Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 03. Nov. 2011 10:11

Jaz imam leseno in ono iz ščetin...uporabljam skos leseno, fajna je. Te plastične mi sploh niso všeč, se mi zdi, da tak "režejo". Lesena ti pa fajn masira lasišče. Tista iz ščetin pa...hjah...men se zdi, da sploh ne razčeše...kot da ti sam boža laske, razčeše jih pa ne. In potem mam ježke in vozle, če par dni samo to ščetinasto krtačo uporabljam. Pa še ful je problem, ko ti lasje, ki izpadejo, ostanejo med temi ščetinami in to ven spravljat...ni fajn.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 03. Nov. 2011 11:07

Ja, točno to, meni ta s posebnimi ščetinami tudi ni ok. Pred leti, ko sem mela še daljše lase (pa čeprav niso problematični za česanje), sem mela filing, kot da jih sploh ne razčeše. V ostalih krtačah, sploh lesenih, kjer po možnosti ni dosti ščetin, pa tudi lažje spucaš ven lase, ki so ostali noter. Jaz to pucam po vsakem česanju, ker sem alergična na to, da kaj ostane noter. :D No, grem danes malo pofirbcat v DM in Müller v Europarku, pa upam, da najdem kakšno fajno.
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
moy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 6. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a moy » 06. Feb. 2012 18:36

hej!

Prodam Joico K-pak protect and shine serum za poškodovane lase/ racepljene konice, nerabljen.

Opis: http://joico.si/si/produkti/5




Lp
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 08. Feb. 2012 17:09

Katera že poskusla opevan Moroccan oil?

Slika
HEMPZ
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a HEMPZ » 08. Feb. 2012 23:31

Pozdravljene,

Sem na hitro preletela forum in se odločila pridružiti temi o šamponih, saj sem zaradi istih problemov z lasmi kot jih opisujete oz. razočaranjem nad suhimi, lomljivimi, pa tudi hitro mastnimi lasmi, kot posledica slabih, nekvalitetnih šamponov, začela raziskovati trg...

...in naletela na ameriško znamko HEMPZ, ki nudi profesionalno nego za lase ... se povezala, osebno poiskusila več kot 20 proizvodov, jih testirala pri frizerjih, kolegih itd.. in na podlagi večinskega mnenja - da so proizvodi odlični, mnogo nad kvaliteto TIGI, Schwarzkopf, Loreal, Revlon ipd., v sicer višjem cenovnem razredu, sem se odločila pripeljati jih v SLO in s tem ponuditi uporabnikom kvaliteto,ki temelji predvsem na:

- čistem organskem konopljinem olju, katerega vsebujejo prav vsi proizvodi
in zaradi svoje idealne sestave OH-B-M-vitamini regenerira, nahrani lase,
- in mnogih drugih naravnih in ostalih sestavinah, oljih, maslih,
aminokislinah, antioksidantih, silikonih itd.. ki skrbijo za izdatno vlaženje
las, zaščito pred zunanjimi vplivi, zaščito pred bledenjem barve, sijaj in
regeneracijo
- vsi izdelki ne vsebujejo parabenov
- večina izdelkov NE vsebuje strupenega Sodium Laureth Sulfate
- niso testirani na živalih, so veganski, in antialergijski.


Več o kozmetiki lahko izveste na uradni tuji strani: www.hempzproducts.com,
SLO: www.hempz.si oz. FB stran in skupina: HEMPZ - KOZMETIKA IZ KONOPLJE

Če bi katera želela poiskusiti šampon in conditioner, se lahko dogovorimo za prevzem testerja, oz. seveda za svetovanje pri nakupu.

Za dodatne info mi lahko pišete na: hempz.kozmetika@gmail.com


Lep večer,
Jasna[/
vis_maior
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vis_maior » 16. Feb. 2012 11:46

Moram delit z vami včerajšnjo kombiacijo, ker je super uspelo :) imam na temno rjavo pobarvane lase približno do jošk, precej veliko jih je in zelo so živi, ko pride vlaga zraven je pa sploh katastrofa. Sicer so dokaj zdravi, zelo malo mi jih izpae in se ne lomijo dosti, tudi razceljeni niso. Ful težko dosežem, da lasje ne bi bili tako živi, hkrati pa ne obteženi in mastno-izgledajoči. Včeraj mi je pa uspelo :) Pa ponavadi se mi ob glavi poležejo, sodaj pa napihnejo, da izleda čist katastrofalno.

Lase sem si oprala z mojim običajnim šamonom Panthene repair (rjava pakunga) s katerim sicer nisem avno čisto zadovoljna. Potem pa za spremembo nisem dala gor (enakega) balzama, ampak za ene 5-7 min masko od Welle za barvane lase (mi je dal frizer za Božič testerček). Potem sem obrisane z brisačo dobro našpricala s Toni & Guy sprejem, ki je sicer namenjen za zaščto pred toplotnim obdelovanjem. potem pa normalno posušila s fenom in na koncu na konice dala čisto čisto malo Jon Frieda kapljic Frizz Ease (ki naj bi se sicer dajale po celih laseh na vlažne lase) - enak učinek bi imele pomojem tudi od Revital Klas kapljice (precej cenejše).

Lasje so danes noro dobri in jaz sem res zelo redko navdušena nad svojimi lasmi. majo taprav volumen, obliko in super so na otip. se tudi svetijo in zelo lepo dišijo :) Upam, da bo tak učinek tdi naslednjič, ko bom uporabila isto kombinacijo :)

Za masko se pa zadnjič kupila orehovo olje za lase od Afrodite. Dam si ga gor zjutraj kak da, ko sem bolj doma in ga mam kar cel dan na laseh, zvečer pa lase noralno operem.
For I am the answer you seek
the dream in your sleep
you've never wanted to awaken...
Pika85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika85 » 20. Feb. 2012 19:11

Kupila sem si 100% kokosovo maslo za nego las. Zanima me, če si maslo potem segrejete pred uporabo, da postane tekoče kot olje ali ga nanesete na lase takšno kot je, torej kot maslo?
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 21. Feb. 2012 7:25

sej se ti bo stopilo na rokah
Pika85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika85 » 22. Feb. 2012 10:49

Žal je maslo preveč trdo, da bi se kar samo raztopilo med dlanmi. Tako, da potem maslo na radiatorju segrejem. Imam pa akamuti kokosovo maslo
Uporabniški avatar
Marichuy90
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 28. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marichuy90 » 02. Apr. 2012 12:38

Potrebujem sprej, gel karkoli, ki oblikuje kodre tako da lepše padejo... Pa po možnosti, da se stvar da kupiti v DM-u ali Müllerju?
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 04. Apr. 2012 19:15

A kera mogoč ve kkšn dober sprej al pa gel za proti vročini?..pač če se velik likaš...itd. Da se ga nanese preden se zlikaš...
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
Marichuy90
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 28. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marichuy90 » 04. Apr. 2012 20:34

*cukrr* napisal/-a:A kera mogoč ve kkšn dober sprej al pa gel za proti vročini?..pač če se velik likaš...itd. Da se ga nanese preden se zlikaš...


Nivea ima eno emulzijo za lase, samo ne vem koliko je kvalitetna... Dobiš pa u DM-ju.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 05. Apr. 2012 13:34

Marichuy90 napisal/-a:
*cukrr* napisal/-a:A kera mogoč ve kkšn dober sprej al pa gel za proti vročini?..pač če se velik likaš...itd. Da se ga nanese preden se zlikaš...


Nivea ima eno emulzijo za lase, samo ne vem koliko je kvalitetna... Dobiš pa u DM-ju.


Ooo hvala. :D bom šla pogledat mal pa upam da najdem kej.
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Apr. 2012 15:06

LuvDancin- prosim če po uporabi poročaš o Moroccan oil?
Sem tud sama že brala precej pohval in ga mela že v košarici na hqhair, pa sem si premislna. Prevelik izdatek zaenkrat (sem pa takrat spregledala, da majo manjšo embalažo :D).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 06. Apr. 2012 14:42

^^ Bom, bom. :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]