Mozolji po stegnih

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Mar. 2010 20:26

Zelo :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Mar. 2010 20:32

^^ :D
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 05. Mar. 2010 8:21

Edino tisti gel za mozolje verjetno ne bom več kupila. Pa ne zato, ker ne bi deloval, saj imam dejansko manj mozoljev, amapk zato, ker vsebuje za moje pojme čist prevel alkohola.

Bom kupila Inlight acne-easy pa bo :)

Sicer pa mož ima Astralian Tea tree šampon proti prhljaju in res deluje. Pa tudi trdo milo mi je zelo všeč!
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 05. Mar. 2010 10:33

^^ Hvala ti za priporočilo. Grem danes tja pogledat. A ta trgovina je v smeri Name (in na isti strani), pred križiščem Dalmatinove in Gosposvetske? Ker je še nisem zasledila. :)
Uporabniški avatar
Fancy Nancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 22. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fancy Nancy » 05. Mar. 2010 10:36

^^ Naslov je Slovenska 47. :wink:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Mar. 2010 12:16

*Gaja* napisal/-a:^^ Hvala ti za priporočilo. Grem danes tja pogledat. A ta trgovina je v smeri Name (in na isti strani), pred križiščem Dalmatinove in Gosposvetske? Ker je še nisem zasledila. :)


Trgovina je na bavarcu. Sem se tokrat mimo peljala s trolo, sm tud js še nikol nism bla notr :)
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 05. Mar. 2010 18:14

UG imaš izkušnje tudi s tem losjonom za telo? Malo me skrbi tisti alkohol, ampak če je proti koncu, potem verjetno ni take panike. Bi ga uporabljala bolj za hrbet in roke. Misliš, da bi znalo pomagat (preventivno) proti mozolčkom?
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
*frutabela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 10. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frutabela* » 16. Mar. 2010 22:14

Jaz pa imam že od majhnega atopijski dermatitis. Imam ful suho in občutljivo kožo po rokah in nogah..Poleti se mi stanje izboljša, katastrofa pa je pozimi( verjetno zaradi mraza).Po nogah dobim rdeče izpuščaje ter majhne mozoljčke.. Izgleda grozno. Pred leti sem uporabljala kremo od garniera ( rdečo)..Nekaj časa je bila koža okej, potem pa spet isto.. Uporabila sem že od mleko za telo od nivee. Ko se mi je stanje spet poslabšalo sem prešla na otroška mazila. Koža je bila spet lepa, potem pa spet, izpuščaji. Pred mesecem sem začela uporabljati od Vandini maslo za telo iz olive..koža se mi je izboljšala..Pred enim tednom, pa sem dobila spet izpuščaje po nogah. To maslo več nima učinka, ker so še izpuščaji kr tukaj. Nisem zamenjala meščalca, ne tuš gela, ne prehrane.. Tuširam se samo s senzitive mili, oz z otroškimi olji..pa še to se ne milim po nogah vsak dan, kr imam obupno rdečo kožo.. Dermatolog mi je rekel, da pač imam takšno kožo, naj si jo mažem s kvalitetnimi vlažilnimi kremami..Mi zna kdo pomagat?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 17. Mar. 2010 7:35

arrow napisal/-a:UG imaš izkušnje tudi s tem losjonom za telo? Malo me skrbi tisti alkohol, ampak če je proti koncu, potem verjetno ni take panike. Bi ga uporabljala bolj za hrbet in roke. Misliš, da bi znalo pomagat (preventivno) proti mozolčkom?


Pri losjonu sem tudi jaz oklevala, in ga nisme kupila, zato ti iz prve roke ne znam svetovat - sploh mi je problem kaj takega dat gor po britju. Je nekje na drugi polovici sestavin ja, po drugi strani pa je npr. pred aloe vero. Mal sem gledala po spletu, kritike so različne - od navdušenih do takšnih, ki so rekli, da je pocasta. Če gledam po sestavinah, pocasta res ne bi smela biti... :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 17. Mar. 2010 7:47

*frutabela* napisal/-a:Jaz pa imam že od majhnega atopijski dermatitis. Imam ful suho in občutljivo kožo po rokah in nogah..Poleti se mi stanje izboljša, katastrofa pa je pozimi( verjetno zaradi mraza).Po nogah dobim rdeče izpuščaje ter majhne mozoljčke.. Izgleda grozno. Pred leti sem uporabljala kremo od garniera ( rdečo)..Nekaj časa je bila koža okej, potem pa spet isto.. Uporabila sem že od mleko za telo od nivee. Ko se mi je stanje spet poslabšalo sem prešla na otroška mazila. Koža je bila spet lepa, potem pa spet, izpuščaji. Pred mesecem sem začela uporabljati od Vandini maslo za telo iz olive..koža se mi je izboljšala..Pred enim tednom, pa sem dobila spet izpuščaje po nogah. To maslo več nima učinka, ker so še izpuščaji kr tukaj. Nisem zamenjala meščalca, ne tuš gela, ne prehrane.. Tuširam se samo s senzitive mili, oz z otroškimi olji..pa še to se ne milim po nogah vsak dan, kr imam obupno rdečo kožo.. Dermatolog mi je rekel, da pač imam takšno kožo, naj si jo mažem s kvalitetnimi vlažilnimi kremami..Mi zna kdo pomagat?


Tole bo zdej bolj na podlagi priporočil, ki jih dajem za izjemno občutljivo in srbečo kožo, s tvojimi težavami izkušenj iz prve roke žal nimam, ampak tukaj je nekaj stvari, ki bi jih ne tvojem mestu še probala:
- Organski Ecz-Easy balm za problematična mesta
- Kneipp gel z dvoletnim svetlinom za tuširanje
ALI
- Purely skincare gel za tuširanje
- Kneipp losjon z dvoletnim svetlinom in ureo za telo

Kaj več pa ne bi vedela. Kaj pa ti sproži AD? Namreč, brala sem, da ga sprožijo alergeni.
Uporabniški avatar
*frutabela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 10. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frutabela* » 17. Mar. 2010 11:49

Hvala.Bom probala. Nevem kaj mi sproži AD, ker me dermatolog ni poslal na nobene teste.. Rekel je, da ker se mi ponavlja vedno v zimskem času, da je to zaradi zime :lol: ...Drugače pa poleti, če probam kakšen ful sladek losijon namazati, tudi dobim majhne mozoljčke, ki potem izginejo.. Tak da je verjetno res zaradi mraza?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 17. Mar. 2010 11:52

Pa v Orci reci za tester, pa obvezno razloži težavo, ti bodo še sami svetovali.
Uporabniški avatar
*frutabela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 10. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frutabela* » 17. Mar. 2010 12:19

Aha. Kaj to jim prej spleta pišem? Ali obstaja kje trgovina?
Uporabniški avatar
*frutabela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 10. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frutabela* » 17. Mar. 2010 12:20

Vidim da obstaja samo v Lj :(
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 17. Mar. 2010 12:27

za to pa imamo temo Potrebuješ-potrebujem ;)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov