Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 20. Mar. 2010 14:19

^^ enak problem :cry: pa še smrdet mi začnejo po vlagi :?
modrobela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modrobela » 20. Mar. 2010 22:39

Jaz imam sicer doge lase, ampak tudi jaz kar naprej mastne. No umivam jih na vsake 3 dni. Pogosteje jih že ne upam, ker se samo še bolj mastijo. A obstaja šampon, ki vsaj malo skrajšačas predno se začnejo lasje mastit?
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 26. Mar. 2010 20:01

Roberta R. napisal/-a:Mene pa malo zanima, kakšne mate kej izkušnje z šamponi proti mastnim lasem? Moram umivat lase vsak dan, proti večeru pa je fru-fru že masten.. groza :x


Sm na istem. Moji lasje so že od nekdaj taki :roll: .

Sem pa glih zadnjič v trgovini gledala take čist naravne šampone za lase, mislim da je koprivin prov namenjen mastnim lasem. Ima katera izkušnje s tem?
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 26. Mar. 2010 21:54

^^ Če maš mastne lase je boljše če uporabljaš kak blag šampon (npr. Johnnson's baby shampoo), kr so tisti namenjeni mastnim lasem ful agresivni. Js temu nism verjela, dokler nism sama sprobala in dejansko je res (oz. vsaj na meni tko deluje) - z blagim šamponom sm mela čiste in sijoče lase 4 dni (čeprou umivam si jih na 3 dni), s tistimi za mastne lase (sploh od Fructis, k piše na embalaži na maš 48 ur čiste in sveže lase) pa sm mela po 2 dneh že zlepljene (fru fru in lasišče).
Zdej pa mam itak že tko suhe lase zarad barvanja, da bi mela verjetno še po 1 tednu slamnate. :? :D
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 26. Mar. 2010 23:27

če je masten samo frufru potem pomoje ni nič hudga.jz si vsak dan umijem frufru,včasih tud večkrat na dan če grem kam vn.šamponiranje,spiranje in sušenje ti vse skupi vzame 5min ko se navadiš :wink:
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 27. Mar. 2010 9:52

ŽuŽa napisal/-a:Sm na istem. Moji lasje so že od nekdaj taki :roll: .
Sem pa glih zadnjič v trgovini gledala take čist naravne šampone za lase, mislim da je koprivin prov namenjen mastnim lasem. Ima katera izkušnje s tem?
buubbika napisal/-a:MOČNO (!) odsvetujem! Jaz sem ga nekoč probala (ga je imel oče), vendar ti lase naredi takooooooo "ostre", da je groza. Prav izsuši ti jih, tako, da je vse skupaj še hujše. Za mastne lase je boljše imeti blag šampon, nekaj za vsakdanjo uporabo. Men je nekaj časa ustrezal KEUNE daily use (oranžen), vendar mi je začel izsuševati tako lase kot lasišče, tako, da sem zamenjala.


Eh jst že 100let iščem THE šampon :D , pa ga še vedno nisem našla. Je pa tud res, da se mi hitreje zmastijo kadar uporabim balzam (skor vedno, ker drugače se težko razčesejo).
Bom probala res še enga čist navadnega in pol poročam o rezultatih :P .
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 27. Mar. 2010 15:58

Balzam res pospeši mastenje las. Js ti priporočam, da naneseš balzam istočasno ku šampon. Učinek bo isti (razčesavanje las), zmastili se ti pa ne bojo tko hitro. Al pa ku je rekla buubbika - sam na lase si dej (ne lasišče).
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 27. Mar. 2010 16:12

Sj na lasišče si ga nikol ne dajem, ponavad sam na spodnji del las.

Bomo mal eksperimentiral od zdej naprej :D . Al pa najboljš, da si dam kr trajno da se mi lasje čist izsušijo.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 27. Mar. 2010 16:37

^^ Sej barvanje tudi izsuži lase. Js sm živ dokaz za to. :D
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 27. Mar. 2010 20:18

jz mam tut čist suhe od peroksida,res preveč slamnate :? sam vseen imam mastno lasišče :?
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 28. Mar. 2010 13:36

Frufru se že da oprat, samo k je drugi dan mastno že celo lasišče.. probala sem pa tut že vsega vraga.. tisti naraven šampon breze, koprive.. nič posebnega.. lepo diši, ampak lasje pa nič manj mastni.. probala sem johnson's baby šampon, tut nič drugače.. pol sem poskusla šampon od tigi za mastne lase.. drag, pa nič ne popravi.. pol sem dobila še eno hujšo stvar pri frizerju, pomagal je sicer, ampak mi je izsušil tut cele lase, da so ble grozne.. kot slama..
Zdej sem pa neki brala zanč v eni reviji o enem suhem šamponu, tako da bom še to mogla poskust..
sita sem že tega vsakodnevnega pranja las, k itak stvar pol samo še poslabšuje, sam okol pa tut ne morem hodt z mastnimi lasmi.. bo treba še suhi šampon poskust, če bo kaj bolje :)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 28. Mar. 2010 13:56

^^ baby puder ma isti učink ko tale suhi šampon, pa še cenej je :)
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 28. Mar. 2010 14:03

resno? Pol to tudi odpade.. :P
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
lover girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 13. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a lover girl » 14. Apr. 2010 12:56

jst mam pa ful suhe lase ker si jih skos likam, a kera kr priporoča za po likanju las ker nč ne pomaga tud če si jih operem je grozno kot da bi slamo prala niti leska nimajo. :roll: mogoče domača maska za lase pomaga ??
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Apr. 2010 13:04

Paul Mitchel-olje za ravnanje.Sicer je malo višja cena, ampak ti zaščiti lase pred likanjem-ko jih ti enkrat toplotno obdelaš itak nimaš več kaj praskati, ker jih vedno znova uničuješ.
The world is as you are.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov