Očala

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 06. Okt. 2005 11:13

Uf, ne vem, kam nej tole dam... Recimo da sem. :D
Če je že blo se opravičujem, sam v iskalniku ne najdem.

Sprašujem o čist navadnih očalih (ne sončnih). Jih nosite, mate rajš leče? Jih ne nosite, čeprav bi jih moral?Vam je všeč folk, ki nosi očala ali so vam geeky? :)

Men je zdej to padlo na pamet, ker mam ene 3 tedne za brat očala. In men so očala prav cute, če seveda niso čist ena piflarska... Moj tip pravi, da so mu ženske z očali sexy. Kaj pa vaše mnenje?
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 06. Okt. 2005 11:25

Jaz nosim očala, ki so poleg funkcionalnosti zelo dober modni dodatek. Eni pravjo, da sem bolša brez, eni, da sem bolša z. Enim se zdijo pa noro sexy, se jim tresejo kolena, ko jih dam na nos. Men so pravilno izbrana očala zelo všeč, tud na tipih. Če jih pa ne izbereš pravilno lahko pa res nardiš celo štalo in zgledaš grozno ja.
pa pa
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 06. Okt. 2005 11:26

mam ocala, ceprav so vedno bol v bogem stanju ker jih moj pasji mladicek neizmerno rad grize :D nosim jih ze od 6ega razreda, sem pa nabavla tut lece, ker mi je pac vcasih bol na free brez ocal..
drugace pa mi ocala na osebkih niso geeky in se mi zdi taksno misljenje zmotno... ocala so zato ker slabo vidimo in si z njimi pac ohranjamo ali izboljsujemo vid..
in tut ko je blo nekaj casa ful moderno da vsak nosi ocala pa ce ma al pa nima dioptrije se mi je zdelo blesavo... zakaj bi si nekdo ki ma dober vid zelel ocala???to je isto ko da mas celo nogo pa si je zelis samo polovico ker je to pac in... :roll:
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 06. Okt. 2005 11:29

sicer nimam dioptrije in bi verjetno mogla bit full vesela, da dobro vidim, sam jst bi mela očala!!! :cool: ne vem zakaj, ampak res si že par let želim očala, zdi se mi pa vseen mal pretiravanje, da grem v eno optiko in si kupim taka brez dioptrije samo za afnat, ker če ne druzga, že okvirji so 2 much predragi
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 06. Okt. 2005 11:30

Js pa sploh ne maram očal, ne na sebi in ne na komu drugemu(razen sončnih)....Nosim leče in se z njimi počutim tudi boljše in samozavestno, kar vem, da se z očali ne bi.....
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 06. Okt. 2005 11:34

Mam očala že skor 5 let, in sm čist zadovolna z njimi. Leč pa ne morm met - mam preobčutljive učke.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 06. Okt. 2005 11:54

včasih sem nosila očala in sem se težko ločila od njih, res so bla seksi. pol sm pa ugotovila, da bi mela raj leče.... in sem se navadla na leče in jih ne menjam več za očala. so vseeno bolj praktične.
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 06. Okt. 2005 11:54

Nosim samo očala. Leč ne prenesem, ker me vse po vrsti žulijo in me po njih bolijo oči. Baje skozi lečo ne prihaja dovolj kisika.
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 06. Okt. 2005 12:13

Očala nosim od 9.leta starosti, leč pa ne morem nosit, ker imam presuhe oči ...
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 06. Okt. 2005 12:39

jst mam v bistvu oboje, kombiniram. čeprav se bolše počutim z lečami, včasih zvečer komi čakam da jih dam ven. očala ponavadi nosim spomladi, ker imam alergijo na cvetni prah in me že tko vse srbi in se sam čoham.
Uporabniški avatar
sammy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a sammy » 06. Okt. 2005 12:48

Tudi jaz že dolgo nosim očala.
V začetku so me ful motile in sem imela nekaj časa leče. Zdaj pa nosim samo očala, leč pa ne morem več, ker imam preveč občutljive oči. :(
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 06. Okt. 2005 12:49

ma načeloma mam raj leče... vsaj za v službo oz. kadar se namažem... pa še barvo oči si lahk spremenim z lečami :D ... ampak za vikend pa ponavad nosm špegle in to une brez okvirjev, da so čim lažje in čim manj vidne
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 06. Okt. 2005 12:53

nosim ocala, samo za dalec... :? sicer se me se drugi niso navadli, ampak bo ze...odsvetovali so mi lece, ker dioptrije ne rabim skoz :D

mnenje? vidim boljse, celo ne zamenjujem vec folka :lol: , spegli nardijo svoje glede videza _ zgledam baje svojim letom primerno :D
I love SISLEY& RW
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 06. Okt. 2005 13:17

nosim očala pa zadnje leto leče. večina folka pravi da sem boljša brez očal. leče so bolj praktične tak da jih rajši nosim.
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 06. Okt. 2005 13:20

Očala nosim samo doma po potrebi, drugač pa leče, brez njih ne morem, pa še boljš se počutim brez očal.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov