Masaža

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 10. Jan. 2008 22:57

Punce, če ste že tok navdušene nad tem, potem si prosim proviščite razvajanje v: Hotelu Sotelia ali u Wai Thai-u v hotelu Riviera ali u Ajurveda centru u GH Palace ali Balnea centru u Dolenjskih Toplicah.

Tisto k ste lahko vidle na tisti dani spletni strani ni omembe vredno v primerjavi s storitvami, ki jih nudijo zgoraj omenjeni wellness centri! Temu se reče razvajanje z veliko začetnico, ne pa en pajzl sred lublane. Edini omembe vredni wellness u Lj je samo in edino Sence u Ljubljana hote & Spa.

Sicer se pa sama bolj navdušujem nad romantičnimi kopelmi v dvoje, na masažcah bolj uživa moj dragec in seveda vedno uredim da ga masira ženska :D
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 28. Jan. 2008 8:26

Zanima me kam priporočate, da peljem fanta na masažo. Malo me zanimajo mnenja, da vidim, kje se bolj splača... Kje ste torej bile zadovoljne?

Hvala!
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 31. Jan. 2008 15:41

js grem v ponedeljek zjutri na tajsko masažo z eteričnimi olji.se že kr veselim, malčk me je pa tudi strah ker ne vem kako vse to poteka.bom mal poročala kako je blo k se vrnem :D .
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 31. Jan. 2008 15:45

Jaz sem bla na tajski masazi v Atlantisu in je blo ful dobr.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 31. Jan. 2008 20:45

Js sm pa za rojstni dan dobila bon za masazo v Thai-u, tm v kosezah-mostec. Bom porocala k bom sla :)
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 01. Feb. 2008 18:13

Maychy napisal/-a:Zanima me kam priporočate, da peljem fanta na masažo. Malo me zanimajo mnenja, da vidim, kje se bolj splača... Kje ste torej bile zadovoljne?

Hvala!


Js mu bom vrjetn kupla bon za masazo, v enem masaznem salonu na zaloski.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 04. Feb. 2008 11:25

Ravno kar sem pršla z masaže.Res je fenomenalno.Bom sigurno še šla.
Center je res super.Povsod polno dišečih svečk in lučk ki naredijo res vzdušje in se ti zdi kot da si na drugem planetu.
Najprej sem se preoblekla v kopalni plašč (na sebi sem imela samo spodnje hlačke, lahko vzameš tiste k ti oni dajo-papirnate, ampak lahko imaš tudi svoje).Potem sem šla v prostor za masažo, se ulegla potleh na nekakšen jogi in me je pokrila z rjuho in masirala, potem je odrila posamezen del telesa in me tam masirala in mazala z eteričnimi olji.Najprej hrbet in noge, potem sem se obrnla in mi je zmasirala noge od spredaj, roke in dekolte.Na koncu pa še obraz(brez eteričnih olj) in vrat.Ko je končala sem si oblekla kopalni plašč in šla v sosednji prostor in se vsedla na stol poleg lesene mizice in mi je postregla s čajom, ki mi pa ni bil všeč.Mel je tak okus kot da bi pila eterična olja :D.
V glavnem počutim se kot prerojena.In še neki, od treninga me je bolela vez na desni nogi in zdej po masaži me skor ne boli več.
Je pa res da so te masaže kr drage, ampak se definitivno splača
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 04. Feb. 2008 12:07

Jst bom pa jutri poklicala v Megacenter in šla na masažo celega telesa.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 18. Maj. 2008 17:49

Jaz sem dobila za rojstni dan bon za masažo celega telesa pri neki kozmetičarki. Zdaj pa me zanima, a je katera že bila na masaži pri kozmetičarki, in sicer, a je šla tja v spodnjem perilu, ali v kopalkah?
P.Baby*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a P.Baby* » 18. Maj. 2008 20:56

Živjo!

Po poklicu Bom :D kozmetičarka in sem sprobala in občutla že velik masaž in tud sama sm že maserala :D

Pri masaži celega telesa si ponavadi skoraj posod v tangicah za enkratno uporabo kar je popolnoma higienično in za nas zelo enostavno. Pi klasični masaži si pokrit z rjuhami,odkrit pa je samo tisti del telesa kje si maseran.
Najbolše masaže so masaže kje se ti kozmetičarka povsem posveti. To vidiš že od prvem obisku ko stopiš v salon in vidiš obrz :D :D

Drgač pa masaža z vročimi kamni je super res. Čokoladna masaža je za probat. Klasične sm se jz osebno naveličala ampak za začetek je uredu. Indijska je res sprostitvena. Tajska je dost močna in res te premaserajo do kosti. Maš pa res ogromno tega in najbolše masaže se izvajajo v wellnes centrih [po mojih izkušnjah] ker imajo najete specializirane maserje kar pomen da majo večinoma vsaj 10 tečajev..

Za masažna olja sm tud prebrala. Afrodita ima masažna olja v zelo velikih količinah vendar ne vem če se dobijo v trgovinah. Drugače pa GreenLand ima super olja, Johnsons je tud uredu sam se dost hitro upija če maseraš vsaj 1 uro. Drugače pa baje moškim zelo ugajajo babyolje zmešaš z limoninim eteričnim oljem al pa kšn cimet. Lahko ap tud negovalna olja od LCN-a.. Majo pa tud masažne kreme k tud fajn drsi..

Uživajte!

Peti*
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 16. Okt. 2008 21:44

Oooo, jest si morem res enkrat privoščit eno masažo.
Sej nisem zahtevna, samo da bi pač bla zmasirana po celem telesu.

Cene so zelo različne, tko da morem poiskat kaj ugodnega, pa da ne bo pol kr nekej, ampak da bo kot se zagre, če bom že plačala ;)
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 17. Okt. 2008 15:11

Js sm bla pa na tajski masaži v Sensu - hotel Domina in mi ni blo glih všeč. Sem ful suha in tisti močni pritiski mi sploh niso ugajali. Zdela se mi je preveč groba masaža. Tko da na tajsko masažo definitivno ne grem več!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 26. Dec. 2008 13:25

Jaz sem bila v masažnem studio Lava v Krškem že večkrat na masaži in mi je bilo super fantastično. Poskusila sem masažo obraza, masažo hrbta s čokolado, masaža hrbta z zelišči ter masažo celega telesa z vročimi kamni.
Po vseh masažah sem se počutila odlično. Vse je tako profesionalno organizirano, da se človek res počuti odlično in se lahko popolnoma sprosti in pozabi na zunanji svet.
Odlično dene! :D
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 29. Dec. 2008 17:03

TUI-NA je zakon! :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 31. Jan. 2009 13:35

Midva se bova pa za valentinovo ponovno odprvila na tovrstno razvajanje. Jaz verjetno kar na masažo z vročimi kamni, moj dragi pa verjetno klasično.

Komi čakam :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov