Naravni deodoranti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 17. Jun. 2010 16:33

spice girl napisal/-a:Sem se pa odločila, da ne bom več uporabljala deodorantov.
In kako so to sprejeli ljudje (dobesedno)okoli tebe? :D
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 17. Jun. 2010 18:32

Hvala bogu, da se ne potim ful. Sicer pa deodorantov nikoli nisem uporabljala- do letos, ker sem špač mislila, da so naravni ok. Očitno sem se zelo motila in grem nazaj na brez :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 17. Jun. 2010 19:48

Uh, jaz pa ne bi mogla brez. Ampak moj aLavera ne vsebuje aluminija ali njegovih soli.
LiEn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LiEn » 03. Dec. 2010 0:14

Hmm, ti naravni deodoranti mi niso preveč všeč; se spomnem, da si je moja kolegica nabavila enega takega, kao fulll dober. pa ravno na dopustu sva bili skupaj in ona je tako smrdela, da sem ji ga morala izmaknit, potem, ko ga je "založila" sem ji pa z veseljem svojega posodila :D

Sicer pa jaz prisegam na Fenjal, sem že marsikaj sprobala in se vedno vračam k njemu :gut:
Ima pa alkohol, aluminij itd. tako da ga občutljivim dušicam ne priporočam :)
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 24. Nov. 2011 20:20

Nisem našla teme o vseh vrstah deodorantov :D, pa se bom pridružila z vprašanjem kar tej temi. Kateri deodorant (lahko je tudi agresiven, pri tem ne bom komplicirala kot pri kremah in pudrih) zares pomaga odstranit nadležen vonj in prepreči madež na majici/puloverju, četudi se ne giblješ dosti in celi dan sediš ter se ne naprezaš psihično (sekiranje oz. trema)? Se sprašujem, če sploh obstaja kaj takega, ker mi zaenkrat še nobeden ni zares pomagal! Vonj baje sicer ni za prepoznat, ker včasih vprašam mamo ali koga bližnjega, ampak moker madež na oblačilih me pa res spravi ob živce, ker izgleda neprijetno, če dvignem roke.
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
h3x0r89
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a h3x0r89 » 24. Nov. 2011 21:30

Kaj pa doue ? Uporablja kdo?
zmajčica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 1. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zmajčica* » 25. Nov. 2011 13:59

Obstaja kak dober deodorant brez aluminijevih soli IN alkohola? Laverin bi se mi zdel ok, samo me moti alkohol na prvem mestu...

Je mogoča katera sprobala Sebamed 24h Pflege Deo Limone? Kako ste ble zadovoljne?
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 27. Nov. 2011 10:46

^^Jaz sem včeraj glih gledala sestavine Laverinih deodorantov in na vseh piše, da so brez alkohola.
vale
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a vale » 20. Jan. 2012 14:58

spice girl napisal/-a:Uporabljam Dr. Hauschka. Je naraven, zdrži mi cel dan (je pa res, da se ne potim veliko), lepo diši in ne pušča sledi. Kupila sem ga v lekarni, cena 12€


...jaz sem tudi za hauscka. Me pa zanima, če zna katere sama narediti doma deodorant. Slišala sem da se da narediti iz sode .... pa nimam recepta.
Se priporočam, vale :)
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 27. Maj. 2012 22:31

Obujam malce staro temo :D

A priporočate še kakšne naravne deodorante (ne doma narejenih, pač iz trgovine, brez škodljivih sestavin)? Jaz bi imela najraje kakšnega v stiku, samo ne vem, če sploh obstajajo. Ponavadi so taki za špricat ali pa na kroglico, kajne? :? Sem gledala enega od Melvite na kroglico, ampak je bil vonj res grozen, tako da iščem še kaj drugega...
Dee_Dee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 29. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Dee_Dee » 27. Maj. 2012 22:56

meni najbolj odgovarja Bionsen, ki ne vsebuje aluminija. Kupila sem ga v lekarni in stane nekje 4,5€ če se prav spomnim; v stiku :wink: in super diši :D
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 29. Maj. 2012 19:38

^^ Tnx :) Sem pogledala sestavine na netu, sicer so neke škodljive spojine vseeno noter (PEG itd.) , ampak vsaj da parabenov in aluminja ni... Bom šla povohat :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov