Piercing

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 02. Sep. 2012 19:15

Jaz bi rekla, da kar kmalu. Če drugega me ti žleza več tekočine izloča in je prising malo boleč na otip. Jaz sem pred kakim mesecem menjala pirse v bradavički iz bioplasta na kirurško jeklo in ga kar prenašam. Ni težav.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
Quanesha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Quanesha » 03. Sep. 2012 11:36

Ja če ti ne ustreza se ti zlo hitr pokaže...če te preveč boli, če maš preveč izcedka, zelo rdeče okol luknice ..seveda pa moreš čistit vsak dan ..jest sm na začetku čistla po 3x na dan (14dni)..potem sem pa nehala in tut ni blo težav
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 03. Sep. 2012 19:44

Ooo pol sm js tud že iz vode. :D Čistla sm si tud sam ne tolk pogost kot ti ampak nimam nobenih znakov k sta jih vidve omenle. :D Jupiiii!! Očitno mam sam težave s fejk materialom. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Suzany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 5. 6. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzany » 04. Sep. 2012 10:41

cukrr kje si pa nabavla pirs, da je iz fejk materiala?
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 04. Sep. 2012 14:46

Uhane... po vsaki trgovini, če so mi bli kakšni ušeč. :D Tako, da zdej nabavlam samo še iz srebra, zlata, itd. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 06. Sep. 2012 13:16

A je pri piercingu pod ustnico potrebno kakšno krajšanje palčke pri piercerju (tko kot v jeziku)? Ti da najprej daljšo in ti jo potem krajša ko zadeva uplahni? Kako je pa z bolečino in zatekanjem? Hudo zateče?
Uporabniški avatar
Quanesha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Quanesha » 07. Sep. 2012 16:17

Ja najprej moreš met dalšo palčko...men sicr ni fejst zatekl ampak nikol ne veš ...pač kupš dalšo palčko in pol greš kupt še ta krajšo :) bolečine niso neki hude ...mal zaboli če se ti pierce zatakne za zobe ko ješ al pa govoriš :razz: sam hit neha bolet
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 22. Sep. 2012 15:14

Uh, jaz sem se na začetku ene 3 krat prav svinjsko ugriznila v piercing na ustnici, preden sem se naučila jest z njim. :D
T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 26. Sep. 2012 10:08

Pirs zna kar uničit zobeke, še posebej grdo je slišat, ko zaškrta med zobmi. je treba pazit.
Radovednost je ubila mačko
slim shady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a slim shady » 04. Jan. 2013 20:32

prav zato pa obstajajo plastične bunkice, ker kovinske znajo bit kar nevarne ja, ampak jaz zaenkrat ostajam pri kovinski za moj jeziček :D drugače imam pa še piercing v popku, imela v nosu pa sem dala ven, v bližnji prihodnosti pa po vsej verjetnosti še enega v popek in pa helix :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 04. Jan. 2013 22:35

ma kera izkušnje z nipple pirsingom? predvsem slabe me zanimajo :)
Uporabniški avatar
Isis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Isis » 05. Mar. 2013 19:16

Jaz si imam pa namen spomladi dat pirsing v popek, pa me zanima, če katera ve, kako je s treningi? Je treba počakat, da se zaceli ali lahko samo pokrijem z gazo in mirne duše telovadim, tečem, kolesarim, ipd.?
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 05. Mar. 2013 20:22

Mishela napisal/-a:ma kera izkušnje z nipple pirsingom? predvsem slabe me zanimajo :)


Jaz imam v obeh bradavičkah piercing. Ti pa žal ne znam povedat iz mojih izkušenj slabe izkušnje. Edino, kar je zame slabo, je to, da se občasno zataknem v rjuho (gola spim), pa še to je problem pri meni, ker imam uhan špičke in malo predolge. Če imaš kako vprašanje sem ti na voljo.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
IIsabella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 21. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a IIsabella » 15. Mar. 2013 18:01

Hojla.

Jaz sem si pa pred tremi tedni dala piercing v popek in sedaj se mi je vse skupaj zagnojilo. Si vsak dan čistim, boli me sicer ne ampak se mi gnoji. Pa me zanima, če se mi bo zgnojilo potem bo pa ok ali morem nazaj k njemu ali s čim si naj namežem ali kaj podobnega? Razkužujem si namreč zjutraj in zvečer s fiziološko raztopino.

Že vnaprej hvala za odgovore :)
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 15. Mar. 2013 19:40

Jaz bi šla vprašat tja, kjer so ti piercing naredili. Ga pa ne jemlji ven in čim manj premikaj. Za razkuževat pa poskusi razkužilo octenisept. Jaz sem ga uporabljala za piercinge v bradavičkah in nisem imela nobenih problemov.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov