Obisk kozmetičnega salona

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Barbi5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi5 » 12. Jul. 2011 9:07

Jaz sem slišala, da imajo višje cene, samo takšne pa nisem pričakovala!! Pa še rekla mi je, ko mi je račun izstavila, da mi za prvič PODARI 10% popust :? Res blazna cena.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 12. Jul. 2011 9:41

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Barbi5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi5 » 12. Jul. 2011 9:59

Hahaha... ni blo glih tako. Naivnost bi bolj rekla ;)) Zdaj definitivno vprašam za VSE vnaprej!! ;))
panterica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Tam nekje

Neprebrana objavaNapisal/-a panterica » 12. Jul. 2011 9:59

Na depilacijo se ne splača hodit, ker si lahko kar naprej tam. Jaz rajši sama odstranim dlake. Meni so hitro zrasle nazaj, ko sem jih šla h kozmetičarki odstranit. In vrasle so se mi ravno takrat. Doma se mi ne.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 12. Jul. 2011 10:09

To je sicer res, da dlake tudi pri depilaciji hitro vn pogledajo - jaz sem že kmalu ugotovila, da bi mogla hodit h kozmetičarki 2x na mesec in ne le 1x na mesec. Ampak to mi finančno nikakor ne znese...

Je pa res, da si doma nikoli ne bi mogla sama tako dobro uredit npr. bikini linije, kot mi to ona naredi. Nimam rdečih pikic po nogah in na bikiniju, če mi ona to profi uredi.
Depilacijske kreme so ble vedno problem pri meni...
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 15. Jul. 2011 15:55

v-e-s-n-a napisal/-a:NOVO!

Moja kozmetičarka se je pred kratkim preselila iz strogega centra Lj, nekam v 3pm :D in mi je sedaj obisk pri njej totalno od rok.
Zato resno razmišljam da bi zamenjala kozmetičarko. In sem malo brskala po netu, če je kje kak kozmetični salon v centru Lj.

In sem našla kozmetični salon Berni. Sedaj pa me zanima, če katera obiskuje ta kozmetični salon. Kakšne so vaše izkušnje, dobro delajo? So prijazne? Mene zanima depilacija....naredijo kvalitetno? Ali imate z njimi slabe izklušnje?

Ali ima katera kak drug predlog? Kak drug dobr salon?

Hvala za nasvete in info! :)


Jaz hodim tja na brazilko in sem zelo zadovoljna. Narejeno profi, še nikoli nisem imela kakšne slabe izkušnje. Punce so prijazne, tudi cene so ugodne (za brazilko plačam 17,5 eur). Priporočam :)
Ko bom velika, bom Lara Croft.
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 28. Jul. 2011 6:24

Če ima katera probleme z depilacijsko kremo naj se rajši brije brez nje. Jaz imam po kremi tudi pikice. Če pa jo ne uporabljam je vse vredu.

Zanima pa me, če pozna katera kakšen vredu kozmetični salon v Kranju? Sem hodila v Studio sonce pa nisem zadovoljna z njimi in moram zamenjat. Ali pa kje v bližini?
Uporabniški avatar
Pearl*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 1. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl* » 08. Maj. 2013 13:05

Drug teden grem prvic na globinsko ciscenje koze in me zanima, koliko casa se priblizno ostane rdecica?
I never fall apart because I never fall together.
Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 12. Maj. 2013 10:04

Odvisno kaksna je kozmetika, kdo dela, kaksna je tvoja koza. Od nas grejo stranke brez rdečice domov =) Dobesedno.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 14. Jun. 2013 7:47

Mene pa zanima kam hodite tiste iz okolice Mb, da se znebite dlačic za lep čas :D ... Rada bi šla na voskanje...noge, bikini... in me zanima, če veste za kak dober salon. Hvala
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov