Likalniki za lase

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 30. Jan. 2011 23:35

Sej pravim da je cist mim :D Ma nc zraven ma se kable pa ga lahko prklopm na laptopa al pa mobitel .. Mislm ce hocem musko poslusat jo lahko tud brez tega :) Je pa vsaj prirocno da mam kam likalnik odlozit.

Z likalnikom sem pa zeloooo zadovoljna, od zdj naprej si kupujem sam se frizerske likalnike.
Anita321
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anita321 » 15. Feb. 2011 10:56

jaz imam ta ravnilc za lase:
http://www.zavsakdan.si/site/index.php? ... ail&id=110
in sem zelo zadovoljna z njim :razz:
Zadnjič spremenil Anita321, dne 15. Feb. 2011 13:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Anita321
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anita321 » 15. Feb. 2011 12:51

Anita321 napisal/-a:jaz imam
<a href="http://www.zavsakdan.si/site/index.php?view=detail&id=110"> Braun likanik </a> in sem zelo zadovoljna z njim :razz:

Slika
pikcpokc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 5. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pikcpokc » 17. Apr. 2011 12:35

Slika
Remington Wet to straight

No jz mam pa ta likanlnik..Drgač je super, ne uničuje las ampak na laseh pusti ta čuden vonj..ne po zažganem, nimam pojma po čem.. :? ma kera kakšno idejo kako se tega znebit? (drgač že sam likanik smrdi k ga uklopm, brez da bi likala) Poizkusila sem že z vodo.. Sam ne vem s čem ga lahko še probam očistit.. Ideje?[/img]
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 18. Apr. 2011 20:41

http://www.ceneje.si/lepota-in-zdravje/ ... CX000A7078

tale je daleč najboljši likalnik kar sem jih kdaj imela.Pa ful je dobr ker imam res goste lasein vsebuje olja da jih rahlo zamstijo in se lahko lažje oblikujejo. Ocenim ga z 9/10.
Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 18. Apr. 2011 21:53

Tega sem pa tud jaz mela, pred tem novim. Sprva mi je bil vsec ker je res fajn zlikal, samo sem ugotovila da je premocen za moje tanke in blond laske ..
lui21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 13. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a lui21 » 13. Dec. 2011 20:49

Živjo!

Imam vprašanje glede nakupa novega ravnalnika. Lase si ravnam že 10 let. Sprva sem imela ravnalnik GA.MA, ki pa takrat še ni bila tako napredna in mi je kar uničila lase, potem pa sem imela remingtona,ki se mi je pred kratkim pokvaril. Zanima me če kakšna pozna oz. je slišala za novi ravnalnik belissime BELLISSIMA ABSOLUTE 1290R, ki naj bi imela neko infra tehnologijo. Nočem, da bi kupila nekaj kar ni dobro. Kaj mi bi priporočate? :D
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 13. Dec. 2011 23:39

Js mam zdele ksn mesc Remingtona Pearl in je res dobr. Js mam sicer dost tanke laske in si dam na najnizjo temperaturo, ampak je useen ze po prvem potegu lepo zlikan. Tko da priporocam :)
Live. Love. Surf.
lui21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 13. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a lui21 » 16. Dec. 2011 21:24

ja tudi o tem ravnalniku sem razmišljala, je nov ne?
Me pa zanima če so lasje so ravnanju lepi ali zgledajo uničeni?
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 19. Dec. 2011 21:41

Remingtonov pearl likalnik! Meni je super, ga uporabljam že kakšne 3 mesece, pa nimam ravno uničenih lasi, tk da so še vedno lepi in sijoči, brez razcepljenih konic :)
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 19. Dec. 2011 23:28

lui21 napisal/-a:ja tudi o tem ravnalniku sem razmišljala, je nov ne?
Me pa zanima če so lasje so ravnanju lepi ali zgledajo uničeni?


Ne, lepi so. Men je supr, sm ful vesela, da sm se zanga odlocla.
Si pa useen obcasno preventivno namest balzama napackam na lase masko za poskodovane lase. Skodt ne more :)
Live. Love. Surf.
lui21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 13. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a lui21 » 20. Dec. 2011 11:03

ja jst tudi že kakšne 3 leta uporabljam profesionalne šampone in maske in se splača!! Je pa res, da so dražji ampak so tudi lasje pol lepši in bolj zdravi.
No ok, hvala za pomoč, sem likalnik pearl že naročila božičku :D
Uporabniški avatar
CatPaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 25. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CatPaw » 20. Dec. 2011 14:16

lui21 napisal/-a:Živjo!

Imam vprašanje glede nakupa novega ravnalnika. Lase si ravnam že 10 let. Sprva sem imela ravnalnik GA.MA, ki pa takrat še ni bila tako napredna in mi je kar uničila lase, potem pa sem imela remingtona,ki se mi je pred kratkim pokvaril. Zanima me če kakšna pozna oz. je slišala za novi ravnalnik belissime BELLISSIMA ABSOLUTE 1290R, ki naj bi imela neko infra tehnologijo. Nočem, da bi kupila nekaj kar ni dobro. Kaj mi bi priporočate? :D


@lui21
Ja, baje ta likalnik
(http://www.mimovrste.com/artikel/347000 ... lute-1290r) raztura na vseh področjih po dolgem in počez! Jaz ga imam namen v kratkem nabavit, ga uporablja tudi moja frizerka. Ima pa še eno podobno zadevo, ki je kot likalnik, vendar ni vroč, deluje na infrardečo svetlobo in de lase zlika še povsem mokre. Nisem mogla verjet, kakšen učinek je po tem likanju. Ima namreč tanke in kar počkodovane lase, sploh na konicah (krepast videz), ki ga le stežka zgladim. Po tem mokrem likanju las, zgleda povsem zdrav! Vendar las ne zravna ampak jih obnovi, tako, da potem pričesko oblikujete po želji. Morem naslednjič vprašat, kako se zadevi reče, ker je še ni na našem trgu.

Drugače pa definitivno BELLISSIMA ABSOLUTE 1290R in nič druga :D
Dragi Božiček: Želim si tanko postavo in debelo denarnico.. Prosim, letos tega ne zamenjaj, kot si to storil lani... ;)
lui21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 13. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a lui21 » 30. Dec. 2011 13:35

Nisem vidla tvojega posta prej, pa sm naročila remingtona, ampak vseeno mislim, da ne bom razočarana, zaenkrat je še pod jelko;).
Pri bellissimi mi ni všeč edino to, ker je likalnik bolj ''širok'' in taki likalniki mi niso ravno všeč, vsekakor pa ko ga nabaviš obvezno sporoči če ti je ušeč.
Uporabniški avatar
CatPaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 25. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CatPaw » 03. Jan. 2012 10:49

Oki doki, javim, ko ga nabavim... :D
Dragi Božiček: Želim si tanko postavo in debelo denarnico.. Prosim, letos tega ne zamenjaj, kot si to storil lani... ;)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov