Nega las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 26. Jul. 2011 15:32

Kje pa kupujete to čičkovo olje? A to se ga uporablja kot masko pred pranjem las al na suhe konice?
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Bombonči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 26. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Bombonči » 26. Jul. 2011 15:39

Preden greš spat, si lase natreš z njim, na blazino si daš brisačo ali nekaj podobnega in greš spat. Zjutraj pa si normalno lase opereš :)
Happines is living whithout expectations.
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 29. Jul. 2011 12:44

Kje pa se dobi to olje in koliko približno stane? Pa a to se uporabi po celotni dolžini las, če sem prav razumela?
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
nikki™
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a nikki™ » 05. Okt. 2011 14:33

mene pa zanima, če ima še katera probleme s štrlečimi lasmi na temenu? lase si drugače likam in je vse okej, ampak mi tisti krajši laski (ki najbrž nanovo rastejo) silijo proti nebu in jih nikakor ne morem ukrotit :lach:
zamenjala sm že krtačo z leseno, ker so pol lasje baje manj naelektreni, ampak še vedno ni boljše.

a obstaja kak trik, kako jih "prizemljiti"? :D
. Fall in Love with yourself - and Live happily ever after ;] .
Uporabniški avatar
Dizzy.girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 20. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Dizzy.girl » 05. Okt. 2011 15:40

Kaj pa kakšen balm (npr. tak ki ga naneseš na suhe/vlažne lase brez izpiranja) za lase, ki bi ti jih malo razelektril in ukrotil mogoče? :)
nikki™
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a nikki™ » 06. Okt. 2011 8:12

mi lahko kakega priporočiš? :)
. Fall in Love with yourself - and Live happily ever after ;] .
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 07. Okt. 2011 16:10

nikki™ napisal/-a:mene pa zanima, če ima še katera probleme s štrlečimi lasmi na temenu? lase si drugače likam in je vse okej, ampak mi tisti krajši laski (ki najbrž nanovo rastejo) silijo proti nebu in jih nikakor ne morem ukrotit :lach:
zamenjala sm že krtačo z leseno, ker so pol lasje baje manj naelektreni, ampak še vedno ni boljše.

a obstaja kak trik, kako jih "prizemljiti"? :D


Imaš mogoče vršaj? Tega mislim, da se žal neda odpravit :(
nikki™
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a nikki™ » 07. Okt. 2011 21:41

Uf, sem morala kar googlat, kaj je to sploh :D "v obliki spirale rastoči lasje" .. pojma nimam, mogoče je res to. Tečno je, ko mam lase v večini gladke in ravne, na temenu pa takratki ven kukajo... Sem mislila, da obstaja kak način, da jih umirim. :)
. Fall in Love with yourself - and Live happily ever after ;] .
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 08. Okt. 2011 9:09

nikki™ napisal/-a:Uf, sem morala kar googlat, kaj je to sploh :D "v obliki spirale rastoči lasje" .. pojma nimam, mogoče je res to. Tečno je, ko mam lase v večini gladke in ravne, na temenu pa takratki ven kukajo... Sem mislila, da obstaja kak način, da jih umirim. :)

Jaz mam vršaj ravno na začetku lasišča. Hotela sem imet kratek frufru, a ga ne morem, saj mi usi lasje štrlijo gor :( Likati se pa pač nočem :D
ŠpeLca05
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 13. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ŠpeLca05 » 23. Okt. 2011 14:42

Pred kratkim sem se barvala na blond (iz rjave) vn mi je pršla neka oranžna tako da sem se takoj drugi dan pobarvala nazaj na temno rjavo. Sedaj pa imam zelo suhe lase na predelu las, ki sem si jih pobarvala. Brala sem o nekih maskah in me zanima ali katera ve če lahko namesto olivnega olja uporabim kar rastlinsko? In če morda katera ve kako preprosto masko za suhe lase z sestavinami, ki naj bi jih vsi imeli doma(jajca,limona,olje,med?). Hvala za odgovore. ;)
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 23. Okt. 2011 14:52

Lahko uporabiš ziher, ampak še nisem slišala za to. Ta olja ti namreč namastijo lase in se zaradi tega svetijo. Drugače pa ima olivno olje brez dvoma več hranljivih snovi kot sončnično. Za konice lahko uporabiš tudi orehovo olje (za temnolaske) in čičkovo (za svetle).

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
ŠpeLca05
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 13. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ŠpeLca05 » 23. Okt. 2011 15:16

Feist. napisal/-a:Lahko uporabiš ziher, ampak še nisem slišala za to. Ta olja ti namreč namastijo lase in se zaradi tega svetijo. Drugače pa ima olivno olje brez dvoma več hranljivih snovi kot sončnično. Za konice lahko uporabiš tudi orehovo olje (za temnolaske) in čičkovo (za svetle).


hvala ti. Probala bi z rastlinskim oljem amak me je strah, da se mi ne bojo začeli mastiti :S
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Okt. 2011 15:22

^^Jaz bi na tvojem mestu uporabila kar olivno. Za lase je tudi zelo dobro ricinovo olje in arganovo olje.
Blontna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 2. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Blontna » 02. Nov. 2011 11:20

Iščem kakšno res res dobro masko za lase oziroma tudi balzam, cena ni pomembna samo da res navlaži lase in da niso suhi.
Kako se obnese TIGI balzam, tisti v tubi temnordeči (na koncu jezika mam, nekaj Dots..?)?

Olivno olje že imam.
Hvala za predloge!!!!
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 02. Nov. 2011 14:15

Mene pa zanima, katera krtača je najbolj primerna za dolge (nimam podaljškov), a barvane lase? Imam srednje goste in ravne, vendar se včasih čisto malo valovijo na koncu, ne padajo čisto ravno kot pri likanju. Baje so dobre lesene in čim večje, ne? Do zdaj sem mela zelo podobno tej, a bolj štirioglato in večjo, ker ta na sliki deluje bolj majhna. Ta plastična mi je sicer kar ustrezala, a zdaj ko moram kupit novo, bi mogoče poskusila z leseno. Najboljše kritike je dobila krtača iz naravnih merjaščevih ščetin, a sem to enkrat probala pri sestri in so se mi lasje ful naelektrili. :flop:
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]