Make up ali naravni videz?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 27. Maj. 2012 19:09

Jaz pa obožujem intenziven make-up, seveda lepo narejen, ne da zgleda kot ena maska vse skupaj...ni mi lepšega na ženski, kot dobro narejen make-up. Naravni videz me ne pritegne toliko...

Sama uporabim senčilo kožne barve, eyeliner, maskaro, puder ter rdečilo za lička. Vsake toliko dodam labelo ali šminko ali lipgloss..čeprav imam najraje naravne ustnice

Seveda se ne ličim, če sem cel dan doma..čeprav tudi takrat občasno experimentiram :D
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 27. Maj. 2012 20:04

Maskara+malo črne oz. rjave barvice, tako za vsak dan. +labela
Pudra pa sploh nimam doma, sam korektor si dam gor če mam podočnjake.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 27. Maj. 2012 22:21

Za v službo puder, črna črta, maskara plus kakšen izmed lipglosov ali label, ki so ravno v torbici. Mi je zakon, ker mu na očeh tko zdrži cel dan.

Za vikend ponavadi brez, če ne grem nikamor posebi.

Za žurat si pa dam duška :D
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 02. Jun. 2012 13:39

vsekakor najprej lepo in čim bolj naravno izgledajoć make up :) seveda pa je odvisno od priložnosti ali je bolj blagi ali bolj intenziven.. Najbolj pomembno je, da ženska z mu zna dobro poudarit svoje atribute :D Obstaja tok različnih tehnik, da je usaka lahko videti prečudovito. oz je včasih razlika precejšna. Poleg tega pa je ličenje zame tudi ena vrsta umetnosti . Najraje poudarim oči in mi je tudi nasplošno to najlepši del mu. Pudra pa na srećo zaenkrat ne potrebujem , samo se mi zdi, da je ustvarit lepo podlago precej zahtevn proces in mnoge ženske ravno tu delajo veliko napak. Nič pa nimam proti naravnemu videzu, če je oseba z njim zadovoljna in potem to tud izžareva. :)
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov