Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 01. Jan. 2014 23:42

Odgovor Napisal/-a Mimika55 » 31. 12. 2013 21:59
Joj poznam to težavo. Si probala mogoče že tegale od nature siberice? Meni je pomagal, imam precej manj prhljaja na lasišču, ne ustvarja novega ampak ga lepo pobere dol. Pa ne zmasti las, tud očisti jih lepo.


Tud jaz ti priporočam tega. Se pa strinjam tudi s predhodnico, da je zelo pomembno da si lasišče zmasiraš in da si tudi dobro umiješ šampon z lasišča, prav tako naj bi si zmeraj 2x našamponiral lase (vsaj tako mi je svetovala frizerka) - prvič pobereš z las umazanijo, drugič maščobe. Možno da nam prhljaj nastane tud zaradi tega, ker si ne umijemo dobro lasišča, sama vem da ko grem npr. od frizerke imam lasišče brez kančka prhljaja :) Drugače pa ja, tale od siberice je super. Pa tud kakšni dodatki k prehrani sigurno ne bi škodili.
Radovednost je ubila mačko
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 02. Jan. 2014 10:57

Mene pa zanima kateri saloni v Mb nudijo keratinsko nego (ne ravnanje, samo nego poškodovanih suhih las) in kemični piling lasišča? Za slednjega sem prvič slišala, ko sem še hodila v Mič Styling, a ker so občutno predragi, ne hodim več tja. Imam malo mokrega prhljaja in malce srbeče lasišče, tudi takoj po pranju. :?
Gaaiaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 4. 7. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Gaaiaa » 13. Maj. 2014 10:32

Pozdravljene.

Najbrž to vprašanje ne sodi v to temo, pa vseeno.
Je katera že uporabila ta izdelek za ravnanje od Got2be?

https://www.google.si/search?q=blow+it+ ... B700%3B700
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 13. Maj. 2014 12:07

Eno vprašanje, pozna katera ful dober balzam za lase, takega kot se ga dobi zraven barve za lase? Schwarzkopf ali katera druga firma. :)
Candyka1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Candyka1 » 15. Jun. 2014 12:35

Pozdravljene :)

Zanima me s čim si zaščitite lase, ko ste na morju? Sama razmišljam, da bi si kupila sun sprey za zaščito las naprimer od Paula Mitchell-a, pa me zanima, če ima katera kakšne izkušnje s tem ali drugačnim izdelkom?

Hvala

Maja
abavcar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 26. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a abavcar » 26. Jan. 2015 10:11

Pozdravljene!

Z Vašim znanjem o lasni kozmetiki bi prijazno pripomogle k naši raziskavi, ki bi omogočila še širšo ponudbo in kakovost izdelkov:

https://www.1ka.si/a/54653

Najlepša hvala za Vaš čas :D
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 16. Mar. 2016 23:07

Ma katera mogoce skodrane lase? Sicer takoj ko si jih umijrm izgledajo fantasticno, sam takoj maslednji dan je pa ze use zbunjasto, v glacnem zgleda kakor, da bi dala eno res divjo noc za sabo
Si jih zato tudi likam, ker je skrbet za ravne lase VELIKOO lazje kot za skodrane (ali pa samo js neznam xD) pa se mal so od barvanja skurjeni :tot:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Apr. 2016 20:33

Mene pa zanima, če ima slučajno katera kakšno priporočilo za kakšen izdelek, ki dejansko poveča volumen pričeske?
Imam precej dolge, ravne, še kar goste lase in mi gre na živce, kako hitro vse "dol pade" pri lasišču. Uporabljam Taft prašek za volumen, pa nekako dela, ampak ne za dolgo časa :razz:
Adrijana Gaspar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 27. 2. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Adrijana Gaspar » 27. Feb. 2017 13:20

Drage stranke!
Si zelite lepe in negovane lase? Potem ste dobrodosli v salon Gath , Kotnikova ulica 34,Ljubljana,kjer bomo maksimalno razvajali vas in vase lase!

Narocila sprejemamo na tel.st: 051-436-920.
Hitro nas poklicite in rezervirajte svoj termin! :-)
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jan. 2018 14:19

Nisem našla prav posebne teme za prhljaj, tako da bom kar tu napisala.

Že več kot eno leto si ne barvam las, ampak si puščam naravne in opazila sem, da imam zadnje čase prhljaj. Prej sem se barvala na svetlo in ga sploh nisem opazila oz. imela. Nazadnje sem imela svoje naravne lase pred približno desetimi leti, takrat sem bila praktično še najstnica in se spomnim, da sem se tudi soočala s prhljajem.

Je tu kakšna povezava, da se prhljaj bolj dela na lasišču naravnih las kot pa na pobarvanih? :gruebel: se mi zdi malo verjetno, ne najdem neke pametne razlage za to.
Sem vprašala prijateljico, ki si isto pušča svoje naravne in je rekla, da je ona isto opazila, pač da ima zdaj več prhljaja. :/

Kakšne izkušnje s tem?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
scarlett24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 24. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a scarlett24 » 24. Jan. 2018 23:49

Imate mogoče dobre izkušnje s kakšnim šamponom za kodraste lase?
Ani N
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 15. 6. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Ani N » 15. Jun. 2018 10:20

Punce jaz bi vsem najprej priporočila da pogledate kaj piše v sestavinah na šamponih. BRez sulfatov 2 (laureth in laurin) mora biti šampon. Jaz priporočam Literam linijo, ker so stvari ki zares vnesejo v las prave sestavine očitno. Jaz sem si umivala lase na 2 dni sedaj si jih na 4 dni. Pa ena punca je bila zadnjič v salonu, k je rekla da si jih pošprica z Literam sprejem keratin in ji kodri prov skočijo gor....da so lasje ful polni in čvrsti.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Jun. 2018 21:16

Wow Ani hvala. A lahko rpi tebi naročimo te izdelke?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Jun. 2018 8:21

:lol:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Feb. 2019 11:06

Ej kam hodite k frizerju v Lj pa da te navadno striženje ne pride eno wčko vn z glave? Zdej sem bila 2x pri eni, sicer mi je bilo super, ampakp mi je malo beda dat 40eur za striženje....
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov