Očala

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 22. Mar. 2009 13:49

jaz imam taka očala, da niso okvirji tako odebeljeni...sploh se nisem počutila ok, ko sem se vidla v ogledalu, tako da sem se odločila za neodebeljene okvirje in m ni zal:)
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 22. Mar. 2009 19:35

no, da se oglasim še jaz...delam v optiki dobri 2 leti..pa sem si taaak dolgo izbirala očala, ki bi mi bla dejansko všeč...nosim jih pa že 13-14 let. zdaj mam živo rdeča, pa ful so mi všeč...rahlo ozka spredaj, ročke pa so malo širše..znamke More/ more...drgače pa nosim 90% časa lečke zaradi sami funkcionalnosti...pa da lahko mam sončna gor ko je sonček... :D
sara28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 28. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sara28 » 23. Mar. 2009 14:48

jst mam leče,ker se mi zdi ,da mi očala ne pašejo preveč.
drgač mam tud očala ampak sam za doma pa tko...
men očala osebno niso preveč ušeč,pa še nerodna so,drgač pa nekaterim ljudem pašejo.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 23. Mar. 2009 17:38

jst imam zdaj očala, kjer je okvir (kovinski) v bistvu samo po zgornjem robu stekelc, pa malce po vzdolžnem zunanjem robu, taka bolj elegantna so. V črno-beli kombinaciji.
Ampak... :? se mi toži po enih hudih plastičnih okvirjih, takih, kot sem jih imela pred temi (temno moder močejši okvir) in si jih bom najverjetneje kupila, ker ima itak zdaj recept za menjavo stekelc, tko da bom pač vse naenkrat.
V soboto sem v Italiji pomerjala ful okvirjev in se mi zdi,da mi plartični močnejši fuul pašejo, vidla sem ene 3 v vijola odtemku in so bili res krasni :razz: ...
A je katera dala očala delat (mislim stekla z dioptrijo) v Italiji, recimo?
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 28. Okt. 2010 20:18

NOVO

menjujem korekcijska očala. zanima me nekaj v modernejšem stilu večjih okvirjev. kaj takega: Slika
mi lahko katera svetuje kako optiko z zmernimi cenami?
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Okt. 2010 20:22

Noro dobra očala. Če bi izbirala nova, bi bla ista.
Tele so verjetno Ray Ban. Nimam nasveta kje iskati, definitivno pa preglej vse možne optike, kar se jih spomniš, ker to ni ravno poceni nakup in vsak prihranjen € prov pride :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 28. Okt. 2010 21:39

hvala že za ta namig :) a imaš mogoče kake info kolikšna je cena podobnih okvirjev pri nas? ker koliko sem gledala na spletu, so zelo različne, pri nas pa baje še dosti višje. sploh nimam predstave.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Okt. 2010 21:56

Nekje na hitro zasledila, da okoli 150€ (ampak to le okvirji, je treba še stekelca). Malce pogooglaj model Ray Ban Wayfarer. Čeprav sotukajsamo 94€.

Pa menda se splača pogledat Optiko Feliks v Supernovi za tele Ray Ban. Kul cene.

Js sem svoja očala kupila v optiki City Parku in se zavedam da sem preveč plačala za njih (ker imajo cene res navite), ampak so mi bila takrat res edina všeč.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 09. Nov. 2010 19:44

men se je tut deoptrija pojavla pred kratkim :? drgač pa zdej nosm leče, očal sploh nimam. nwm mam srečo k nimam tko občutlivih oči, pa zdijo se mi velik mn obremnjajoče, učas sploh nwm, d jih mam,:) ne opazjo se tok, pa kamorkol grem z njimi t, pa še zastonj jih dobivam tko d mi je ql...očala pa tut ne pašejo usakmu, pa js sm tko bl štorasta , bi se mi hitr lahko kej zlomil, pa so kr draga ane..
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 27. Avg. 2012 8:10

Povečini nosim očala, sem pa sedaj poskusila tudi leče (jih prenesem tako, da na vsake toliko pa odvisno od okoliščin jih imam).

Meni pa teli izraziti okvirji niso preveč všeč.
Še manj pa mi je razumljivo, da zato ker modni svet narekuje, da je imeti "kul" nerd špegle, da folk to fura.
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 27. Avg. 2012 8:17

Jaz sem si vedno želela očala :D Tudi na moških mi nič ni bolj sexi kot očala, se mi zdi, da je z očali vsak človek lepši (če ima prava očala za svoj obraz seveda), pa še bolj pameten in resen izgleda, kar je pa itk najbolj sexy :wink:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 27. Avg. 2012 9:35

Jaz si mojega fanta sploh ne predstavljam tako zares brez očal,isto moje mami. Ko je pač nekdo celota z očali in ko jih nima, mu nekaj manjka :) Drugače pa imam sama nevpadljive okvirje za vožnjo in pred tv itd, ampak se mi je vid nekoliko poslabšal. In si isto nameravam v tem primeru , da se mi je dioptrija kaj spremenila kupiti nerdy očala, ampak zato, ker so mi všeč, ne ker so "moderna". Seveda ne v huge izvedbi :)
The world is as you are.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov