Make up [slike]

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 21. Feb. 2011 19:23

Tkole zgleda moja organizacija make up-a (predalčke sem pred časom kupila v Kiku po okoli 2€, čopiči so večinoma elf in bare escentuals, stojala za lake in nakit made by moj tati :) )
Slika

Puder v kamnu ArtDeco, tekoči in korektor Alverde
Slika

Blushi (Nars Orgasm, Mac Well dressed in Flirt&Tease) in bronzerji (Lancome Star bronzer Caramel in elf Studio Golden bronzer), ter elf Mineral booster - na sliki manjkata še Clinique Iced Lotus blush in Nars Laguna bronzer (imam pri fantu)
Slika

Glossi (večinoma Essence, in pa Dior, Make up Factory ter Revlon)
Slika

Šminke (novoodkrita ljubezen), z leve proti desni: LCN 261 in 256, Revlon matteIn the red in Revlon matte Mauve it over (na WL še vse matirane Revlonove), Mac Hue, Collistar rosetto puro 09 Nude, elf Nicely Nude; na dnu Revlon lipliner 18 Wine
Slika

Še nekej vazelinov: Figs&Rouge 100% organic lip balm Sweet Geranium, dr.Hauschka Stone colours collection 01, Lancome Sweet caprice 01
Slika

In pa še Helena Rubenstein Surrealist maskara, Revlonov eyeliner, ter barvice (Essence, Chanel, Artdeco, Gosh in elf)
Slika

Pozabila pofotkat še paletke in UD primer potion, mogoče jutri.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 31. Mar. 2011 12:54

Moje:
Slika
Zalida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 24. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zalida » 24. Maj. 2011 21:13

Če kaj rada počnem, je to mjekapiranje, :D

Slika

Ojej, danes sem sploh prvič tukaj, pa se matram tele slikce zalepit... Pojma nimam kako, zakaj... : /
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Maj. 2011 21:17

^^ Prosim pomanjšaj slike v vseh objavah :wink: Raje prilepi Thumbnaile (naloži z računalnika na Imagevenue, Imageshack, itd...)

Moram tud js enkrat prilepit konkretno povečano zbirko (še posebno število lakov) :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Zalida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 24. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zalida » 24. Maj. 2011 21:34

Hi, hi. Sem se glih spraševala, kako to naredit, da bi bile manjše... Hvala. :)
Zalida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 24. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zalida » 29. Maj. 2011 21:38

Zdej pa znam, hi, hi... Moje učke, napackane...

Slika
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Jun. 2011 19:59

Izgleda lepo, škoda le, da nisi prilepila barvne slike. :) S katerimi senčili in pripomočki pa si ustvarila tak MU?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Jun. 2011 21:53

Kul ličenje, ampak kaj hudiča so ti pa obrvi naredile, da se tak znašaš nad njimi? :?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Jun. 2011 21:59

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:13, skupaj popravljeno 1 krat.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 23. Jun. 2011 2:06

Obrvi so res pretanke, pa mislim, da tudi pretemne glede na barvo las (ampak tezko presodit s crno-bele fotke).

Moj makeup:
Slika
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 23. Jun. 2011 8:52

*mala* napisal/-a:Kul ličenje, ampak kaj hudiča so ti pa obrvi naredile, da se tak znašaš nad njimi? :?


Se strinjam :) . Dosti lepše bi bilo videti širše obrvi in ne tako močno poudarjene (predvidevam, da so označene/pobarvane)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 23. Jun. 2011 10:00

Fuj no, ko js vidim žensko s tako zlimanimi trepalnicami kot pri Zalidi, bi jo najraj prijela za roko, peljala domov, ji z milom zdrgnila to sranje dol in ji pokazala, kako se namaže brez grudic in da maš na koncu več kot tri trepalnice.
Because I can.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 23. Jun. 2011 13:47

*mala* napisal/-a:Kul ličenje, ampak kaj hudiča so ti pa obrvi naredile, da se tak znašaš nad njimi? :?


:rofl: :rofl: :rofl:
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 29. Jun. 2011 22:19

Tananda napisal/-a:Fuj no, ko js vidim žensko s tako zlimanimi trepalnicami kot pri Zalidi, bi jo najraj prijela za roko, peljala domov, ji z milom zdrgnila to sranje dol in ji pokazala, kako se namaže brez grudic in da maš na koncu več kot tri trepalnice.


Saj se da takšne stvari tudi lepše povedat :) Vsak človek ima drugačen okus, tako da ne vem čemu tako grdo kritiziranje..
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 29. Jun. 2011 22:22

emanuela napisal/-a:^^pol pa ti meni da imam zbirko, hehe :D :D Lepo, barvito :wink:


Ja, to je najina zbirka :D da ne bo pomote.. Če bo samo tvoja, se bo drastično zmanjšala, plus tega kaki OPI ali Catrice manj ;)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov