preko ene frizerke, ki ti jih po želji tudi vstavi. Cena pramena je 2,80 € kar je drastično manj kot drugje, saj se cene gibljejo med 3.5-5€. Pri podaljševanju je mogoče izbirati v vseh najrazličnejših barvah, dolžina pa je 45cm. Ker sem od te gospe, ki to prodaja oddaljena kar nekaj km, sem ji nakazala denar preko transakcijskega računa in mi je po pošti poslala paket, tako da razdalja ne predstavlja nobene ovire.

Ponavadi je za podaljševanje celotne glave potebnih 70-150 pramenov, pri čemer da gospa ob večjem naročilu popust. Tako da sem res zgrožena, da dajajo številni ljudje za podaljševanje takšen denar, mene je vse skupaj stalo 250€ in so lasje rees kvalitetni naravni človeški,obdelani in obarvani na različne barve, imam jih pribl. 4 mesece in so mi izpadli ravno 3-je prameni pa še to čisto ob strani, ker so najbolj obremenjeni, zaradi česanja, čopa...

To gospo res priporočam, saj ima zelo kvalitetne lase, po ugodni ceni in če katero zanimajo podrobnosti, naj mi pošlje ZS in ji bom posredovala številko ali kakšne druge informacije.
Uporabniški avatar
vseenomiska23
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a vseenomiska23 » 24. Avg. 2009 9:12

ker si grem nasledn mesec podaljšat lase, me zanima kje v mariboru to najboljše delajo? pa kakšne so cene?

hvala :)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 06. Sep. 2009 9:11

Jaz pa imam naravno dolge lase (do sredine hrbta nekje), ampak ker sem še zdaj na svetlo rjavi s svetlimi prameni in ne vem ali naj si jim dat belit in na blond barvat (ker imam močne lase in ne bi bili uničeni kot pri tankih), razmišljam o tem, da bi se postrigla na tako dolžino, pobelila lase (manjši šok je baje za krajše lase) ter dala delat podaljške. :? Ne morem se odločit. Koliko pramenov pa je približno potrebnih, da so lasje nekako tako gosti in dolgi? Ker tako dolžino in gostost las imam zdaj (naravno), le da rjave. Pa kje kvalitetno a ne predrago vstavljajo, ker nočem dat veliko denarja (včasih daš veliko, pa ni nič boljše kot ceneje)?
Tamalla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 4. 9. 2009
Kraj: res vsepovsod :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamalla » 06. Sep. 2009 10:41

Kaj pa če bi kr svoje pustila dolge? take kot imaš sedaj?
Če pa res hočeš uresničiti svojo idejo, pa najbolje da za mnenje povprašaš frizerja (pri kateremu bi si podaljšala lase), kaj bi ti najbolje svetovav ;)
Js sm mela podaljšane, samo niso bili tako gosti kot tej na sliki. mi ni tako všeč da je vse tak gosto, sama imam namreč tanke lase.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 06. Sep. 2009 10:53

Men se to zdi grozna ideja in definitivno boš obžalovala. Postrič svoje dolge lase in si vstavit potem podaljške..po kaki logiki pa naj bi bil manjši "šok" na krajših laseh? So krajši lasje manj občutljivi kot dolgi? :\
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Sep. 2009 11:01

Verjetno je mislila, da je beljenje na krajših laseh manjši šok kot na dolgih, kar je delno res. Vsaj jaz sem tako slišala od frizerke, ki mi je rekla, da mi tako dolgih kot jih imam zdaj, ne misli belit. S tem, da se je kasneje izkazalo, da je še bolj držalo to, da ONA ne ve oz. ne upa belit lase (niti kratkih), tako da sem si oddahnila, da sem zamenjala frizerko. :wink:
Gaja, jaz ti svetujem, da če maš naravno dolge in močne lase kot praviš, potem tu ni logike, da bi si šla postrič svoje in si dala podaljške! Če si jih že želiš posvetlit, naj ti to naredi nek dober frizer, pa bo treba postrič samo konice in to je to. :) Seveda pa je pri dolgih in blanžiranih laseh obvezna kar se da hranljiva nega (doma), tako da pri lasni kozmetiki ne šparat. :wink:
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 06. Sep. 2009 13:06

hvala za mnenja .. ja saj vem, da je bolje imet svoje, ampak mi nobena frizerka (no dve do zdaj) nista hoteli belit lase, ker ful uničeni, sploh če so lasje dolgi. :? zakaj pa pol tok enih punc poznam, ko majo še daljše lasje od mene pa normalne lase (blond)? seveda barva nardi lase šibke in to, ampak ne vem več h komu naj grem na blanžiranje, da pol ne bi blo treba podalšvat lase!
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 06. Sep. 2009 17:11

mene pa zanima kje pr nas se da kupt tiste podaljške k si jih sam vstaviš, pa si jih lahko gor pa dol daješ? Baje nek v BTC, ampak nism sigurna? Jih ma kera?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]