Nega nohtov

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 20. Jun. 2010 22:38

Mene pa čisto informativno zanima, če si je že katera dala narediti manikuro v Europarku, pri tistem "otočku"? :D
Kako ste zadovoljne, kakšne so cene?
Že večkrat me je zamikalo (samo piljenje, urejanje in lakiranje, ker geliranih nohtov ne bi imela), pa nisem stopila zraven... zbiram feedback :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 21. Jun. 2010 6:51

Po pripombi hautehippie (ki je bila čisto na mestu) imate tukaj splošno temo o negi nohtov, glede na to, da imam sedaj le temi za slike nohtov in gelirane ter podaljševanje le-teh.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 22. Jun. 2010 13:47

Tamarra* napisal/-a:^^ no, da tukaj odgovorim hautehippie:

Kolikor jaz vem, je urejanje nohtov tam dokaj drago. Ne vem sicer točne cene samo za manikuro, ampak geliranje nohtov pride 40eur ali celo nekaj čez, kar je za maribor dokaj drago, drugje se da naredit isto kvalitetno za 20-25eur in zato sklepam, da je tudi manikura draga (nisem pa seveda prepričana). Tako da jaz bi na tvojem mestu raje poskusila drugje, sem prepričana, da boš našla ceneje.


hautehippie napisal/-a:^Hvala za odgovor. Me sicer še vedno mika :D - mogoče kdaj, ko se bom hotela nagraditi s čim "za dušo":D
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 23. Jun. 2010 11:20

UG, hvala. :)
Se mi zdi, da je bila ta tema več kot potrebna. Imam namreč že drugo vprašanje, in sicer: kaj se da ukreniti proti "mehkim" nohtom? Vem, da obstaja ogromno nekih utrjevalcev (tako čisto iz glave jih imajo Fing'rs, Dikla, tudi Essence... vsi obljubljajo neko trdoto diamanta :D)... Ampak me zanima, če kaj od tega PREVERJENO deluje.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Jun. 2010 11:32

^^jz uporabljam S-he utrjevalec, ga uporabljam kar kot podlak ali pa tud sam zase, kot samo prozoren lak in ga moram pohvalit, res. Ampak "deluje" valda samo ko ga imam na nohtih.. dopuščam možnost, da kej narobe delam, heh, in bi mogla met kakšne "kure" (npr. "namaži 1. dan, namaži 2. dan čez prvi sloj, pusti 2 dni, 5. dan odstrani, 7. nadaljuj"), da bi imel trajen učinek, ampak men ustreza tkole.

Aja, zadnjič sem bla pa čist presrečna, ko sem končno probala in ugotovila kako blagodejno deluje kar kuhinjsko olivno olje na obnohtno kožico in splošno, em, vlažnost/mehkobo kože. :)
Uporabniški avatar
zalafa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 26. 5. 2010
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a zalafa » 24. Jun. 2010 11:30

jaz imam od essence Ultra strong nail repair (to je ta srebrn).je edini, ki mi res pomaga in tudi, če nimam laka na nohtih lahko sedaj brez težav pomijem posodo in čistim.
sem pa sprobala vse - od jessica, mavala, alessandro pa še milijon drugih in mi ni nobeden pomagal
I am above you and in you,
My ecstasy is in yours,
My joy is to see your joy!
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 24. Jun. 2010 13:38

hautehippie napisal/-a: kaj se da ukreniti proti "mehkim" nohtom? Vem, da obstaja ogromno nekih utrjevalcev (tako čisto iz glave jih imajo Fing'rs, Dikla, tudi Essence... vsi obljubljajo neko trdoto diamanta :D)... Ampak me zanima, če kaj od tega PREVERJENO deluje.


Jz imam od essence-ultra strog pa je kr fajn :) Drugače pa ti priporočam da zaužiješ veliko vitamina B v hrani, takrat se ti nohti ne bodo lomili. Sama vzamem vsak 2 dan, za velikost lešnika, navadni kvas, ki ga dobiš v trgovini v štirikotni obliki :D Tut za lepo kožo je B vitamin bistven, to vbistvu razlog zakaj ga uživam :) sicer je malo nevgravžen, samo če ga pogoltneš z vodo kr gre, ker ne čutiš okusa. Ali če ti je to mimo zarad okusa pa si nabavi kake tablete B vitamina, dobiš jih v lekarnah.
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 24. Jun. 2010 14:33

zalafa napisal/-a:jaz imam od essence Ultra strong nail repair (to je ta srebrn).je edini, ki mi res pomaga in tudi, če nimam laka na nohtih lahko sedaj brez težav pomijem posodo in čistim.


Se strinjam, tudi jaz imam ta urtjevalec in mi je fenomenalen...
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 25. Jun. 2010 11:18

A mi lahko kera priporoči kakšen kvaliteten podlak, ki uspešno preprečuje obarvanost nohtov in kakšen dober nadlak oziroma oboje v enem? Pa še neki me zanima, teli mat finiši, a to so posebni nadlaki s tem finišom al kako? Mam lake, ki majo mat finiš, samo če dam čez kak nadlak oz sprej za hitro sušenje ta mat izgine.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 25. Jun. 2010 11:30

Mene pa zanima, če obstaja kakšen lak (nadlak vbistvu), ki preprečuje pretirano porumenelost kazalca (sem namreč kadilka) oz. da vsaj delno z zgornjo plastjo ščiti noht pred obarvanostjo. A kaj takega sploh obstaja? :?
(verjetno zgolj moja pobožna želja :D)
Edina rešitev so temnejši odtenki lakov, ki pa mi nekako niso pisani na kožo, saj sem bolj naklonjena frenč manikuri in že nekaj časa prisegam na gelirane nohte. Torej, any advice? :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Jun. 2010 20:12

arrow napisal/-a:Pa še neki me zanima, teli mat finiši, a to so posebni nadlaki s tem finišom(1) al kako? Mam lake, ki majo mat finiš, samo če dam čez kak nadlak oz sprej za hitro sušenje ta mat izgine.
(1) ja. Jz uporabljam od Essie MAY (Matte About You), men je OK, sam se pa tud men pojavljajo neke "bele pikice" - verjetno je to pač zasušen lak na steklenički, ki pada notri..zoprno.
Valda, kar daš pa drugega čez, potem "izniči" tisti učinek. :/
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 25. Jun. 2010 21:09

Aha, kje pa se dobi tale Essie MAY?
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Jun. 2010 21:23

Hm, jz nč ne vem kako je pri nas z Essie izdelki, bo katera druga znala kej več povedat; sem pa svojega kupila kar prek neta.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Jun. 2010 21:38

arrow napisal/-a:Aha, kje pa se dobi tale Essie MAY?


Essie se lahko kupi tudi na tejle spletni strani: http://www.carodejka.si/si/
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 25. Jun. 2010 22:19

Hvala obema! Sem preverla še našo belo listo, tko da je good 2 buy :)
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov