Nega nohtov

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Jun. 2010 22:20

^^ :ja:
pikcpokc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 5. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pikcpokc » 02. Jul. 2010 17:25

Essie prodajajo tud v Supernovi. Mislm da je pred promodom neki zunej postavlen, majo kremce pa te zadeve pa še od essie lakce
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 14. Jul. 2010 10:49

Zanima me, ali kdo ve, kako se naredi nohte na tej slikici: http://media.photobucket.com/image/nail ... esigns.jpg (tiste s kvadratki)
Uporabniški avatar
Dreamer_90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 10. 4. 2010
Kraj: Velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Dreamer_90 » 14. Jul. 2010 11:13

konad?ugibam :)
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 14. Jul. 2010 11:28

Tiste z leopardom in belimi rožicami na roza podlagi bi se zagtovo dalo narediti s konadom, ampak tile so precej neenakomerni. Verjetno je poslikava. Vsi ostali pa so neka mešanica.
Šahovnico se da narediti precej enostavno, pač prelepiš s kakimi nalepkami, prelakiraš, počakaš, odlepiš, in imaš črte... malo iznajdljivosti moraš imet :)
Take frenč-črte sem si pa včeraj sama delala, se da tudi brez nalepk.
Uporabniški avatar
Hailey
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 3. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Hailey » 27. Okt. 2010 19:19

Torej, zanima me, kako dolgo se vam lak obdrži na nohtih? Pač vključno z podlakom in nadlakom. Js sicer uporabljam samo podlak in lak, zato ker za nadlak nikol nimam časa oziroma se mi lak še prej odlušči, kot če si dam nadlak sploh čez. V roku treh do štirih dni se že kje na kakšnem nohtu odlušči.

Kakšni nasveti? ^^
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 28. Okt. 2010 13:27

Jaz imam zadnje čase precej lomljive nohte. In sem si kupila že dva utrjevalca nohtov - delovala naj bi proti lomljenju, ampak je samo še slabše. Zadeva ne deluje. :evil:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 28. Okt. 2010 13:44

Kaj pa če bi poskusila kot dopolnilo še tretma z olivnim oljem - vsak dan namočiš prste v toplo olivno olje za cca. 15 minut in potem nežno masiraš. Jaz bom definitivno začela tole zveče razvajat ker imam hudo hudo uničene in nohte in obnohtno kožico in tisto kožico okrog nohta zaradi zvijanja žic pri izdelavi nakita.
Uporabniški avatar
chikita89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 18. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a chikita89 » 19. Dec. 2010 22:04

hautehippie napisal/-a:UG, hvala. :)
Se mi zdi, da je bila ta tema več kot potrebna. Imam namreč že drugo vprašanje, in sicer: kaj se da ukreniti proti "mehkim" nohtom? Vem, da obstaja ogromno nekih utrjevalcev (tako čisto iz glave jih imajo Fing'rs, Dikla, tudi Essence... vsi obljubljajo neko trdoto diamanta :D)... Ampak me zanima, če kaj od tega PREVERJENO deluje.


Moji nohti so ful mehki, pa listajo se mi in lomijo, uglavnem, grozni so :) Pa še grizla sem si jih stalno.. Par dni nazaj pa sem si kupila MICRO CELL NAIL REPAIR 2000. Ti bom znala povedat če deluje :) Sem pa brala dosti komentarjev in večina je bila s tem lakom zadovoljna.. tako da, je za poskusit :)
pikica_00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 8. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica_00 » 11. Jan. 2011 20:01

Zdravo,

Težave imam z nohti in obnohtno kožico, nohtov si sicer ne grizem toda
vseeno so zelo lomljivi in na pogled grdi ravno taka pa je tudi obnohtna kožica, brskala sem po forumu toda nikjer nisem našla prava rešitve za moje nohte, zato vas prosim da mi svetujete katere proizvode ste same poizkusile in so vam resnično pomagali?
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 12. Jan. 2011 10:10

Najprej bi ti svetovala, da greš na manikuro, da ti profesionalka najprej ornk zrihta nohte in roke.

Potem ti pa svetujem samo kak dober lak za krepitev nohtov (meni osebno je od essence v srebrni flaški super) in kako kremico za obnohtno kožico (tu pa ne vem, jaz imam eno bolj simpl zadevo - tudi od essence pa je kar uredu)...

Je pa fajn, da si obnohtno kožico vsake toliko malo porežeš sama (dobiš prav škarjice za to), če nisi ravno dobra pri tem potem raje ne...
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 12. Jan. 2011 11:57

Meni sta zelo pomagala utrjevalca Alessandro in LCN. Ta prvega se dobi v drogerijah (DM, Müller), drugega pa na teh otočkih z manikuro - npr. Citypark. Uporabljaš samo enega, ga uporabljaš tako kot je napisano, veliko mažeš obnohtno kožico s hranilnimi kremami, Essence ima en svinčnik kokr je schpeltza rekla, ki ima notri oljček in super hrani kožico. In kožice naj se ne bi striglo, jo samo nežno potisneš nazaj, ko je navlažena.

Pa fajn je, da imaš tudi kvalitetno pilico, steklene so zelo dobre (jaz imam Credo in jo zelo priporočam). In nohti se bodo s časom popravili, samo vztrajna moraš biti :cool:
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 12. Jan. 2011 20:28

Jaz ti svetujem da malce popaziš pri prehrani - proso, laneno seme, pa živila, ki vsebujejo kalcij ti dajo precej trše nohte.

Kar se tiče utrjevalcev bi pohvalila LCN, pa tudi Alessandro ni slab, sam kaj ko nehaš uporabljati se zadeva lahko kaj hitro ponovi.
ancurna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: vse pomalo

Neprebrana objavaNapisal/-a ancurna » 13. Jan. 2011 17:51

opi nail envy .. vrhunska zadeva js mam nohte kot beton trde.... za obnohtno kožico nism še našla rešitve namažemsi z opi avoplex oil to go sicer uredu zadeva kožico omehča in nohti lepše zgledajo, bolj zdravo ampak za kratek čas
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 15. Jan. 2011 6:03

ja gelirane si greš delat pa je. stane, sam je fajn met lepe nohte.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov