Mozolji

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 11. Mar. 2010 20:13

Pozdravljene,

sama nisem nikoli imela kaj preveč problemov z mozolji, zdaj pa vedno bolj opažam, da se mi masti koža na dekolteju in vedno je prisoten vsaj kakšen rdeč mozoljček in pa precej več ogrcev. Piling delam cca. enkrat na teden, vsak dan pa uporabljam za obraz, vrat in dekolte tudi Alverdino čistilno kremo, vendar se se mi ti ogrci in mozoljčki po vratu in dekolteju vedno znova pojavljajo. Ima katera še kakšen dodaten nasvet glede tega?

Hvala
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 30. Maj. 2010 14:55

Kaj pa če prenehaš s čiščenjem po vratu in dekolteju s čistilno kremo, pa namesto tega samo po tuširanju nanjo naneseš malo olje čajevca al pa, mogoče še boljše tonik zeleni čaj ali čajevec?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Maj. 2010 15:07

^^A je v redu da se po dekolteju namažeš s kremo (mlekom/losijonom), ki ga imaš za telo? Ker jaz imam ponavadi prakso, da se do vratu namažem z isto kremo, pol pa obraz in vrat pa s kremo za obraz. Ali je potrebno na dekolte kaj 'posebnega' gor dat?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 30. Maj. 2010 15:16

Jaz vedno dam na dekolte kremo za telo. Pa ni nič narobe:) Če je sestavinsko v redu krema je popolnoma vseeno.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Maj. 2010 16:23

^^Aha. Sm že misla, da kaj 'narobe' delam :D

(si že sprobala od ikove šampon in balzam?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 09. Jun. 2010 21:02

Premikam od drugod:

Blair&Chuck napisal/-a:Hej :D

mene pa samo zanima če ma kera mogoče doma tole kremo POSTQUAM ki naj bi ful pomagala proti aknam pa to...ker ful nevem zdej te reklame so lah samo nategovanje.. a ma kera izkušnje s tem?

hvala :)
DramaQueen*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 12. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a DramaQueen* » 12. Jun. 2010 11:05

Heej :)

Mene tud zeeelo zanima če tale postquam deluje, mam namreč probleme z aknami (nimam nevem kakšnih aken ampak tko zna bit moteče na čase :() in če ima katera kakršne koli izkušnje, bi bila zeloooo hvaležna če bi jih delila :rolleyes:
"A girl must be two things: classy and fabulous" Coco Chanel
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 13. Jun. 2010 17:46

Končno sem tudi jaz naletela na nekaj, kar je celo delovalo pri mojih bivših mozoljčkih. :lach: To pa je vita losion (pharmamed) .. sestavine so: etanol, propilenglikol, klindamicin in hidroklorid (1%).

In ne pišem tega zaradi reklamiranja, le za pomoč tistim, ki se "borite" z mozolji. :D
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 13. Jun. 2010 22:02

Zelo močna stvar. Bi samo dodala, da je tole samo za na posamezen mozolj, da ne bo katera mazala po obrazu.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 13. Jun. 2010 22:13

DramaQueen* napisal/-a:Heej :)

Mene tud zeeelo zanima če tale postquam deluje, mam namreč probleme z aknami (nimam nevem kakšnih aken ampak tko zna bit moteče na čase :() in če ima katera kakršne koli izkušnje, bi bila zeloooo hvaležna če bi jih delila :rolleyes:


Sem rabila enga časa, da sem našla njihove sestavine, kok sovražim ka jih tok skrivajo :roll: :
Aqua, Alcohol Dent, Glycerin, Sphingolipids, Phospholipids, Methionine, Cysteine, Tryptophan, Propylene Glycol, Spiraea Ulmaire, Zinc Pca, Niacinamide, Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Ethyparaben, Propylparaben, Sulphur, Triethanolamine, Carbomer, Perfum

Torej dražilno, vsebuje parabene, je parfumirano, nič negovalno. AMPAK dejansko ima tudi protivnetno delovanje in proti aknam, ampak zaradi visoke vsebinosti alkohola je jaz sploh ne bi mazala na obraz.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 14. Jun. 2010 6:48

Katero olje?
Uporabniški avatar
bučk@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 10. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bučk@ » 14. Jun. 2010 7:18

no jaz imam tudi probleme s kožo. potem, ko sem nehala s KT je šlo samo še navzdol. sprobala že svega i svašta pa ni nič pomagalo oz. na začetku je malo potem pa spet isto. zdaj pa vzamem na dan 2tableta Dermabion za lepo in vitalno kožo (Krka) in se mi je stanje res zelo zboljšalo. edino po hrbtu se mi še delajo (tu pa res ne vem kaj naj še naredim, da se bo nehalo :?: ). je pa to prehransko dopolnilo, dobi se v lekarni in je samo 4,50€. tiste, ki imete probleme probajte, za izgubit nimate veliko.
pa to ni reklama ampak nasvet! meni pomaga.

je katera že najdla kaj učinkovitega za kožo na hrbtu?
...ostani to kar si, v svetu, ki te želi narediti takega kot so vsi drugi...
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 14. Jun. 2010 7:33

No, ker smo ravno pri mozoljih...

- Nimam problemov z mozolji po obrazu, hrbtu, dekolteju - v bistvu jih sploh nimam nikjer. Me pa zelo moti, ker so se mi v zadnjih dneh naredili taki mali rdeči mozoljčki na dekolteju (kot neke gnojne pikice, res kot bucika na vrh igle) in nimam pojma, od česa?? :cry: Jaz to nočem met! A je to morda od vročine? Alergija na sonce al kaj? Pa pred časom sem začela pit jabolčni kis, a bi blo možno da to vpliva?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Jun. 2010 11:23

^^Aja zaradi njega si dobila mozolje? :? Meni je pa tole olje prov fajn...
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 16. Jun. 2010 10:29

Jela napisal/-a:Končno sem tudi jaz naletela na nekaj, kar je celo delovalo pri mojih bivših mozoljčkih. :lach: To pa je vita losion (pharmamed) .. sestavine so: etanol, propilenglikol, klindamicin in hidroklorid (1%).

In ne pišem tega zaradi reklamiranja, le za pomoč tistim, ki se "borite" z mozolji. :D


Kje pa se ga dobi?



buubbika napisal/-a:
UG84 napisal/-a:Katero olje?
L'occitanovo, mandelj. Tu sem še našla sestavine, če želiš: http://www.ars-cosmetica.com/forum/viewtopic.php?f=41&t=248


Jz sm tut tega mela, pa sm bla razočarana...



Me pa še neki zanima...Kaj pa ta novi ki je zdej Sensilab Cerin? Je katera že preizkusla? Kaj mislte?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov