Odstranjevanje dlak (britje / depilacija / voskanje)

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Na kakšen način si odstranjujete dlake?

Britje.
409
80%
Depilacija.
46
9%
Voskanje.
56
11%
Skupaj glasov : 511

NIK0
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 11. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a NIK0 » 02. Maj. 2005 22:44

Jaz pa se brijem:) Pa čeprav nisem ženska!
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 05. Maj. 2005 11:36

v Cosmu sem zasledila zasledila zanimivo obliko frizurce - brazilski trikontnik :razz:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 05. Maj. 2005 17:48

Črtica, črticaaa... :)
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
darči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 6. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a darči » 05. Maj. 2005 19:28

pa nobeno žensko tu ne moti težava da pri britju intimnih predelov postaja ta površina vedno večja?
Uporabniški avatar
firegirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 30. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a firegirl » 05. Maj. 2005 19:31

ja to se tut jaz sprašujem..pa to, da so dlake vedno močnejše in gostejše - kako se ubadate s tem problemom?!
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 07. Maj. 2005 8:44

vsake tolko časa si vzamem kake pol ure pa grem malo z pinceto, da pol dlake niso več tak goste & to...drugače pa depilacijska krema, kr britvica mi drži samo 1,2 dni, depilacijska krema pa okoli 3 dni (1 dan je meni dosti vredn glede tega) :) hudič je samo ko začnejo dvojne dlake rast včasih...eh, samo križi in težave so s tem...
as if.
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 07. Maj. 2005 15:12

jst se pa ne upam z depilacijsko tm dol ker mam ful občutljivo kožo... če se pobrijem pa definitivno prehitr zraste....pa me zanima kolk zlo boli z pinceto
:oops:
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 07. Maj. 2005 15:40

gemini napisal/-a:jst se pa ne upam z depilacijsko tm dol ker mam ful občutljivo kožo... če se pobrijem pa definitivno prehitr zraste....pa me zanima kolk zlo boli z pinceto
:oops:


hmm..mene osebno ne boli tak fejst, že ko si noge voskam me ne boli...prvič bo vrjetno bolelo :) samo se navadiš, al pa led daš gor da maš ful mrzlo kožo in majn čutiš, pol pa puliš, pa čez nekaj časa daš s5 led gor ko te začne bolet...probaj, it won't kill u :wink:
as if.
Uporabniški avatar
G.I. Jane
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 19. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a G.I. Jane » 07. Maj. 2005 16:34

Js si bikini pulim s pinceto. Nikol več ne bom uporabila druge tehnike! Drži vsaj 2 tedna, boli ne več... Super! Krema mi je držala ene 3 dni, pa še koža se je vnela. :?
Uporabniški avatar
Arween
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 13. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Arween » 07. Maj. 2005 16:54

Jaz sem sla bikini postimat z laserjem (30.000 vsakic, je blo pa treba samo dvakrat, zdaj imam sem pa tja kaksno dlako ki jo izpulim s pinceto), spodaj pa pena in ziletka...
Uporabniški avatar
Kikka23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a Kikka23 » 08. Maj. 2005 9:26

kar se bikinija tice je full ucinkovit epilator. za tam spod pa tudi jaz se ne vem. epilator prevec boli ... vsaj mene. poskusila sem tudi ze s pinceto ... sam sem se hitro navelicala, ker gre prvic zelo pocasi :)
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 08. Maj. 2005 15:21

Jst se se včeri mal igrala...mal z epilatorjem, mal s pinceto, mal z unimi trakovi od veeta, mal britvica....kombinacija vsega še najmanj boli. Si bom pa enkrat vzela čas, ko bom mela res preveč časa in si vse poštimala s pinceto. Upam, da bo vsaj en teden mir. :twisted:
Lipss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 4. 2. 2005
Kraj: Luče

Neprebrana objavaNapisal/-a Lipss » 09. Maj. 2005 20:19

Jaz si vse z epilatorjem. Bikini predel včasih s pinceto, odspodi pa vedno z epilatorjem in imam en mesec gladko in dlačice ki zrastejo so ful tanke. Okoli ritke pa si večkrat, ker mi rastejo bolj hitro. Priznam da me boli ampak se splača potrpet, je vredno!
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 09. Maj. 2005 22:03

Lipss napisal/-a:Jaz si vse z epilatorjem. Bikini predel včasih s pinceto, odspodi pa vedno z epilatorjem in imam en mesec gladko in dlačice ki zrastejo so ful tanke. Okoli ritke pa si večkrat, ker mi rastejo bolj hitro. Priznam da me boli ampak se splača potrpet, je vredno!


Ma jst mam filing, k da mi je vse zatekl včeri....jaoooooo...z epilatorjem spodaj...kako? :eek:

Res bi rada kakšen koristen nasvet. Bi z veseljem, sam boliiiiiiii. :oops:
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 10. Maj. 2005 6:35

G.I. Jane napisal/-a:Js si bikini pulim s pinceto. Nikol več ne bom uporabila druge tehnike! Drži vsaj 2 tedna, boli ne več... Super! Krema mi je držala ene 3 dni, pa še koža se je vnela.


Au au au, to je pa zame kr mal preveč au au ... :(

Lipss napisal/-a:Jaz si vse z epilatorjem. Bikini predel včasih s pinceto, odspodi pa vedno z epilatorjem in imam en mesec gladko in dlačice ki zrastejo so ful tanke. Okoli ritke pa si večkrat, ker mi rastejo bolj hitro. Priznam da me boli ampak se splača potrpet, je vredno!


Pa kako zdržite, jest ne zastopm aaaaauuuuu ...... o jej pa dobre ste, o jej ... :(

Jest kr z britvico spreminjam obliko, včas na črtico, včas na trikotniček, včas pa v nulo ......

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov