Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Apr. 2012 19:19

Kakšen predlog, kateri izdelek (sprej ali gel) naredi lase bolj voljne in sijoče? Opažam, da imam najbolj sijoče lase po barvanju, pa se barvam doma s Schwarzkopf črno barvo. Očitno barva in priložen balzam ugodno vplivata na lase, čeprav gre za eno samo kemijo, medtem ko mi še nobeden gel namenjen posebej temu ni ustvaril tega učinka. Trenutno mi je še ostalo nekaj gela na pumpico od S-factorja, ki sem ga kupila pri frizerju, a za to ceno ne pomaga nič, samo lase lažje razčešem. :?
partygirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 28. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a partygirl » 07. Apr. 2012 11:05

Hey....je katera že sprobala sprej, ki je bil priložen zadnji številki Cosmopolitana? Mogoče katera ve kje bi se ga dalo kupiti? Jaz sem preizkusila ta sprej in se mi zdi super....vse v enem, pa še lepo diši.....

Beyb
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 07. Apr. 2012 11:50

partygirl napisal/-a:Hey....je katera že sprobala sprej, ki je bil priložen zadnji številki Cosmopolitana? Mogoče katera ve kje bi se ga dalo kupiti? Jaz sem preizkusila ta sprej in se mi zdi super....vse v enem, pa še lepo diši.....


Kateri pa je bil, tisti rdeč Uniq One, če sem prav videla? :) To so bile že lani reklame po revijah in je pisalo, da je na voljo samo v frizerskih salonih :)

Čeprav če probaš googlat, ti tudi kje drugje ven vrže: http://www.lepo-telo.si/nega-las/uniq-one.html
:nixweiss:

A potem praviš, da je v redu? Kakšen pa je bil učinek?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 07. Apr. 2012 13:33

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:53, skupaj popravljeno 1 krat.
partygirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 28. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a partygirl » 09. Apr. 2012 14:00

dot napisal/-a:
partygirl napisal/-a:Hey....je katera že sprobala sprej, ki je bil priložen zadnji številki Cosmopolitana? Mogoče katera ve kje bi se ga dalo kupiti? Jaz sem preizkusila ta sprej in se mi zdi super....vse v enem, pa še lepo diši.....


Kateri pa je bil, tisti rdeč Uniq One, če sem prav videla? :) To so bile že lani reklame po revijah in je pisalo, da je na voljo samo v frizerskih salonih :)

Čeprav če probaš googlat, ti tudi kje drugje ven vrže: http://www.lepo-telo.si/nega-las/uniq-one.html
:nixweiss:

A potem praviš, da je v redu? Kakšen pa je bil učinek?



Tisti rdeč ja, je super izdelek, zelo hiter nanos. Izdelek ne oteži las....Na lase sem ubistvu samo tist izdelek dala....prej sem vedno imela ene par reči za dat gor, sedaj enega....Kar se učinka tiče pa, lasje niso bili naelektrni, sveži in sijoči.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Apr. 2012 14:03

Na tej strani je 12,50eur, koliko je pa v salonih?
partygirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 28. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a partygirl » 09. Apr. 2012 14:03

sirova štručka napisal/-a:za tega sem že js sprašvala

http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=5022&start=420

ga je pa men frizerka dala, ampak ga nisem probala, ker mi ni za špricat vsakega sranja po laseh


In koliko je bila cena pri frizerki? Če ga res ne uporabljaš oz. da ti sploh ni ql, bi se mogoče dalo zmenit, da ga meni pošlješ?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 09. Apr. 2012 14:48

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 11. Apr. 2012 12:11

a je že katera sprobala trdi šampon od Ma Provence? sem si danes nabavila to čudo, za suhe lase.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 12. Maj. 2012 11:37

Se je kateri že zgodilo, da so lasje postali "plastični" kar naenkrat? Uporabljala sem toni & guy, občasno john frieda, lasje so bili mehki na otip, potem sem zamenjala šampon z head and shoulder in so postali plastični, brez sijaja, v glavnem katastrofa. Vem, da h&s ni najboljša izbira, pa mislim da ni to vzrok. Ima katera kakšno idejo kako naj jih ponovno spravim k življenju?

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 12. Maj. 2012 16:15

Mogoče zaradi stresa, premalo spanja, nepravilne prehrane..?
Pa Head&shoulders res ni najboljša izbira ne, najbolj agresiven šampon kar jih obstaja verjetno.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 12. Maj. 2012 17:37

Feist. napisal/-a:Se je kateri že zgodilo, da so lasje postali "plastični" kar naenkrat? Uporabljala sem toni & guy, občasno john frieda, lasje so bili mehki na otip, potem sem zamenjala šampon z head and shoulder in so postali plastični, brez sijaja, v glavnem katastrofa. Vem, da h&s ni najboljša izbira, pa mislim da ni to vzrok. Ima katera kakšno idejo kako naj jih ponovno spravim k življenju?


Pr men je to zrd šampona in/ali balzama. Uporabljam John Frieda al pa od Balee šampon za blond lase in so supr, če si pa umes umijm s kkšnim drugim, ker na primer nism doma, mam pa dostkrat obupne lase :?
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 12. Maj. 2012 20:25

Rabim kakšno fajn olje za konice. Do zdaj sem uporabljala Orofluido, a mi ni ok. Silikona pa ne želim uporabljati, ker mi je moj frizer že pred leti rekel, da lasem ne naredi nobene usluge. :? S čim ste zadovoljne?
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 13. Maj. 2012 16:04

jojoba hladno stiskano, olivno, konopljino... ubistvu katerokoli olje v čimbolj natur izvedbi.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Maj. 2012 18:39

Kje pa dobim katero koli od teh olj in za kakšno ceno ter koliko ml?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov